Da li sam bacio glas ?

Izuzetno sam zadovoljan sto sam u prvom krugu glasao DSS , jer me oni nisu bacali u dileme hoce li praviti neke programske lupinge i neprirodne koalicije - ni pre , a ni posle izbora . Hvala im . Istina , ne bih ni njih glasao da je na izbore izasla neka stranka koja umesto politicke i vojne neutralnosti neutralnosti zagovara hitan prekid takozvanih ,, evrointegracija ,, i pocetak pregovora o integraciji sa Rusijom , ali posto takve stranke nije bilo mirna srca sam dao glas DSS - i to je , po meni , bio pun pogodak :D ...

Boro čisto da znaš Dveri su trenutno JEDINA partija u Srbiji koja se zalaže za ulazak u CSTO, ***** neutralnost!

http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-politika/programska-nacela/novi-narodni-dogovor.php

Дугорочнију сигурност обезбедили бисмо приступањем Споразуму о недељивој колективној безбедности који је предложила Руска Федерација. Чланство Србије у ОДКБ-у (Организација друштва за колективну безбедност) наставак је наших слободарских и одбрамбених традиција, поштовање међународног права као цивилизованог начина да се уважава воља свих народа и држава без обзира на њихову величину и снагу, и безбедносни штит над нама.
 
Zasto si tako nervozan ??? :)
Нисам нервозан, имам нешто са Гошћом да рашчистим. Пошто је за њу Коштуњави пример једног интелектуалца и поштеног политичара, а сви комунисти су гофна.

Е па неће да може. И шта она сад подјебава људе за Јевропу кад је Коштуњави постао председник на ту причу...

...и на Тарабиће.
 
Нисам нервозан, имам нешто са Гошћом да рашчистим. Пошто је за њу Коштуњави пример једног интелектуалца и поштеног политичара, а сви комунисти су гофна.

Е па неће да може. И шта она сад подјебава људе за Јевропу кад је Коштуњави постао председник на ту причу...

...и на Тарабиће.
Kada je Kostunica prvi put cuo da se trazi nezavisnost Kosova kao uslov za clanstvo u EU, on je odmah to saopstio javnosti i promenio svoju politiku.
Ukoliko koristis ruzne reci o Kostunici, ja ne zelim vise da mi se obracas.
 
Poslednja izmena:
U ova dva vojna saveza treba da uđemo:

CSTO_and_SCO.png
 
Kada je Kostunica prvi put cuo da se trazi nezavisnost Kosova kao uslov za clanstvo u EU, on je odmah to saopstio javnosti i promenio svoju politiku.
Ukoliko koristis ruzne reci o Kostunici, ja ne zelim vise da mi se obracas.
Добро, Војислав Коштуница се користи разним марипетлуцима да би дошао на власт (типа пророчанство Тарабића).
Он је био искоришћен у тој целој играрији. Ја нећу да моју земљу води човек којег могу искористити људи са задњим намерама. Као жутаре (прим.аут.)
A što lažem - lepo im piše u programu da im je cilj da uvedu Srbiju u CSTO.
Откуд ти то да се Двери једине залажу за ОУКБ?

http://www.kp.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=235&lang=sr

Poučeni iskustvom iz bliske prošlosti, kako kod nas, tako i u svetu, shvatili smo da je potrebno, sada više nego ikad, da naša zemlja "stane pod neki kišobran". Nasilno nas, na "mala vrata" i bez pitanja guraju u NATO. U naše ime su odlučivali i odlučuju i dalje, sve govoreći da je to volja naroda, a glas naroda se ne sluša, jer se u ovoj zemlji narod ni za šta ni ne pita. Stoga, komunistička partija misli da je OUKB jedino pravo rešenje za bezbednost srbije. OUKB je rešenje, koje je po našem mišljenju ispravno, kako u bezbedonosnom, tako i u ekonomskom smislu. O ovom predlogu, narod bi trebalo da iznese svoje mišljenje. Komunistička partija će se zalagati da se raspiše referendum i da se narod izjasni, želi li u NATO ili u OUKB.

s' poštovanjem vaša Komunistička Partija
 
Boro čisto da znaš Dveri su trenutno JEDINA partija u Srbiji koja se zalaže za ulazak u CSTO, ***** neutralnost!

http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-politika/programska-nacela/novi-narodni-dogovor.php
Дугорочнију сигурност обезбедили бисмо приступањем Споразуму о недељивој колективној безбедности који је предложила Руска Федерација. Чланство Србије у ОДКБ-у (Организација друштва за колективну безбедност) наставак је наших слободарских и одбрамбених традиција, поштовање међународног права као цивилизованог начина да се уважава воља свих народа и држава без обзира на њихову величину и снагу, и безбедносни штит над нама.
И мала исправка:

ОДКБ је Организация Договора о коллективной безопасности

На српском је ОУКБ - организација уговора о колективној безбедности.

:ok:
 
+
Откуд ти то да се Двери једине залажу за ОУКБ?

http://www.kp.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=235&lang=sr

Poučeni iskustvom iz bliske prošlosti, kako kod nas, tako i u svetu, shvatili smo da je potrebno, sada više nego ikad, da naša zemlja "stane pod neki kišobran". Nasilno nas, na "mala vrata" i bez pitanja guraju u NATO. U naše ime su odlučivali i odlučuju i dalje, sve govoreći da je to volja naroda, a glas naroda se ne sluša, jer se u ovoj zemlji narod ni za šta ni ne pita. Stoga, komunistička partija misli da je OUKB jedino pravo rešenje za bezbednost srbije. OUKB je rešenje, koje je po našem mišljenju ispravno, kako u bezbedonosnom, tako i u ekonomskom smislu. O ovom predlogu, narod bi trebalo da iznese svoje mišljenje. Komunistička partija će se zalagati da se raspiše referendum i da se narod izjasni, želi li u NATO ili u OUKB.

s' poštovanjem vaša Komunistička Partija

E za ovo nisam znao moram priznati, hvala za informisanje ;) mada oni su isuviše mala partija sa prevaziđenom ideologijom, Dveri su sasvim druga priča, Dveri na sledećim izborima dobijaju bar 8% glasova a možda i preko 10%.
 
E za ovo nisam znao moram priznati, hvala za informisanje ;) mada oni su isuviše mala partija sa prevaziđenom ideologijom, Dveri su sasvim druga priča, Dveri na sledećim izborima dobijaju bar 8% glasova a možda i preko 10%.
Која је разлика између 0,75% и 2,5%?

Ни једни ни други нису прешли цензус.

Програм КП је нажалост исувише ублажен марксизам-лењинизам. Чак је и из статута партије избачено да је КП револуционарна марксистичко-лењинистичка партија. Сад је прогресивна само да би се удовољило овим дахијама и да не би имали разлог за забрану.

Што се тиче будућности комунистичке партије, ја се не бринем. За 5-6 година највећи део чланова ће помрети, а онда ће ту да улете млади људи - окосница комунизма. :mrgreen:

(Извини ако сам био прегруб са оним „што лажеш“)
 
Smatram da titoisti, LDP-ovci i DS-ovci zaista ne mogu nista da kazu Kostunici dok najpre ne pogledaju sebe.
Не треба да стављаш „титоисте“* у исти кош са неолибералима и европејцима.

*то не постоји одмах да ти кажем, то је буржуаски термин. Идеолог југо-социјализма је Кардељ, а већина комуниста данас сматра да је тај облик организовања друштва превазиђен. Ја сам први за комбиновање социјализације и колективизације, а то је далеко од друштвене својине у којој се не зна ко је власник.)
 
Izuzetno sam zadovoljan sto sam u prvom krugu glasao DSS , jer me oni nisu bacali u dileme hoce li praviti neke programske lupinge i neprirodne koalicije - ni pre , a ni posle izbora . Hvala im . Istina , ne bih ni njih glasao da je na izbore izasla neka stranka koja umesto politicke i vojne neutralnosti neutralnosti zagovara hitan prekid takozvanih ,, evrointegracija ,, i pocetak pregovora o integraciji sa Rusijom , ali posto takve stranke nije bilo mirna srca sam dao glas DSS - i to je , po meni , bio pun pogodak :D ...

Vidim , ovde sve vrca od sekiracije DS i SNS simpatizera ... jedan dan jedno raspolozenje , drugog dana drugo - dijametralno suprotno .. neki su se u nervozi i nezadovoljstvu kleli da ce napustati stranku , drugi da ce napustiti zemlju ,, neki da ce na sledecim izborima glasati iz inata za Cedu , a neki su cak i lagali da nisu ni izlazili na izbore ...Srecom , mene DSS postedi takvih sekiracija u ovim postizbornim kombinacijama - jer sto rekose to i uradise ..... :manikir:

Gde sam u dilemi i zasto otvorih temu sa ovim naslovom - verovatno pretpostavljate . Radi se glasu koji dadoh Nikolicu u drugom krugu . To uradih kao i bukvalno svi glasaci Kostunice . E, tu je kvaka . Dal bacih glas ?:think: ...

p.s. Znam da pripadam manjini od nekih 8 % glasaca i da mozda ova tema nije interesantna glasacima ,, velikih ,, stranaka poput DS i SNS - ali kao sto reko , vidim da su oni ovih dana prosli kroz tezak period , pun frustracija , a ja nisam .... pa mi je stoga lakse ...

Ali , opet , prav zdrav .. i nicim izazvan ... ostah u dilemi - bacih li ja glas u drugom krugu ? ... :think:

не знам, ал битне су ствари које ће тома као председник да уради, не његове изјаве. сваки политичар понекад мора да каже и оно што не мисли, ал само оно што уради ил не уради се броји.
 
Oni su uvek u prvim redovima kada treba blatiti Kostunicu.
To se desava zbog toga jer se osecaju lose i neposteno pored njega.
To je kao kad onaj gori od tebe pokusava da te ponizi ne bi li sam izgledao bolje.

Pa svako ima pravo svoje opredeljenje - JA sam akcenat stavio na cinjenicu da sam izuzetno zadovoljan sto sam dao glas a sad ne strepim oce li me stranka prevariti i zarad vlasti sklopiti koaliciju sa ko zna kim .... dakle , sto rekose u kampanji to vazi i posle izbora .... a drugi nek vide ....
 

Back
Top