DS ne zna sta da radi sa Tadicem

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.820
DS ne zna šta da radi sa Tadićem

BEOGRAD, 22. maj 2012, (Njuz) – Članovi Predsedništva Demokratske stranke ni nakon jučerašnje sednice stranke još uvek nisu uspeli da smisle „šta sad koji đavo da rade sa Borisom Tadićem“, ekskluzivno saznaje Njuz.

Problem predstavlja činjenica da nakon osam godina na vlasti, Boris Tadić sada nije sposoban da obavlja nijednu drugu funkciju sem predsedničke, tvrdi izvor iz vrha DS koji je želeo da ostane anoniman.

- Nudimo mu mesto premijera, ali iskreno niko od nas ne može da ga zamisli na toj poziciji, a ne verujem ni da bi građanima to bilo lako. Nemamo pojma kud ćemo sad s njim, praktično imamo Tadića viška – dodaje ovaj izvor.

Ukoliko Tadić ne prihvati ovaj zahtev, uže predsedništvo demokrata predlaže da se bivši predsednik možda vrati svom starom hobiju nastavnika u Prvoj beogradskoj gimnaziji, međutim, nije jasno da li bi taj predlog naišao na odobravanje nastavničkog veća te škole.

Podsetimo da je Tadić prekjuče, nakon objavljenih rezultata drugog kruga predsedničkih izbora, izjavio da ne želi premijersko mesto, kao i da „sada ne zna uopšte šta bi sa sobom“.

Na sednici koja je trajala više od četiri sata raspravljalo se i o zanimanjima koje će u budućnosti imati Srđan Šaper i Nenad Krstić-Krle, koji su do sada bili savetnici predsednika, a pretpostavlja se da će u budućnosti morati da promene zvanje u „savetnici Borisa Tadića“.

Mogli bi da ga doniraju Zabeli?

Zabeli hronicno nedostaju experti i lideri Tadicevog profila z:D
 
To Tihi nije tacno da ne znaju sta ce snjim. Ja juce dok sam isao po hleb i mleko uocio sam BOTU kako vec SLJAKA, uslikao sam ga telefonom na brzinu.
Delovao mi je srecno.

Evo dokaz
tadicradiucistoci.jpg



:rtfm:
 
E ljudi salu an stranu izgleda da je Boris Tadic u teskoj depresiji.

Bio kod patrijarha pre neki dan u privatnoj poseti, da se malo utesi , cak ni danas nije mogao zbog posrnuca da se sastane sa Lajcakom nego na sastanak otisli Sutanovac i Jeremic.

brinem se za njega , mislim da mu treba pomoci da prevazidje ovu psihicku krizu.

4506_2.jpg
 

Back
Top