UEFA kaznila Hrvate zbog rasizma

Svet šokiran odlukama UEFA
19.06.2012 18:30
Kazna od 80.000 evra koju je UEFA izrekla Hrvatskoj zbog rasističkog ponašanja navijača izaziva podsmeh širom sveta i ističe se licemerje, dvoličnost i nesposobnost evropske "kuće fudbala".
Svetski mediji navode da ako je kazna od 80.000 evra pokazatelj "odlučnog stava u borbi protiv rasizma", onda zvaničnike treba da bude sramota, pogotovo što je kazna Dancu Niklasu Bentneru zbog nedozvoljenog reklamiranja bila 20.000 evra veća.
Javnost je jednoglasna u oceni da je UEFA svojim odlukama pokazala svoje pravo lice procenivši da je važnije zaštiti sponzore nego civilizacijske vrednosti.
Preostaje da se vidi hoće li i na koji način UEFA regaovati na ove tvrdnje ili će nastaviti da ide putem skandala kojim već odavno ide FIFA.

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&id=112000&cat=1&naslov=Svet%20%9Aokiran%20odlukama%20UEFA
**********************************************

UEFA и спонзори на истом мафијашком задатку!
Колико ли су Кроатинци платили да доведу ову разуларену руљу на ЕУРО 2012?
 
Poslednja izmena:
Malo si pomješao huligane?? Zna se tko je i kako pravio nerede u Srbiji.

Sjeti se Genove, ima li UEFA veze sa tim..

Tačno se zna. A pošto sam ja u NS svaki dan, tada a i sada, a ti nisi, nemamo o tome šta da pričamo.

A i ne sećam se da je neko spominjao rasizam u Đenovi...

Da li vi znate da napravite neko srhnje iz čiste obesti, kao svi ostali huligani, ili vas pokreće isključivo mržnja prema svemu što nije hrvatsko?
 
kazu mi ovi moji da ste baustelac... covjece idite spavat, odmorite, kanali vas cekaju ujutro...

Kazu ti tvoji puno toga, i da su antifasisti, i da ce da dobiju EP, i da imate 800 evra platu, da zivite dobro i sl bajke ...

Ali kad vec spominjes Baustelle, taj posao je u Nemackoj cenjen, niko se tamo tome ne ruga, zato su Svabe uvek razvijeni, a vi uvek bednici ... ;)
 
he he

Hrvati pokusavaju da se utese da postoji zavera protiv njih, Svaba sudio po direktivi ovo ono ...

Umislili da su bolji od Italije i Spanije, svetskih prvaka

:worth:

realno, kao pojedinci su prosecni igraci, ali kao tim su dobri. jos realnije, dalje od osmine finala nisu zasluzili, a ovo za rasizam i sl nist novo. apsolvirali su i igraci i navijaci najgore uvrede, tako da im ove kazne nisu strane. licno mislim da ne umeju da gube (od srba posebno) :)
 
realno, kao pojedinci su prosecni igraci, ali kao tim su dobri. jos realnije, dalje od osmine finala nisu zasluzili, a ovo za rasizam i sl nist novo. apsolvirali su i igraci i navijaci najgore uvrede, tako da im ove kazne nisu strane. licno mislim da ne umeju da gube (od srba posebno) :)

Secam se vesti da ih Bilic motivise tako sto im na treninzima preko razglasa pusta Tomsonove "pesme"

Reprezentaciji koja motivaciju pronalazi u fasizmu, treba zabraniti nastup na svim takmicenjima, plus jos dobro odrati po dzepu

Bilic spielt Musik von „rechtsradikalem Irren“
 

Back
Top