Колика је шанса да СНС и СРС сада представљају патриотски облик ДС-ЛДП ?

nm_cyber

Ističe se
Poruka
2.808
Колика је шанса да СНС и СРС сада представљају патриотски облик ДС-ЛДП ?

Јел могуће да ће СРС сада бити лажна опозиција ?

Чињеница да је да су 95% напредњака заправо бивши радикали који су против ЕУ и НАТО пакта !

Лично не полажем велику наду у ово али круже интернетом неке теорије завере...
 
Колика је шанса да СНС и СРС сада представљају патриотски облик ДС-ЛДП ?

Јел могуће да ће СРС сада бити лажна опозиција ?

Чињеница да је да су 95% напредњака заправо бивши радикали који су против ЕУ и НАТО пакта !

Лично не полажем велику наду у ово али круже интернетом неке теорије завере...
Odnos SRS i SNS jeste uporediv s onim u demokratskom bloku. To je i meni palo na pamet. Jedino sto bi prvo trebali naprednjaci da zasednu u vlast, a radikali da spuste nos.
 
Odnos SRS i SNS jeste uporediv s onim u demokratskom bloku. To je i meni palo na pamet. Jedino sto bi prvo trebali naprednjaci da zasednu u vlast, a radikali da spuste nos.

svasta moze nekome da padne na pamet.

radikali ako to dozvole i ne treba da postoje. toma je presao na mracnu stranu. a i mator je covek, nece dugo. sns ce se brzo pretvoriti u politickog frankenstajna, mnogi raznoboljni delovi ce da vuku u svim nemogucim pravcima.

nego ni taj rezultat tomin nije neki. da nije dobio radio, tv i novine, karica, beka i sredstva ne bi imao procenata ni za cenzus ni za virsle. meni da je neko dao tolika sredstav ja bih dobio bar 47% sluzba obezbedi jos 4% i bog da te vidi
 
Колика је шанса да СНС и СРС сада представљају патриотски облик ДС-ЛДП ?

Јел могуће да ће СРС сада бити лажна опозиција ?

Чињеница да је да су 95% напредњака заправо бивши радикали који су против ЕУ и НАТО пакта !

Лично не полажем велику наду у ово али круже интернетом неке теорије завере...

Ako može još jedna doza bolesne iluzije... molim vaaaaas doktoreeee.... aaaaaaaaaaaa......
 
SRS ne postoji više od sinoć .

Sahrana.jpg


Ali nikad nemojmo zaboraviti njihova usmena dobra dela i usmenu želju o nekom drugom svetu...
... i povećoj Srbiji mada se svi nagurali u Beograd pošto Beograd nudi veće šanse za mogućnosti
Nek se odmore, zaslužili su...
:pop:
 
Чињеница да је да су 95% напредњака заправо бивши радикали који су против ЕУ и НАТО пакта !

Čini se da si jako mlad, ako tako rezonuješ. Juče su bili protiv NATO pakta, danas su za EU, preksutra će biti salefije i vehabije ako im se plati. Ništa ih ne obavezuje osim štosa deviza i perspektive da se "utale"
 
Čini se da si jako mlad, ako tako rezonuješ. Juče su bili protiv NATO pakta, danas su za EU, preksutra će biti ako treba salefije i vehabije ako im se plati. Ništa ih ne obavezuje osim štosa novčanica.

Nemojmo deci bajke...
Nije lepo pljuvati komunizam koji vas odškolovao
pa reći da kralj pase travu
pa da je patrijarh srpski izdajnik
da ne valja ceo svet

izgleda u Srbiji više nema one famozne 1/3 budala za koječiju sigurnu političku budućnost...
nije lepo napadati sve redom a onda od svih redom očekivti pomoć

Cirkuzanti za krezubu populaciju
 
Nemojmo deci bajke...
Nije lepo pljuvati komunizam koji vas odškolovao
pa reći da kralj pase travu
pa da je patrijarh srpski izdajnik
da ne valja ceo svet

izgleda u Srbiji više nema one famozne 1/3 budala za koječiju sigurnu političku budućnost...
nije lepo napadati sve redom a onda od svih redom očekivti pomoć

Cirkuzanti za krezubu populaciju

Ja govorim o naprednjacima , a ne o komunistima, idi leči se, ako to ne vidiš.
 
Čini se da si jako mlad, ako tako rezonuješ. Juče su bili protiv NATO pakta, danas su za EU, preksutra će biti salefije i vehabije ako im se plati. Ništa ih ne obavezuje osim štosa deviza i perspektive da se "utale"

Грешиш ... Тома и Вучић ће можда бити али народ који је гласао за СНС неће ! Познајем доста људи који су за СНС и сви су националисти тј. бивши радикали !
 
Ako može još jedna doza bolesne iluzije... molim vaaaaas doktoreeee.... aaaaaaaaaaaa......

Овакав одговор сам и очекивао од комунисте... Ал знаш мене некако више интересује мишљење патриота....
 
Odnos SRS i SNS jeste uporediv s onim u demokratskom bloku. To je i meni palo na pamet. Jedino sto bi prvo trebali naprednjaci da zasednu u vlast, a radikali da spuste nos.
Radikali su pukli . Ono malo glasaca sto je ostalo , otici se ili kod Dveri ili kod Nikolica .
Radikalski funkcioneri su zavrsili karijeru , jer su pokazali da nisu ni za sta .
 
Грешиш ... Тома и Вучић ће можда бити али народ који је гласао за СНС неће ! Познајем доста људи који су за СНС и сви су националисти тј. бивши радикали !

Šta im vredi što su nacionalisti, kad su glupi i kad su dozvolili da budu izmanipulisani. SNS je projekat za jednokratnu upotrebu, da se razbiju radikali, a pritom da umisle kako su neka prevropska snaga i slične gluposti i da izvise , kad se sklopi koalicija kako je i ispalo. SRS jeste pukao i ne treba da Bandija nazivaš ustašom, jer nije to zaslužio, neki drugi jesu. Zar se nije i sam Todorović, povukao iz kampanje da bi se posvetio svojoj firmi. Radikali su postali groteska i to treba priznati,

nešto mi je sad palo napamet, kako bi bilo dobro kad bi koaliciju činili DS-SPS- DSS, da bi se izbegli čeda šiptar i ekonomski terorista dinkić. možda bi to bilo najbolje, kad bi bilo moguće ...
 
Јел гласаш за Тадића у другом кругу?

Нећу гласати за Николића али ћу гласати против Тадића ! Што се мене тиче њих двојица су исто али кад видим ове Мађаре и Хрватe како маструбирају на Тадићеву појаву некако ми се пробуди жеља да склоним Тадића са ТВ-а ! :mrgreen:
 
Нећу гласати за Николића али ћу гласати против Тадића ! Што се мене тиче њих двојица су исто али кад видим ове Мађаре и Хрватe како маструбирају на Тадићеву појаву некако ми се пробуди жеља да склоним Тадића са ТВ-а ! :mrgreen:

Е видиш, да су тако размишљали у СРС-у, сада би седели у скупштини.
 
Е видиш, да су тако размишљали у СРС-у, сада би седели у скупштини.

Тачно...Радикали су направили толико грешака да је то срамота... Они су буквално поклонили своје гласове СПС ! Пензинерима је танка граница између СРС и СПС-а ... Ко не спомиње пензије тај отадапа... :mrgreen:
 

Back
Top