Tema o Islamu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"sta te je navelo (o lblise) da se ne poklonis onome
koga sam sa svoje dvije ruke stvorio?" (sad, 75)


Poslanik s.a.v.s. je rekao:

"U Dzehennem ce neprestano bltl bacanl ljudi (i
dzinni), a on ce govoriti: ima li jos?', sve dok Uzvisenl u
njega" u drugol verzji: na njega ne stavl svoje stopalo
pa ce se zbitl i reci: 'Dosta je , dosta je bilo.
 
"sta te je navelo (o lblise) da se ne poklonis onome
koga sam sa svoje dvije ruke stvorio?" (sad, 75)


Poslanik s.a.v.s. je rekao:

"U Dzehennem ce neprestano bltl bacanl ljudi (i
dzinni), a on ce govoriti: ima li jos?', sve dok Uzvisenl u
njega" u drugol verzji: na njega ne stavl svoje stopalopa ce se zbitl i reci: 'Dosta je , dosta je bilo.

A koji broj obuće tvoj uzvišeni nosi?Kolko mu je stopalo?:mrgreen:
 
Znate li da sam Sulejman Velicanstveni sta bih radio sa takvima kao ti. Razapeo bi ih nogama unakrst da osjete bol. To je velika sramota koliko ste vi nedokazani i ne mislite na smrt. Vi se ponasate kao da cete vjecno zivjeti. Bas takve kao ti bih mucio dok se ne uvjere u istinu.
 
Znate li da sam Sulejman Velicanstveni sta bih radio sa takvima kao ti. Razapeo bi ih nogama unakrst da osjete bol. To je velika sramota koliko ste vi nedokazani i ne mislite na smrt. Vi se ponasate kao da cete vjecno zivjeti. Bas takve kao ti bih mucio dok se ne uvjere u istinu.

Znam ja šta bi ti i tvoje kolege radili,zato me čudi kako ti moderatori tolerišu pretnje i pozive na ubistva.
Da sam ja to uradio,banovan bih bio odavno,al ovi modovi su izgleda hrišćani a ne ubice kao vi "muslimani".
 
Nismo mi ubice nego smo dobrotvori. Ako vas pustimo da umrijete u nevjerstvu vi cete gorjeti u vjecnom paklu. Zato sam rekao da bih vas mucio dok ne bi ste primili islam prije smrti.
 
Dragi buduci muslimani mislim da se mozete uvjeriti koliko je Islam pravilna religija. U Islamu cete naci mir i spas i zato pozurite primite Islam. Kontaktirajte me opreko PP i ja cu vaas uputit na to kako cete primiti Islam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top