Novi nick -vise iskrenosti

Poruka
19.457
quote="kučka"]
snoshaj efendija:
quote]
Mislio sam da otvorite novi nick i da konacno jednom budete iskrene...

Zasto mislis da bi otvaranjem novog nicka bile iskrenije nego sto smo sa vec postojecim.Iskrenost se ovde podrazumeva pogotovo sto je virtuelna i kao takva bi trebalo da te zadovolji.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Molim?!Pa ti kao nisi svesna da su sve neiskrene a kad zagudi neki problem otvaraju novi nick.
Pod standardnim nickovima su sve ribe, sex, kresanje, tipovi do bola, dolce vita.
Pa reci mi samo jednu od standardnih forumasica (koja ima npr.300 postova ili vise) koja bi rekla da ima frku sa orgazmom, da joj se gadi da guta spermu, da mrzi anal, voli crnce...
A o virtuelnosti nemoj molim te.Pa neki forumasi imaju FIXNE brojeve telefona forumasica a da ne govorim o mobilnim.
To je bre ekipa koja se ponasa kao da su u kafani, s tim sto su u mrezi a ne zajedno za stolom.
Oni se vidjaju, druze, caskaju.
Cela svrha ovog foruma nije anonimna razmena iskustava vec muvanje u svim mogucim varijantama i upoznavanje uzivo.
A da ne govorim o udatim matorim kokama koje jure drugu mladost deleci dubokoumne savete klinkicama sa dve dlacice na picicu koje se ovde predstavljaju kao ne zma ti kakve iskusne mudrice.
A posebna prica su one UDATE od kojih pola LAZE da je udato a pola ima los brak zacinjen bednim i losim sexom i apsolutnom zapostavljenoscu od stranew prezauzetih muzeva.
Sad zamisli bilo koga iz ekipe da se otvori za neku prljavu ili stvar koja moze biti za zezanje.Pa odvalili bi ga od zezanja.

Ja mogu da kazem bilo sta i boli me uvo.Od toga nemam nikakve stete jer ME NIKO SA FORUMA NIKAD NECE VIDETI NITI UPOZNATI.Moji pokusaji da kresnem nesto na forumu su se neslavno zavrsili isljucivo zbog zombija koji su mi se nudili na tacni.
Kao frajer sam mozda NIKAKAV ali te odrone ne moze ni Hickok da smisli.
 
raindog:
bozhe efendija pa neko bi mogao pomisliti da si opasno isfrustriran , chim toliko vremena posvecujesh raskrinkavanju forumske epidemije frigidnosti :shock:

Kucka me je pitala, i ja joj odgovaram. I ona je izgleda ubedjena da se ovde ne desava nista. A ne zna kako su neke forumasice bile zavedene slatkim obecanjeima pa posle cvilele po forumu.Koja li to bese?
 
Evo ovo je novi nick starog lika.Ako pogodis stari obecavam ti sve ono sto nikako da navatas na ovom Forumu,a trazis odavno,pa da se malo smiris i vidis da nisu zene bas tako lose kao sto ti se cini.Mozda ti se malo popravi i krvna slika i postanes vise bice .
 
mrzovoljna:
Evo ovo je novi nick starog lika.Ako pogodis stari obecavam ti sve ono sto nikako da navatas na ovom Forumu,a trazis odavno,pa da se malo smiris i vidis da nisu zene bas tako lose kao sto ti se cini.Mozda ti se malo popravi i krvna slika i postanes vise bice .

To sto bih ja zeleo da navatam na forumu je svakako dobar picic a ti to sigurno nisi.Zato me ne interesujes. Ovde imaju dve dobre ribe kojim se non-stop nabacujem pa ako bude-bude.
 
snoshaj efendija:
mrzovoljna:
Evo ovo je novi nick starog lika.Ako pogodis stari obecavam ti sve ono sto nikako da navatas na ovom Forumu,a trazis odavno,pa da se malo smiris i vidis da nisu zene bas tako lose kao sto ti se cini.Mozda ti se malo popravi i krvna slika i postanes vise bice .

To sto bih ja zeleo da navatam na forumu je svakako dobar picic a ti to sigurno nisi.Zato me ne interesujes. Ovde imaju dve dobre ribe kojim se non-stop nabacujem pa ako bude-bude.

Ja jesam dobar picic i mozda sam jedna od tih kojima se nabcujes.Nemoj odmah da se svadjas,ja sam ovo shvatila kao igru prepoznavanja :roll:
 
mrzovoljna:
snoshaj efendija:
mrzovoljna:
Evo ovo je novi nick starog lika.Ako pogodis stari obecavam ti sve ono sto nikako da navatas na ovom Forumu,a trazis odavno,pa da se malo smiris i vidis da nisu zene bas tako lose kao sto ti se cini.Mozda ti se malo popravi i krvna slika i postanes vise bice .

To sto bih ja zeleo da navatam na forumu je svakako dobar picic a ti to sigurno nisi.Zato me ne interesujes. Ovde imaju dve dobre ribe kojim se non-stop nabacujem pa ako bude-bude.

Ja jesam dobar picic i mozda sam jedna od tih kojima se nabcujes.Nemoj odmah da se svadjas,ja sam ovo shvatila kao igru prepoznavanja :roll:

Ja sam to shvatio kao igru da navatas ****.Pa ako ti se vata ****, imas privat pa ce se dogovorimo.Ali prvo da vidim robu.
 
snoshaj efendija:
raindog:
bozhe efendija pa neko bi mogao pomisliti da si opasno isfrustriran , chim toliko vremena posvecujesh raskrinkavanju forumske epidemije frigidnosti :shock:

I ona je izgleda ubedjena da se ovde ne desava nista. A ne zna kako su neke forumasice bile zavedene slatkim obecanjeima pa posle cvilele po forumu.Koja li to bese?

a deshava se izgleda svima neshto, samo eto tebi nikako da uleti :?
a eto sad znam , izvini ... :roll:
 
raindog:
snoshaj efendija:
raindog:
bozhe efendija pa neko bi mogao pomisliti da si opasno isfrustriran , chim toliko vremena posvecujesh raskrinkavanju forumske epidemije frigidnosti :shock:

I ona je izgleda ubedjena da se ovde ne desava nista. A ne zna kako su neke forumasice bile zavedene slatkim obecanjeima pa posle cvilele po forumu.Koja li to bese?

a deshava se izgleda svima neshto, samo eto tebi nikako da uleti :?
a eto sad znam , izvini ... :roll:

Ma, izvini ti sto sam ti osvezio secanje.
 
snoshaj efendija:
raindog:
bozhe efendija pa neko bi mogao pomisliti da si opasno isfrustriran , chim toliko vremena posvecujesh raskrinkavanju forumske epidemije frigidnosti :shock:

Kucka me je pitala, i ja joj odgovaram. I ona je izgleda ubedjena da se ovde ne desava nista. A ne zna kako su neke forumasice bile zavedene slatkim obecanjeima pa posle cvilele po forumu.Koja li to bese?

ti, efendija.....ti si bio zaveden(svojim mislima)....i sad cvilis....i to gadno cvilis :?

ja sam ubedjena da si ti na forum dosao nosen mislju da sve forumasice samo tebe cekaju.....i nadao si se....al si ipak ostao suva qrca.....i sad smo sve qrve, frigidne.....ma najgore smo.....kao sto rekoh...."kiselo grozdje"... :P
 
Dobro mozda i nisam svesna i nisam upucena u sva zbivanja na forumu, to stoji ali i dalje ne verujem da sve forumasice jure ****,dele fixne telefone, kresu se sa forumasima i da te ne citiram dalje,i da nisu iskrene. ne poznajem nijednu forumasicu sa preko 300 postova licno i ne mogu ni jednu da navedem sem sebe.A to sto te niko nece upoznati sa foruma koliko sam shvatila i nije tvoja definitivna odluka.Ukoliko
forumasica ne bi bila odron ili zombi, dvocevka, trocevka i sl. i to ti prezentovala ti bi se ipak prikazao a nadam se i dokazao :D
 
Ah, da umalo da zaboravim. A sta cemo sa muskim starim/novim nicovima.Njih nisi pomenuo ono: svi su dobri frajeri,sex, kresanje do iznemoglosti,samo ribe do bola imaju ,dolce vita i slicno,ozenjeni, neozenjeni. Sta se tu desava.? Mislim za njih je sve ok?
 
snoshaj efendija:
Ja mogu da kazem bilo sta i boli me uvo.

Jedino je pitanje ZAŠTO bi to radio? Čemu trošenje reči/energije/vremena na forumu!?
(Izuzimam slučaj da si možda moderator, pa blejiš ovde po dužnosti)

Iako neka od tvojih zapažanja
imaju smisla i zaključci stoje, nepošten si igrač.
To je ono što u tvojim postovima smeta.
I to je razlog što ni na jedno svoje pitanje nećeš od ljudi dobiti pošten odgovor.
Možeš samo da igraš na kartu izazivanja afekta.
A to je bedno.
 
kojote:
CaLiMeRo:
snoshaj efendija:
Ja mogu da kazem bilo sta i boli me uvo.

Jedino je pitanje ZAŠTO bi to radio? Čemu trošenje reči/energije/vremena na forumu!?
(Izuzimam slučaj da si možda moderator, pa bleeejiš ovde po dužnosti, ko Kelis :) :P )
To lutko! :P

Evo, kojote je krenuo sa starom semom uvlacenja forumasicama i krece zatim na privat, pa trazi mobilni br.telefona i na kraju mu glupace daju i fiksni.Pa onda meni cvile na privat da je saban koji smara.Zar ne?
 
snoshaj efendija:
To sto bih ja zeleo da navatam na forumu je svakako dobar picic a ti to sigurno nisi.Zato me ne interesujes. Ovde imaju dve dobre ribe kojim se non-stop nabacujem pa ako bude-bude.

Samo osvrt...
Efendija,ja se tebi divim koliko si ti posvecen forumu! Ja se ne bih setio ni koja mi je shifra da nisam automatik.
A nisi valda toliko nisko pao i toliko ocajan brate da moras postopoto da juris ribe sa foruma da karas.
Izadju malo na cist vazduh...prijace ti.A i monitor zraci :wink:
 
snoshaj efendija:
Oni se vidjaju, druze, caskaju.
Zaista sramota. Sve samo devijantno ponašanje. Ko zna šta iz toga može proisteći. Da li se slažete da bi, radi dobrobiti društva, trebalo zabraniti bilo kakav vid socijalizacije? Svi koji su Za neka dignu ruku. Ajd sad, to što radite sa onom drugom možete da ostavite i za kasnije, dižite obe, da izgleda kako vas ima više.
 

Back
Top