Zene s decom i brak

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Slusam danas kako jedna zena prica kako je njen sin ozenio zenu koja ima SESTORO DECE!? :eek:

Pa ja ne znam da li je taj covek uopste normalan?

Kako moze ozeniti zenu sa TOLIKOM decom??? :dash:

Ja nikada ne bih ozenio ni zenu koja ima samo jedno dete, ali sestoro...Boze sacuvaj! :lol:
 
Pa mozda su deca njegova :D A uostalom sta ima veze,svako je kovac svoje srece.Nekad postavimo neke kriterije preko kojih ne bismo presli ni u ludilu i onda se desi nesto pa pokleknemo i uradimo upravo to zasta smo tvrdili da ne bismo nikad.Zato nikad ne reci nikad.
 
Taj lik koji ozeni zenu koja ima dete nije normalan a tek sa sestora pa on je toliko puta jos ludji.Polovnjace nikad nisu bile na ceni a pogotovo ne sa decom bljak.

- - - - - - - - - -

normalnog ja ne bi htela.

Nemas brige normalan te nece hteti sigurno e sad je pitanje ima li bas tolike budale na ovom svetu da te zeli :think: sa tim dodatnim teretom koji ide pride uz tebe.
 
E, pa nemoj tako. Recimo da mu se dopadne, zavoli je i ona njega ... u cemu je problem? Nemoj sve one s drugacijim misljenjem proglasavati nenormalnim.

Upravo tako.Nas narod uvek ima predrasude prema svemu i kad neko uradi nesto sto se ne uklapa u njihov model odmah ga proglase nenormalnim.Svako ima pravo na srecu pa i ta zena sa sestoro dece a on ako je u njima nasao srecu ko smo mi da sudimo.
 
Nemas brige normalan te nece hteti sigurno e sad je pitanje ima li bas tolike budale na ovom svetu da te zeli :think: sa tim dodatnim teretom koji ide pride uz tebe.

ima budala koliko hoćeš.

nego, da vas pitam nešto, vas dvojicu... imate decu, nadam se, ili ćete ih imati... pa razmislite malo u tom pravcu, da su i vaša deca nekome teret.
možda vam žena nađe boljeg yebača, pa vam ostavi decu.
 
Ako bih bio u ovakvoj situaciji onda bi morao problem sagledati iz vise uglova. Pre svega da li je osoba spremna da udje u novu zajednicu? Koliko je spremna da potrosi vremena na medjusobni odnos s obzirom da nije sama? U kakvim je odnosima sa bivsim muzem i zasto je uopste prekinuta ta zajednica? Da li je u pitanju emotivno zrela osoba? Na mnogo pitanja je potrebno odgovoriti pre ulaska u samu zajednicu.
 
Slusam danas kako jedna zena prica kako je njen sin ozenio zenu koja ima SESTORO DECE!? :eek:

Pa ja ne znam da li je taj covek uopste normalan?

Kako moze ozeniti zenu sa TOLIKOM decom??? :dash:

Ja nikada ne bih ozenio ni zenu koja ima samo jedno dete, ali sestoro...Boze sacuvaj! :lol:

Blajbi, ruku na srce, i ta neka imaginarna zena koja bi imala samo jedno dete se ne bi udala za tebe dok ne promenis poglede na svet. :lol:
 
Taj lik koji ozeni zenu koja ima dete nije normalan a tek sa sestora pa on je toliko puta jos ludji.Polovnjace nikad nisu bile na ceni a pogotovo ne sa decom bljak.

- - - - - - - - -


Nemas brige normalan te nece hteti sigurno e sad je pitanje ima li bas tolike budale na ovom svetu da te zeli :think: sa tim dodatnim teretom koji ide pride uz tebe.

nista ti ne brini...nisi u opasnosti
malo je zena, ako opce takva postoji...
koje bi zivjele s tobom... ispod tog tvog kamena
ako me kapirash...:lol:
 
Kakvu li to srecu moze da nadje sa zenom koja ima BULJUK dece, ko zna cije?

Ko njoj moze VEROVATI?

Jedan čovjek u mom gradu se prvo oženio ženom koja po godinama može da mu bude majka i koja je već imala petoro djece sa tri muža, U braku sa njom je dobio sina. Razveo je se i oženi sa ženom svojih godina ali i ona ima 4 djece. E sad ko je tu normalan ili nije...
 
Ma udavale su se one, nije da nisu....ihaaaa.....

Ali, nisu dugo izdrazle moje poglede na svet...:per:

Dobro, ne kazem da tvoje simpatije nisu bile sretne kraj tebe, ali ovde je rec o zeni sa detetom, ili sa decom, svejedno, ako ti ne bi bio spreman da prihvatis njeno dete ona sigurno ne bi racunala na tebe kao na ozbiljnog partnera, ne boj se da bi se bilo koja zena zaletela da se veze sa nekim s takvim stavovima o deci.
 
Samo moja deca meni mogu biti lepa a tudju decu nemam nameru da izdrzavam kao i zenu koju je neko drugi napumpao.Polovnjace nisu moja klasa.

Meni je recimo strašno glup taj izraz polovnjača. Ne vidim zašto je žena koja se razvela i ima djecu manje vrijedna? Ali sa druge strane sigurno ne bih bio sa ženom koja ima ne znam kolko djece iz više brakova.
 

Back
Top