ŽENE PRIVLAČE DRUGE ŽENE

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.393
http://www.vesti-online.com/Slobodno-Vreme/Seks/224484/Zene-privlace-druge-zene

"Više od polovine žena oseća seksualnu privlačnost prema drugim ženama, tvrdi novo istraživanje Boizi Stejt univerziteta.
Istraživači sa Boizi Stejt univerziteta ispitivali su 484 heteroseksualne žene. Čak 60 odsto njih je reklo da ih privlače druge žene, 45 odsto ih je priznalo da se već ljubila sa drugom ženom, a polovina ispitanica mašta o seksu s istim polom".
 
haha paz ovo
Muške laži da bi dobili seks



Nije nikakva novost da su muškarci spremni da učine sve kako bi ženu namamili u krevet. Ponekad će čak i lagati da dobiju ono što žele. Ovo su neke od najponavljanijanih laži koje često izgovaraju nesvesno.
Pričam joj priču, a ona veruje u bajku...​

● Dođi, želim samo da se malo mazimo i ljubimo! - Verojatno svi već znaju kako se to na kraju završi...



● Slobodno se skini gola, hoću samo da ti gledam i mazim kožu - Od pomisli na seks, muškarcima je uzbudljivija samo gola žena. Želja za seksom plus gola žena nešto je protiv čega jednostavno ne mogu da se bore.


● Ne bih imao seks na prvom sastanku - Retko koji muškarac neće na prvom sastanku iskoristiti priliku ako je žena voljna na seks. Ali to skoro nikada neće priznati jer nije nimalo romantično, a priča se da žene žude za romantikom...

● Malo je hladnjikavo, hajdemo ispod ćebeta - Možda i je hladnjikavo, ali on je definitivno naumio da zagreje partnerku, ispod pokrivača, a onda će poželeti i da je skine i opet smo na početku.

● Neću nikome reći ako tako želiš - Da, neće nikome reći dok je s vama, ali čim ostane sam, pohvaliće se seksom, i začiniti priču da ispadne sočnije.
● Hoćeš da dođeš da vidiš mog psa? - To mu je jedna od najvećih želja otkad vas je upoznao - da vas upozna sa svojim kućnim ljubimcem :-)
 
bolzi univerzitet i 484 žene su kredibilni kolko i tomina diploma i forumski uzorak
mada nije ništa čudno, ljudi osećaju privlačnost prema svačemu nevezano za pol, a kultura je takva da je ženama prihvatljivije da izražavaju svoju naklonost ka ženama
 
http://www.vesti-online.com/Slobodno-Vreme/Seks/224484/Zene-privlace-druge-zene

"Više od polovine žena oseća seksualnu privlačnost prema drugim ženama, tvrdi novo istraživanje Boizi Stejt univerziteta.
Istraživači sa Boizi Stejt univerziteta ispitivali su 484 heteroseksualne žene. Čak 60 odsto njih je reklo da ih privlače druge žene, 45 odsto ih je priznalo da se već ljubila sa drugom ženom, a polovina ispitanica mašta o seksu s istim polom".

Ne verujem da je to pojava u Srbiji.
 
http://www.vesti-online.com/Slobodno-Vreme/Seks/224484/Zene-privlace-druge-zene

"Više od polovine žena oseća seksualnu privlačnost prema drugim ženama, tvrdi novo istraživanje Boizi Stejt univerziteta.
Istraživači sa Boizi Stejt univerziteta ispitivali su 484 heteroseksualne žene. Čak 60 odsto njih je reklo da ih privlače druge žene, 45 odsto ih je priznalo da se već ljubila sa drugom ženom, a polovina ispitanica mašta o seksu s istim polom".
znači kad počnu ove aknete po njujorcima i čikazima smuči mi se...
 
znači kad počnu ove aknete po njujorcima i čikazima smuči mi se...

Sve mi se čini da ću ja isto tako polako početi da "trolujem" i "hejtujem" ove priče o hiljadama kilometara udaljenim narodima i njihovim običajima, vaspitanjima i mentalitetu, koji se nikako ne mogu primeniti na nas.

Daleko od toga da se narod Amerije i Srbije ne voli - to možda želi neko, ali ovo je jednostavno priča o nekoj drugoj zemlji i ljudima.
 
Mislim da se idealno zensko telo mnogo vise prodaje u medijima pa zato i deluje mnogo lepse i inspirativnije , u odnosu na idealno musko telo, tako daa je i to jedan od razloga za ovakve rezlutate.
Tu je ,naravno, i ona prica o zabranjenom vocu, bla-bla..
 
Sve mi se čini da ću ja isto tako polako početi da "trolujem" i "hejtujem" ove priče o hiljadama kilometara udaljenim narodima i njihovim običajima, vaspitanjima i mentalitetu, koji se nikako ne mogu primeniti na nas.

Daleko od toga da se narod Amerije i Srbije ne voli - to možda želi neko, ali ovo je jednostavno priča o nekoj drugoj zemlji i ljudima.

mislis kad stanu na americko tlo probudi se nesto cudno u zenama, pa nista zovi te zabludele amerikanke ovde da se srede :I
 
mislis kad stanu na americko tlo probudi se nesto cudno u zenama, pa nista zovi te zabludele amerikanke ovde da se srede :I

:) Pa ne ide to tako brzo, zar ne? Ali ovaj tvoj drugi deo rečenice je već odavno izgovorena misao: U Rimu živiš rimski. To praktično znači da ćeš poprimiti kulturu i običaje one zemlje u kojoj želiš živeti.

Sa druge strane: da mislim da se to tamo tako odvija, a ovo ovde kod nas ovako odvija, to je odveć istinito. Tu nema mnogo pretpostavki. Samo neki od nas misle da smo svi isti. Jesmo ljudi, jesmo bića, ali nigde nemaš stoprocentno preklapanje mentaliteta na takvim velikim udaljenostima.
 
Mislim da su preterali sa procentom. Sve naduvavaju. Meni su zene fizicki privlacne, odnosno, volim da vidim zenu koja dobro izgleda i kada je umetnost u pitanju, uvek se zakacim za zenski akt. Ali to nema veze sa seksom. Ne mogu sebe ni zamisliti u kontaktu sa zenom.
 
Mislim da su preterali sa procentom. Sve naduvavaju. Meni su zene fizicki privlacne, odnosno, volim da vidim zenu koja dobro izgleda i kada je umetnost u pitanju, uvek se zakacim za zenski akt. Ali to nema veze sa seksom. Ne mogu sebe ni zamisliti u kontaktu sa zenom.

Slozila bih se s'tobom.Zensko telo zaista zna da bude lepo i inspirativno,ali da li se kroz to divljenje poravlaci seksualna konotacija,nisam sigurna.
 

Back
Top