КОГА БИ СРБИ ВОЛЕЛИ ЗА КУМА?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:rtfm:

Kažu da je Josip Broz svojevremeno, kumovao svakom 11 detetu rođenom na Kosovu ...., ako ovde ima neka greška, nek me neko ispravi ....


Zbog kojeg kumstva bi se prosečan Srbin, odlučio da ide do tog broja?


Da li su Srbi imali ili imaju političara, kojeg su toliko želeli i obožavali,
da bi zbog kumstva sa njim rađali 11-oro dece?

Jer činjenica je, da Srbi nestaju, a broj Albanaca na primer - raste ...
 
До краја маја жутаћи и ЕУропејци су прижељкивали Бориса....али онда се десио Бајчетински домаћин....него хајде сада озбиљно


Наградно питање за све ЕУропејце
Шта значи жута туфна на грбу ДС

1. Боја лица Бориса Тадића пошто је сазнао резултате другог круга
2. Подршка геј популацији (у жутару)

3. Симбол празнине који репрезентује душевну празнину гласача ДС-а


За три срећна добитника су обезбеђене пригодне награде

-ЦД са свим нумерама који су ромски трубачи извели испред Крунске 69 приликом прославе победе Бориса Тадића на председничким изборима + гратис ДВД са снимком победничке прославе поводом победе лепог Бориса

-Двонедељно напасање оваца на пашњаку Драгана Шутановца на Врачару уз обавезно свакодневно мужење овна

-Епизодна улога у „неком другом филму“ + седмодневна пракса у СРС

Такође смо обезбедили и вредну утешну награду – Пољубац и загрљај Јелене Триван!!!

Ове жутаће много боли што их је зајахао домаћин из Бајчетине и што јавно општи са њима. Наређао их на њежник као гирос...сада се сви праве невини и покушавају да промене дрес јер се надају да ће у том случају домаћинска пенетрацијеа бити мање болна. Формирају се редови испред ординација пластичних хирурга...жутаре које би да се покажу као невине масовно раде хименопластику!
 
mojima falilo još sedam komada medjutim keva vodila politiku...
pa ti puštaj žene da odlučuju...

meni fali još samo šestoro ...., ako se pojavi neki dobar kum ... u naredne 2 godine ... :rumenko: i to da mi ovaj moj kućni majstor sredi,
da budu bar po troje odjednom ... :D jer vreme neumitno teče .... :(
 
Poslednja izmena:
До краја маја жутаћи и ЕУропејци су прижељкивали Бориса....али онда се десио Бајчетински домаћин....него хајде сада озбиљно


Наградно питање за све ЕУропејце
Шта значи жута туфна на грбу ДС

1. Боја лица Бориса Тадића пошто је сазнао резултате другог круга

Pošto sam sigurna da je Boris Tadić za rezultate znao još mnog pre samih izbora i sve mi se čini da Jahjagu nije želeo da dočeka na mestu predsednika, dragi komšo, nagrade zadrži il razdeli u dobrotvorne svrhe ... daj nekom kome više treba ... E sad... moguća je i druga kombinacija, ako si mislio da je žuta tufna nastala bilo kad, kad je Boris Tadić saznao za rezultate drugog kruga, onda glasam za odgovor pod brojem 1., s tim da se i dalje odričem nagradnog fonda .... :).

2. Подршка геј популацији (у жутару)

3. Симбол празнине који репрезентује душевну празнину гласача ДС-а


За три срећна добитника су обезбеђене пригодне награде

-ЦД са свим нумерама који су ромски трубачи извели испред Крунске 69 приликом прославе победе Бориса Тадића на председничким изборима + гратис ДВД са снимком победничке прославе поводом победе лепог Бориса

-Двонедељно напасање оваца на пашњаку Драгана Шутановца на Врачару уз обавезно свакодневно мужење овна

-Епизодна улога у „неком другом филму“ + седмодневна пракса у СРС

Такође смо обезбедили и вредну утешну награду – Пољубац и загрљај Јелене Триван!!!

Ове жутаће много боли што их је зајахао домаћин из Бајчетине и што јавно општи са њима. Наређао их на њежник као гирос...сада се сви праве невини и покушавају да промене дрес јер се надају да ће у том случају домаћинска пенетрацијеа бити мање болна. Формирају се редови испред ординација пластичних хирурга...жутаре које би да се покажу као невине масовно раде хименопластику!



Što ih je zajahao nema šta da boli jer su sami birali đuvegliju sa sve stranim partnerima,
e to što sa sve svojim ađutantom javno opšte s'njima, to im se zaista ne sviđa, pogotovo
što se nisu tako dogovorili.

Ali, sami su stvorili tog Frankenštajna od SNS, pa sad nek vide šta će...
 
Što ih je zajahao nema šta da boli jer su sami birali đuvegliju sa sve stranim partnerima,
e to što sa sve svojim ađutantom javno opšte s'njima, to im se zaista ne sviđa, pogotovo
što se nisu tako dogovorili.

Ali, sami su stvorili tog Frankenštajna od SNS, pa sad nek vide šta će...

шта ће....нису знали а сада боли...
 
kad je od srca kum je najblizi rod

0201-Beta-4.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top