sexy sportovi u juniorskoj konkurenciji

Poruka
19.457
Evo ja cu prvi:
Kao klinci sa 13-14 godina smo imali obicaj da zasiljimo kiticu, proturimo je u koso u probusen dzep pantalona (naravno cega skinemo). Pa onda kazemo nekoj drugarici da nam kao izvadi nesto iz dzepa jer su nam ruke toboz prljave. Klinka stavi ruku u dzep i....iznenadjence!

Jeste li vi imali slicne akcije?
 
a ti, konferansje :evil:
mene je uvatio marko za dupe i to je najvishe ...ali nikad i nisam bila riba.
a inace po skoli bilo je vacarenja devojcica razvijenijih sto je nekad bilo i u liniji maltretiranja, mada sam isla u skolu u centru grada. dakle finije kao. ok postojale su neke price sta se radi s nekima itd
 
snoshaj efendija:
Evo ja cu prvi:
Kao klinci sa 13-14 godina smo imali obicaj da zasiljimo kiticu, proturimo je u koso u probusen dzep pantalona (naravno cega skinemo). Pa onda kazemo nekoj drugarici da nam kao izvadi nesto iz dzepa jer su nam ruke toboz prljave. Klinka stavi ruku u dzep i....iznenadjence!

Jeste li vi imali slicne akcije?

Ne brate! Ja sam u tim godinama vec "tovario".Hehe!

Efendija,ja sam mislio da si ti lud,ali sada mislim da si bolestan.Nista licno...smo konstatacija na osnovu jos nekih drugih postova.
 
PLESsitnihDEMONA:
snoshaj efendija:
Evo ja cu prvi:
Kao klinci sa 13-14 godina smo imali obicaj da zasiljimo kiticu, proturimo je u koso u probusen dzep pantalona (naravno cega skinemo). Pa onda kazemo nekoj drugarici da nam kao izvadi nesto iz dzepa jer su nam ruke toboz prljave. Klinka stavi ruku u dzep i....iznenadjence!

Jeste li vi imali slicne akcije?

Ne brate! Ja sam u tim godinama vec "tovario".Hehe!

Efendija,ja sam mislio da si ti lud,ali sada mislim da si bolestan.Nista licno...smo konstatacija na osnovu jos nekih drugih postova.

Tovario si Desanku.Karas, karas pa promenis ruku a?
 

Back
Top