realna analiza sastavljanja vlade !!! Đido gubi pozicije.

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
Evo kako će se po mom misljenju sastaviti vlada:

Tadić: Lepo sam sarađivao sa Dačićem, hoću da budem premijer. Tomo molim te da me ne seliš iz Belog Doma dok se ne odlučim gde ću i šta ću.
Dačić: Hoću da budem u koaliciji sa DS-om. Tadić je najbolje rešenje za premijera.
Predsednik Nikolić: Ponudiću SNS-u kao najvećoj stranci da formira vladu. Ako ne može a neko drugi može, onda ja to moram ispoštovati. Zaštitiću Borisa i obezbediću mu miran život, bez obzira šta da odluči.

Tadić: Da bi imao i legitimnu vladu DS i SPS (jer je narod u većini glasao za Nikolića i SNS) moram da privolim Nikolića i SNS.
Nikolić: U vladi se ne smeju nalaziti lopovi, kriminalci i ljudi koji suučestvovali u privatizacijama.
Vučić: Ni Đilas neće moći da čerupa budžet grada kako on hoće i plaši narod haračima i privatnim izvršiteljima.
Dačić: Mi ćemo u koaliciju u vladi sa DS-oma a na lokalu u nekom gradovima ćemo sa SNS-om ionako Krka i penzioneri prete da se otcepe ako ne idemo u koaliciju sa SNS-om. (prvi primer je Surčin)
Tadić: Za DS će to biti prilika da se isčisti od mnogih korupcionera koji su zavladali Srbijom i na lokalu. Mada se teško rastajem od saradnika jer sam nestabilna ličnost pa mi prijaju laskanja i uvlačenja.


Krajnji rezultat: DS i SPS formiraju vladu sa ubacivanjem nekih nestranačkih ličnosti, možda i Jorgovanka bude ministar finansija, a na lokalu u Beogradu, Nišu, Leskovcu SNS formira većinu u koaliciji sa SPS-om.
File i Ešton će biti zadovoljni ovakvim rezultatom, a Putin će se za sada zadovoljiti poštenijim i prisnijim odnosom sa Rusijom, kao i prihvatanjem ruskih investicija u Srbiju, što je do sada bilo zabranjeno.:per:

Na potezu je Đilas.... da li će rascepati DS ? :think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tadić: Za DS će to biti prilika da se isčisti od mnogih korupcionera koji su zavladali Srbijom i na lokalu. Mada se teško rastajem od saradnika jer sam nestabilna ličnost pa mi prijaju laskanja i uvlačenja.

Ti korupcionasi (NE samo DS) su ocistili Srbiju. Hemijski. Ostaje fizicko rasciscavanje... (nastavite dalje)... :udriglavu:

_nobody_
 

Back
Top