Izbore smo za sada izbegli mada ...

Za koga biste glasali da se uskoro raspisu izbori?


  • Ukupno glasova
    54
  • Anketa je zatvorena .

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.763
Kao sto znate bilo je ovih dana dosta prica o mogucim izborima ove godine, ali su sad nesto utihnule. Valjda su nam se vlastodrsci makar privremeno dogovorili. Licno mislim da ni ne treba da budu jer se nista bitno ne bi promenilo. SNS bi dobio vise nego na proslim izborima, a DS manje, dok bi ostali uglavnom bili na svom. To je moje misljenje. Zanima me kakvo je vase, odnosno ako bi ipak uskoro raspisali izbore za koga bi glasali?
 
Poslednja izmena:
Изборе не дозвољавају Брисел и Вашингтон. Директива је да се до јуна заврши посао са фактичким признањем независног Косова. До тада морају да буду мирни и да раде, јер су нечим уцењени.
 
Kao sto znate bilo je ovih dana dosta prica o mogucim izborima ove godine, ali su sad nesto utihnule. Valjda su nam se vlastodrsci makar privremeno dogovorili. Licno mislim da ni ne treba da budu jer se nista bitno ne bi promenilo. SNS bi dobio vise nego na proslim izborima, a DS manje dok bi ostali uglavnom bili na svom. To je moje misljenje. Zanima me kakvo je vase, odnosno ako bi ipak uskoro raspisali izbore za koga bi glasali?

Isto.

trebaju nam izbori jer bi tada konacno sps otisao sa vlasti. nova koalicija sns-ds bi nastavila dosadasnju politiku, mi bi se smorili, ne bi se preterano bunili i tako.

ps tema je vise za politicke razgovore.

Pa bas nam zato sad i ne trebaju izbori.
 
Postavio sam i anketu da se mozete izjasniti. Prvi sam glasao ja, dakle ni za koga. Jednostavno niko me jos nije ubedio da zasluzuje moj glas. Oni sto su bili pre su imali lose rezultate u vodjenju zemlje, a nesto ne vidim da su ovi sadasnji doveli do napretka. Lepo je sto su pohapsili odredjene, ali plate stoje, a cene i nezaposlenost rastu tako da ja vidim da je Miskovicu gore, ali meni od toga nista nije bolje. Za krajnje desnicare nikad ne bih glasao tako da izbora nemam. Bar da sam neka manjina pa da glasam za svoje, ali avaj nisam, ovi sto vode su moji, mislim sunarodnici. Jedino ako bi se pokazalo posle 4 godine da su popravili stanje pa da glasam za njih, a po dosadasnjem stanju trenutno sam apstinent.
 
СРС-Двери-ДСС
Da, neizvesno je ko ce s kim praviti koaliciju, ja sam stavio onako kako je bilo na proslim izborima. Ako se Seki ne vrati do sledecih radikali i Dveri bi imali interes da se udruze, ali ako se vrati verovatno ce po starom obicaju hteti sam. Mislim da bi u toj varijanti SRS usao u parlament, a sanse Dveri bi bile jos manje nego na proslim izborima.
 
Poslednja izmena:
Srbiji treba Prioritetna Vojna Uprava sa prinudnom obavezom za SVE nezaposlene koji zive na budzetu drzave na ovaj ili onaj nacin ("penzioneri" mladji od 62 godine, sekundarni "penzioneri", sibicari, secikese i bitange, raznorazni lumpenproletarijat, *****, dileri droge i svodnici, kafanska bulumenta koje se namnozilo kao kusa i pasa. Ima ih kao shodera, moze se sutati sa njima na svakom koraku...

Takvo prinudno stanje treba da potraje sledecih 20+ godina, dok se zemlja Srbija ne digne iz pepela, stanja razorene privrede u koju su je uveli "pametni" politicari i banana tajkuni! Pod kontrom izvrsenja kazne streljanjem i dugogodisnjom robijom u podzemnim rudnicima, bez ikakve milosti! :ok:

O kakvim izborima ti pricas, nesrecni covece?! :dash:

_nobody_
 
Srbiji treba Prioritetna Vojna Uprava sa prinudnom obavezom za SVE nezaposlene koji zive na budzetu drzave na ovaj ili onaj nacin ("penzioneri" mladji od 62 godine, sekundarni "penzioneri", sibicari, secikese i bitange, raznorazni lumpenproletarijat, *****, dileri droge i svodnici, kafanska bulumenta koje se namnozilo kao kusa i pasa. Ima ih kao shodera, moze se sutati sa njima na svakom koraku...

Takvo prinudno stanje treba da potraje sledecih 20+ godina, dok se zemlja Srbija ne digne iz pepela, stanja razorene privrede u koju su je uveli "pametni" politicari i banana tajkuni! Pod kontrom izvrsenja kazne streljanjem i dugogodisnjom robijom u podzemnim rudnicima, bez ikakve milosti! :ok:

O kakvim izborima ti pricas, nesrecni covece?! :dash:

_nobody_
o parlamentarnim valjda:hahaha:
 

Back
Top