Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros naravno 77,5
Nista idemo dalje
Juce sam stvarno morala da jedem koliko sam gladna bilo mi je pozlilo i mislila sam da cu se srusiti
Tako je kako je
Danas moram da se vratim u normalu

cekaj, ljubinka, kako to mislis morala si da jedes?
naravno da jesi, samo je pitanje sta si pojela.
meni se cini da je kod tebe problem sto ovo skidanje kilograma,odnosno dijetu, dozivljavas kao kaznu.
pises ti o tome da to treba da bude nacin zivota-promenjena, zdravija ishrana, ali ti to jos uvek ne dozivljavas tako. onda kad se najedes necega sto ne valja, kazes da si jela.
 
danas za dorucak musli, rucak cureca krilca iz rerne i corbica od spanaca i konacno za veceru plocica i jogurt : ))
ono kg sto sam nabacila cu sutra merenjem proveriti, mada sam bas zadovoljna kako sam izgledala u kupacem, duplo bolje nego na moru ove god, bas se vidi razlika
 
ljubinka, ko tvoja merenja i racunice povata orden da dobije :lol:

ja danas palacinke dve za dorucak, tanke, sa kasicicom dzema, rucak corbica i pecene paprike sa jajima i sirom, vecera plocica i jogurt
juce sam pojela parce nekog integralnog hleba i jogurt, curetinu iz rerne sa povrcem, vecerala plocicu i snit kackavalja

idalje sam sucmurasta, jedem na silu bukvalno i cekam da prodje
 
kod mene mrka kapa
radila sma po 10-12 sati dnevno, nisma stizala nista da pratim bas..ono drzala sam se koncepta recimo
te se tako nisam ugojila, a vaga ono pokaze 100gr manje :))

sve i svemu, nije lose
od sledeće nedelje idemo opet spartanski.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top