НИКОЛИЋ ОПТУЖУЈЕ СВОЈЕ КОНТРОЛОРЕ НА ИЗБОРНИМ МЕСТИМА

kad je lupio da je ukradeno 500 000 i da je tako urađeno na svih 9000 mesta onda jedino što može jeste da ***** po svojima
ali to je sramota i jad...ajde da ***** po tuđim kontrolirima, ali po svojim ljudima, pa ja ne znam koje dno od čoveka moraš biti tako javno ih pljunuti...
pa u krajnjem sluačju i da je to istina, nisu se prodali iz ostalih stranka ili je Tadić kupio sve kontrolore na svih 9000
bem ti budalu :dash:
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Каже....да су се продали за 2000 динара....
да он њих не познаје.... да им не верује....

Ovo sam samo čekala....


Biljooooooooooooooooo, da vratiš svu korist koju si ostvarila izvršenjem dela.........................

Jadni ljudi, stvarno SRAMOTA!
 
ma toma ovo radi zato sto ne zeli vlast .

covek jednostavno ne sme da bude predsednik i sad se trudi da sto veci broj ljudi obeshrabri da glasaju za njega

ali neki se kontrolori ispred SNS-a jesu prodali zutima.

to znam .
Јави Томи....Узми кинту човече....
Сад што искористиш то ти је...
Томе нема више нигде...
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Каже....да су се продали за 2000 динара....
да он њих не познаје.... да им не верује....


Мачак ја тебе и твоје радикале не разумем у опште! Шта вама сада Тома смета више од Бориса Тадића зато што је откачио вашу самоубилачку талибанску политику?
Не подржавам Тому и СНС у опште нити ћу гласати за њега,али ми се то ваше радикално просхеравање гади! Био вам је Тома добар док вам је доносио 2 милиона гласова,а сад је најгори човек на свету само зато што није хтео да љуби доопе лудом Шешељу!
 
Мачак ја тебе и твоје радикале не разумем у опште! Шта вама сада Тома смета више од Бориса Тадића зато што је откачио вашу самоубилачку талибанску политику?
Не подржавам Тому и СНС у опште нити ћу гласати за њега,али ми се то ваше радикално просхеравање гади! Био вам је Тома добар док вам је доносио 2 милиона гласова,а сад је најгори човек на свету само зато што није хтео да љуби доопе лудом Шешељу!

Мачак није радикал :mrgreen:
 
Мачак није радикал :mrgreen:

Па био је до јуче..... а замерке на Тому су из радикалске кухиње.....
Ја на нашој сцени осим Двери и ДСС не видим ко би могао да допринесе да се нешто промени....
 

Back
Top