zamisli moja ti

shta sad?

  • bezhim ko muFa brez glave

  • plachem

  • zoFem Kleopatru (ili Milana) ili neku tretju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
upoznash super frajera sve shtima auto, zvanje, cipele and satovi, frizurica, nastup i pristup ma skroz ste impresionirane. krenete da izlazite ma divota kako lepo goFori glasom andjela (jok ti Andjelka nego oni sa nebesa:mrgreen:) svestran chovek stabilno stoji u zhivotu:lol: izmedju tretjeg i sedmog seksa on vam saopshti da je biseksualac
 
upoznash super frajera sve shtima auto, zvanje, cipele and satovi, frizurica, nastup i pristup ma skroz ste impresionirane. krenete da izlazite ma divota kako lepo goFori glasom andjela (jok ti Andjelka nego oni sa nebesa:mrgreen:) svestran chovek stabilno stoji u zhivotu:lol: izmedju tretjeg i sedmog seksa on vam saopshti da je biseksualac

I nista, nadam se da smo imali seks sa zastitom, prestajemo sa vidjanjem jer mi to ne odgovara, sorry...:manikir:
 
auuuuuuuuuuu

nemoj da me lazhesh

emocije da izshaltash u sekundi

da si makar rekla da plachesh

Ne nije izsaltavanje emocija : )) nego bi mi bilo drago da je iskren jer to mi je nesto najbitnije ustvari, ali imala temu pre par meseci: "kako prepoznati one koji se prikrivaju", jeste plus to reci na pocetku nego nekog zavlaciti, otkriti to naknadno je uzasavajuce i porazavajuce...sve u svemu ne odgovaraju mi biseksualne osobe i mislim da je i moja iskrenost ok. :)
 
upoznash super frajera sve shtima auto, zvanje, cipele and satovi, frizurica, nastup i pristup ma skroz ste impresionirane. krenete da izlazite ma divota kako lepo goFori glasom andjela (jok ti Andjelka nego oni sa nebesa:mrgreen:) svestran chovek stabilno stoji u zhivotu:lol: izmedju tretjeg i sedmog seksa on vam saopshti da je biseksualac
da nije ovo možda za pedefe žene...?
 
aj mi objasni shta je hetero a shta bi

i kako bi mozhe biti monogaman

nikad chula

monogamija nije sinonim heteroseksualnosti. znači, i jedan pravi balkanac, prototip muževnosti i hetero seksa, može itekako da te vara sa drugim ženama, tj. ne bude monogaman.
biseksualan znači ima seksualnu ( i emotivnu valjda) predispoziciju ka oba pola, ali ako je monogaman, znači samo je sa tobom, ne šrvlja sa strane. to je to.
 
upoznash super frajera sve shtima auto, zvanje, cipele and satovi, frizurica, nastup i pristup ma skroz ste impresionirane. krenete da izlazite ma divota kako lepo goFori glasom andjela (jok ti Andjelka nego oni sa nebesa:mrgreen:) svestran chovek stabilno stoji u zhivotu:lol: izmedju tretjeg i sedmog seksa on vam saopshti da je biseksualac
kake veze ima kad ovo stima
 

Back
Top