Tadić u jutarnjem programu TV Pink

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
DS burleska
Tadić u jutarnjem programu TV Pink
Pripremile: e-Novine
Veličina slova:

thumbnail.php


Retki prvomajski ranoranioci koji su imali taj maler da na Praznik rada kroz mali ekran svog tv-prijemnika ugledaju bivšeg predsednika Srbije u jutarnjem TV Pink programu, u društvu popularne Jovane i još popularnijeg Srđana – nisu svesni koliko su srećni zbog neporecive činjenice da je ovo bilo jedno od najurnebesnijih gostovanja DS predsednika, ikad. Jedan od naših čitalaca, sklon mazohizmu, čitavih četrdesetak minuta sedeo je uz televizor i pažljivo stenografisao mentalni uradak Tadića Borisa. Kad se sve pročita, pogleda i presluša – nema tih novaca koje naš e-čitalac nije zaslužio. Hvala mu gde čuo i ne čuo

Jači smo od Španije: Boris i Jovana, par
Screenshot: e-novine

* Spava samo pet sati! Kad god legne, posle pet sati ustane, tako mu je organizam narihtan!

* Kancelarija mu je Srbija ovih dana, jer je napustio Andrićev venac

* Kad ujutru ustane, popije espreso i onda vežba na podu (da, ne daj bože, bedni građani ne pomisle da ima teretanu)

* On je inače godišnje imao 52 međunarodne posete i 52 domaće posete! Izuzetan ritam, ali to je njemu normalno

* Svetska ekonomska kriza je "mala bara puno krokodila"

* Srbija je u boljem stanju nego Slovenija, Hrvatska, Grčka, Španija...

* Objašnjava da je na HTV rekao voditelju Stankoviću da se ne oseća ponosnim, u stvari, izvađeno iz konteksta jer "on će se osećati ponosnim tek kada sve završi, sad je usred posla, kad dobije još jedan mandat biće ponosan"

* Srpski rečeno, reforme su promene navika

* Na ličnom primeru pokazuje da živi skromno i čestito i on prvi štedi, on kao psiholog razume građane

* Kriza je na prolazu, a mi smo kroz krizu prošli bolje nego mnogi koji imaju demonstracije ovih dana poput Španije i sličnih

* On već zna kakav je rezultat izbora, građani su se odlučili da glasaju za njega

* Ljudi imaju prirodnu potrebu da zaborave loše, jer bi neki doziveli srčani udar, to se zove potiskivanje i onda svoje nezadovoljstvo prebace na predsednika

* Čovek se posvađa sa ženom pa vidi njega na tv i onda mu je on kriv. To je poznato iz psihologije i on to zna, jer je on osoba koja na sebe prima sve negativne uticaje, ali on je na to spreman

* Vi možete da trčite brzo, ali ako trčite prebrzo možete da doživite šok. „Na primer, ja sam trčao 10 km na sat, da sam trčao brže bilo bi loše, tako su se neki prebrzo prefinansirali pa su u krizi kao Grčka“

* Kandidat za ispadanje iz vlasti je G17, kandidat za ulazak je LDP, ali videćemo šta će biti

* Tim koji osvoji Ligu šampiona nije sastavljen od svih zvezda, tako će i on da vidi koji će tim da vodi državu kad bude video ko je koalicioni partner

* Dinkić je dečak koji se potuče na ulici pa napusti tuču i ode da odnese tetki lek

* Na pitanje kako je on tako moćan kao predsednik, jer, na primer u Nemačkoj, kancelar je mnogo jači od predsednika države, Tadić odgovara: "Da, ali Nemci su imali jednog čoveka koji je bio strašan pa je zato kancelar jači od predsednika, a Amerikanci imaju predsednički sistem jer nisu imali Hitlera.“

* U Srbiji je drugačije, iako je sistem premijerski - predsednik se jedini bira na izborima i onda građani od njega traže da reši probleme, da im poveća plate, da uradi ovo ili ono, onda građani kažu on je taj čovek koji bez obzira na ustavna ovlašćenja treba da reši sve, pa zato on i preuzima ovlašćenja i daje naloge svima

* Kad devojka kaze mladiću "obećaj da ćes se udati za mene“ (udati?), to je isto kao „kad novinari pitaju njega šta obećavate građanima za izbore“. Ili kao „kad bi tata uzeo kredit da deci kupi kompjuter, umesto da uzme kredit i da decu školuje (!!!), pa da oni kad porastu kupe sami kompjuter“

* To je neodgovorna potrošnja, tako bi i on bio najpopularniji predsednik, on bi se zaduživao i povećavao plate, svi bi bili zadovoljni

* Prednost je to što se on bavio raznim profesijama u životu, to će morati svi da rade, svet se tako brzo menja da će svi morati da menjaju profesije, bio je profesor, preduzetnik, dizajner, pisac tekstova, kolporter, prodavao novine i pisao novine, bavio se pisanjem, naučnim radom, radio je u proizvodnji, bio je i komercijalista, naučio je sve iz proizvodnje, sve zna da radi

* On će formirati Vladu što pre, u roku od nekoliko nedelja

* Od zanatskih poslova u Srbiji nema varilaca, oni se uvoze iz inostranstva

* U Nemačkoj, na primer, radnici u Mercedesu kad dođu na posao već znaju da rade na CC mašini, koja je haj-tek u proizvodnji

*I nemoj da neko priča tvoja funkcija je da predstavljaš zemlju u svetu, to bi njemu bilo najlakše, on bi jedva čekao da bude predsednik kao engleska kraljica, ali on mora da radi sve. Kao kad bi u kući izbio požar, a otac porodice gleda i kaže ukućanima gasite požar. Ne, on mora da gasi i sam

* I na kraju srećan Prvi maj! Srećan Prvi maj da se ne zaboravi

 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim da si u ooooogromnoj zabludi sto ovakvim tonom komentarises taj nastup
Slucajno sam ga gledao i mogu ti reci da je savrseno, ali savrseno upotrebio svoje znanje iz psihologije u svemu.
Naravno, uz ideje svog marketinskog tima sta da naglasi i na koji nacin
Od strukture recenica, do intonacije, akcenta, slikovitog prikaza, primera, uverljivosti
Sve je bilo savrseno

Ovo kazem sasvim objektivno, iz ugla nekoga ko se u ovakve stvari jednim delom razume i zna kako funkcionisu
Za razliku od Nikolicevih smusenih, neuverljivih i konfuznih nastupa, koji se mogu nazvati nekom vrstom ludila, jer bukvalno kao da sam sebi skida glasove
 
Dobro, bilo je dva tri primera gde je malo hteo da oponasa Djindjica, koji je bio majstor svodjenja komplikovanih stvari na banalne primere koje moze da razume svaki covek i da misli trista na sat
Tadic nije takav, nema tu britkost i elokventnost da u trenutnku smisli kristalno jasno i uverljivo poredjenje
To je malo traljavo uradio istini za volju, kao sto primetise forumasi :lol:
 
Mislim da si u ooooogromnoj zabludi sto ovakvim tonom komentarises taj nastup
Slucajno sam ga gledao i mogu ti reci da je savrseno, ali savrseno upotrebio svoje znanje iz psihologije u svemu.

Sto neko rece u komentarima njegovo ludilo je zaista mozda zarazno i opijajuce, ali lud je bio i Kim Dzong il, a zarazan je bio i Pol Pot pa znamo kako su prosli ti koji su im se odusevljavali.
Evidentno je da nesto jako ozbiljno nije u redu sa ovim covekom, sto je kvalitativno drugacije od nespretnosti pa i gluposti Tome Nikolica. Boris Tadic je covek opasan po okolinu.
 
DS burleska
Tadić u jutarnjem programu TV Pink
Pripremile: e-Novine
Veličina slova:

thumbnail.php


http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-vesti/63866-Tadi-jutarnjem-programu-Pink.html

Tadić je u panici! Ona zna da ukoliko ostane bez vlasti sa svojom bandom, veoma lako njegova nova adresa stanovanja
mogla bi biti Bačvanska ulica u Beogradu ili adresa u robijašnici Zabeli kod bivšeg žutog partnera Legije.

Zato Tadić računa na KRADJU !!! On planira da na ovim izborima ukrade oko 10% glasova jer je to jedini način
da napravi rezultat koji bi mu omogućio da sastavi vladu.

Na krađi (kupovini) glasova Čeda i Dinkić prolaze na izborima već više puta i to je njihova jedina opcija. Ne kupuju se glasovi
od glasača već se na odabranim izbornim mestima potkupe kontrolori da sačine lažne zapisnike. Ako na samo 100
izbornih mesta potkupite kontrolore i napravite zapisnike sa 1.000 glasova za vašu stranku dobili ste 100.000
glasova (skoro pola cenzusa). Da se potkupi kontrola na 100 izbornih mesta sa po 1.000 koštaće vas 100.000 evra
ili možda 150.000. Dinkić i Čeda imaju te pare i znatno više za tu svrhu – inače koji bi to normalan um
glasao za drogiranog Čedu ili šizofreničara Dinkića?

:think:

http://3.***************/_aP6jOpNRtY4/TLxE1qEai9I/AAAAAAAAAB0/zUvtN_tzEpw/s1600/BorisTadic_Srbija_AFP_540.jpg
 
Mislim da si u ooooogromnoj zabludi sto ovakvim tonom komentarises taj nastup
Slucajno sam ga gledao i mogu ti reci da je savrseno, ali savrseno upotrebio svoje znanje iz psihologije u svemu.
Naravno, uz ideje svog marketinskog tima sta da naglasi i na koji nacin
Od strukture recenica, do intonacije, akcenta, slikovitog prikaza, primera, uverljivosti
Sve je bilo savrseno

Ovo kazem sasvim objektivno, iz ugla nekoga ko se u ovakve stvari jednim delom razume i zna kako funkcionisu
Za razliku od Nikolicevih smusenih, neuverljivih i konfuznih nastupa, koji se mogu nazvati nekom vrstom ludila, jer bukvalno kao da sam sebi skida glasove

savrseno bas i ne mora dobro da prodje
 
Samo se vi smejte
Ja vam kazem da je tadic uverljiviji, jasniji i precizniji od Nikolica
Kod Nikolica u zadnje vreme nesto nema energije, nema uverljivosti, kao da sam ne veruje da je ispravno to sto govori, nema zara nekako
(sto u Tadicevom slucaju nikako ne znaci da je sve sto prica tako kako kaze, ali tako deluje nekom jos neopredeljenom do kraja)
 
Samo se vi smejte
Ja vam kazem da je tadic uverljiviji, jasniji i precizniji od Nikolica
Kod Nikolica u zadnje vreme nesto nema energije, nema uverljivosti, kao da sam ne veruje da je ispravno to sto govori, nema zara nekako
(sto u Tadicevom slucaju nikako ne znaci da je sve sto prica tako kako kaze, ali tako deluje nekom jos neopredeljenom do kraja)

Da je uverljivost ključna Sloba bi još bio ovde...:whistling:
 

Back
Top