Osama bin Laden nije ubijen, umro je 2006. godine

Uysal

Elita
Poruka
16.872
Berkan Yashar, bivši agent CIA-e, u intervjuu za ruski "Channel One" otkrio je kako je Osama bin Laden "umro prirodnom smrću prije pet godina, čak četiri godine prije nego što je navodno ubijen u velikoj akciji SAD-a".

On kaže da "SAD nisu ubile zloglasnog vođu al-Qaide".

- U septembru 1992. godine, dok sam bio u Čečeniji, prvi puta sam upoznao čovjeka po imenu Bin Laden. Sastanak se odvio u u gradu Grozny. Na drugom spratu zgrade bila je porodica gruzijskog predsjednika koji je u to vrijeme bio izbačen iz države, a na donjem spratu živio je Osama - ispričao je Yashar.

Bivši agent CIA-e tvrdi da je lično poznavao trojicu Bin Ladenovih tjelesnih čuvara te da su bili bliski prijatelji. Oni su mu, kako tvrdi, ispričali da su ga čuvali sve do njegove smrti 26. juna 2006. godine, prenosi "RT".

- Čak i ako cijeli svijet vjeruje da je Bin Laden ubijen prošle godine, ja to ne mogu vjerovati. Lično sam poznavao trojicu njegovih čuvara, Samija, Mahmooda i Ayuba, koji su bili uz njega do samoga kraja, kada je umro 2006. godine - tvrdi Yashar.

Berkan Yashar još tvrdi da su ga "upravo trojica čuvara pokopala na planinama u blizini pakistansko-afganistanske granice". CIA je, kako je ispričao u intervjuu, "otela jednog od trojice čuvara svega nekoliko dana prije nego je objavljena informacija o smrti Bin Ladena". On im je otkrio tačnu lokaciju groba bivšeg al-Qaidinog vođe.

- Nije se dogodio nikakav napad. Ja poznajem sve američke operacije iznutra: oni su pronašli Bin Ladenov grob, iskopali njegovo tijelo, a svijetu ispričali priču o velikoj akciji i pogubljenju. Predstavili su sve kao svoju veliku pobjedu kako bi poreznim obveznicima dokazali da ne plaćaju ogromne svote novca uzalud - ispričao je Yashar.

Washington je 2. maja prošle godine objavio kako je zloglasni vođa al-Qaide ubijen u velikoj akciji američkih snaga sigurnosti u Pakistanu.


http://www.dnevniavaz.ba/globus/svi...aden-je-umro-prirodnom-smrcu-2006-godine.html
 
Berkan Yashar, bivši agent CIA-e, u intervjuu za ruski "Channel One" otkrio je kako je Osama bin Laden "umro prirodnom smrću prije pet godina, čak četiri godine prije nego što je navodno ubijen u velikoj akciji SAD-a".

On kaže da "SAD nisu ubile zloglasnog vođu al-Qaide".

- U septembru 1992. godine, dok sam bio u Čečeniji, prvi puta sam upoznao čovjeka po imenu Bin Laden. Sastanak se odvio u u gradu Grozny. Na drugom spratu zgrade bila je porodica gruzijskog predsjednika koji je u to vrijeme bio izbačen iz države, a na donjem spratu živio je Osama - ispričao je Yashar.

Bivši agent CIA-e tvrdi da je lično poznavao trojicu Bin Ladenovih tjelesnih čuvara te da su bili bliski prijatelji. Oni su mu, kako tvrdi, ispričali da su ga čuvali sve do njegove smrti 26. juna 2006. godine, prenosi "RT".

- Čak i ako cijeli svijet vjeruje da je Bin Laden ubijen prošle godine, ja to ne mogu vjerovati. Lično sam poznavao trojicu njegovih čuvara, Samija, Mahmooda i Ayuba, koji su bili uz njega do samoga kraja, kada je umro 2006. godine - tvrdi Yashar.

Berkan Yashar još tvrdi da su ga "upravo trojica čuvara pokopala na planinama u blizini pakistansko-afganistanske granice". CIA je, kako je ispričao u intervjuu, "otela jednog od trojice čuvara svega nekoliko dana prije nego je objavljena informacija o smrti Bin Ladena". On im je otkrio tačnu lokaciju groba bivšeg al-Qaidinog vođe.

- Nije se dogodio nikakav napad. Ja poznajem sve američke operacije iznutra: oni su pronašli Bin Ladenov grob, iskopali njegovo tijelo, a svijetu ispričali priču o velikoj akciji i pogubljenju. Predstavili su sve kao svoju veliku pobjedu kako bi poreznim obveznicima dokazali da ne plaćaju ogromne svote novca uzalud - ispričao je Yashar.

Washington je 2. maja prošle godine objavio kako je zloglasni vođa al-Qaide ubijen u velikoj akciji američkih snaga sigurnosti u Pakistanu.


http://www.dnevniavaz.ba/globus/svi...aden-je-umro-prirodnom-smrcu-2006-godine.html

SAD su ako ne IZMISLILI, onda podigli tu AL-KAIDU iz mrtvih.
ONI-SAD su za SKORO SVE što se dešava na Bliskom Istoku, krivi.
Džordž Buš je obrtao 16 milijardi dolara godišnje sa porodicom Bin Laden a sa druge strane Osamu je proglasio za svog najvećeg
neprijatelja.
Da nije bilo SAD, sitvacija bi bila neuporedivo mirnija na Bliskom Istoku.
A transformacija tamošnjeg društva mogla je da se inicira i sprovede drugačijim metodama, bez da se toliko širi ZLA KRV tamo.
Uvukli su i IZRAEL u svu tu svinjariju još 60-ih godina i sada verujem da dobar deo građana Izraela nema miran san jer svakog časa
može da ih drmne neka raketa od ne tako dalekog Irana.
Ceo Bliski Istok i Centralna Azija su u nekim sukobima od kako znaju za sebe, nikako da izađu iz srednjeg veka, a SAD im još
pomažu u tome.
Napravili su pokolj tamo, zametnuli strah i stalnu strepnju u kosti običnim građanima i kao posledicu toga imamo to da je Evropa
ZATRPANA MIGRANTIMA sa BLISKOG ISTOKA.
Sada ih je toliko da više ni u Zapadnom delu Evrope nema mesta za njih pa se zapaćuju ovde kod nas, Balkanaca(Srba, Grka,
Makedonaca, Bugara,...).

S JEDNE STRANE IMAM RAZUMEVANJA ZA TE LJUDE.

To su ljudi od kože i kostiju kao i mi.
Mnogi od njih su zabrinuti i uplašeni,
mnogi su otišli iz svoje zemlje zbog potpuno praznog stomaka,...
I sa te strane imam APSOLUTNOG razumevanja.

ALI S DRUGE STRANE, ODLIČNO ZNAM da sa njima stižu PO PRAVILU i NEVOLJE.

Možda ne odmah ali nešto kasnije.
SRBIJA je I OVAKO U PROBLEMIMA DO GUŠE I NE REŠAVA PROBLEME
GRAĐANA KOJI VEĆ ŽIVE OVDE A KAMOLI DOSELJNIKA.
OVDE LEBA ZA NJIH NEMA, NAJBOLJE ZA NJIH JE DA SE VRATE KUĆAMA
ILI DA IH "SAD" UZME POD SVOJE, POŠTO IM JE POLITIČKI ESTABLIŠMENT
U WAŠINGTONU DC I NAPRAVIO VEĆINU PROBLEMA, ZBOG KOJIH SU TU GDE JESU.
 
Berkan Yashar, bivši agent CIA-e, u intervjuu za ruski "Channel One" otkrio je kako je Osama bin Laden "umro prirodnom smrću prije pet godina, čak četiri godine prije nego što je navodno ubijen u velikoj akciji SAD-a".

On kaže da "SAD nisu ubile zloglasnog vođu al-Qaide".

- U septembru 1992. godine, dok sam bio u Čečeniji, prvi puta sam upoznao čovjeka po imenu Bin Laden. Sastanak se odvio u u gradu Grozny. Na drugom spratu zgrade bila je porodica gruzijskog predsjednika koji je u to vrijeme bio izbačen iz države, a na donjem spratu živio je Osama - ispričao je Yashar.

Bivši agent CIA-e tvrdi da je lično poznavao trojicu Bin Ladenovih tjelesnih čuvara te da su bili bliski prijatelji. Oni su mu, kako tvrdi, ispričali da su ga čuvali sve do njegove smrti 26. juna 2006. godine, prenosi "RT".

- Čak i ako cijeli svijet vjeruje da je Bin Laden ubijen prošle godine, ja to ne mogu vjerovati. Lično sam poznavao trojicu njegovih čuvara, Samija, Mahmooda i Ayuba, koji su bili uz njega do samoga kraja, kada je umro 2006. godine - tvrdi Yashar.

Berkan Yashar još tvrdi da su ga "upravo trojica čuvara pokopala na planinama u blizini pakistansko-afganistanske granice". CIA je, kako je ispričao u intervjuu, "otela jednog od trojice čuvara svega nekoliko dana prije nego je objavljena informacija o smrti Bin Ladena". On im je otkrio tačnu lokaciju groba bivšeg al-Qaidinog vođe.

- Nije se dogodio nikakav napad. Ja poznajem sve američke operacije iznutra: oni su pronašli Bin Ladenov grob, iskopali njegovo tijelo, a svijetu ispričali priču o velikoj akciji i pogubljenju. Predstavili su sve kao svoju veliku pobjedu kako bi poreznim obveznicima dokazali da ne plaćaju ogromne svote novca uzalud - ispričao je Yashar.

Washington je 2. maja prošle godine objavio kako je zloglasni vođa al-Qaide ubijen u velikoj akciji američkih snaga sigurnosti u Pakistanu.


http://www.dnevniavaz.ba/globus/svi...aden-je-umro-prirodnom-smrcu-2006-godine.html

Жив је Осо, умро није,
док је Талибана и Џамахирије.
 

Back
Top