ПЕДОФИЛА ПРЕТУКАО НА СМРТ !!!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
12. Jun 2012. 15:59->18:49
OTAC OSVETNIK: Prebio na smrt pedofila koji mu je silovao četvorogodišnju ćerku!

U jednom trenutku, tokom izložbe konja u Teksasu, devojčica se odvojila od oca, koji je intervenisao čim je začuo ćerkin vrisak i na mrtvo ime prebio pedofila. Telegraf istražuje šta bi se desilo da je sličan slučaj zabeležen u Srbiji









************************************************** *********************

Из овог случаја можемо закључити И ГДЕ СМО И КО СМО И ШТА СМО!!!
 
U budućnosti pedofili bi za seksualno zlostavljanje dece trebalo da očekuju minimalne kazne od deset godina zatvora, i zabrane koje bi trebalo da ih udalje iz svih sredina u kojima oni predstavljaju opasnost po maloletnike:
- Zabrana zaposlenja narednih 20 godina na radnom mestu u blizini maloletnika
- Prestanak vršenja javne funkcije, zabrana sticanja javne funkcije
- Prestanak radnog odnosa, odnosno zanimanja koje se odnosi na rad sa maloletnim licima
- Zabrana posećivanja mesta na kojima ima maloletnika

Konacno nesto sto opravdava zabranu politicara i svih politickih partija (posebno u Srbiji)! :ok:

_nobody_
 
И ја се слажем, наравно, али код нас како стоје ствари ОВИ НАШИ ИЗ УСС БИ СЕ КОСТИМИРАЛИ У МАНТИЈЕ И ОСУДИЛИ БИ ОЦА НА 40 ГОДИНА ЋОРКЕ:




ovima sa slike od hitno zameniti ove odore sa belim.......šta koj moj u ovom crnilu plaše narod.....da budu beli ko papa......bez kaapice....
 
svaka mu čast, takođe i svaka čast amerima što ga krivično negone...

a što se tiče nas, već mogu da zamislim razne nvo kako staju na stranu pedofila i osuđuju tog klerofašistu koji se usudio da brani svoje dete, onda razne gej organizacije i alijanse kako izvode performanse u korist pedofila...

u Srbiji bi se trebala vratiti smrtna kazna za pedofiliju, ti ljudi ne zaslužuju da žive...
 
I sto je najgore po zakonu mu pripada advokat da ga brani?
Meni nije jasno ama bas nikako kako advokat moze da prihvati da brani takvog manijaka ili recimo neko ko pocini svirepo ubistvo,da li zakonski advokat to mora prihvatiti ili ima pravo da odbije takav slucaj,to me zanima?
Ima pravo da odbije.. ali kad kod nas ne znaš ko su veće pi+de, sudovi ili advokati, onda je i to moguće...
 

Back
Top