U skladu sa sobom

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
ma promenljivo je to u zavisnosti gde i s kakvim okruzenjem..kako me ko inspirise..sam sa sobom flegmatik pred drugima sangvinik ali ne menjam lako raspolozenje..konstatno pozitivno ne planem nepromisljeno
 
e pa o tome baš razmišljam
priča o tome kakvi ustavri jesmo i kao budimo ono što jesmo pada vodu
nema nikoga ko je u svakoj situaciji uravnotežen
uvek je to igra kakvi jesmo i kakvi želimo da budemo
al uglavnoom niko ne priznaje, svi su u fazonu oni su takvi kakvi jesu uvek i za sve
 
I da dodam....zadovoljna sam sa sobom takvom, no ipak..ima situacija kad pozelim da sam potpuno drugacija, da napravim dramu, scenu, da odreagujem burno itd. To su izuzetno retki momenti, a i onda...ne izgleda tako strasno kako iznutra osecam:)
 
volim svoj karakter i za sebe msm da sam dobra osoba...e sad volelqa bih da povremeno mogu da budem flegma,e njima je super boli ih uvo tako sve iskuliraju...ja josh moram da uchim po tom pitanju:think:
 
Oranz....gresis, flegme samo deluju da ih boli uvo:) Cesto ih stvarno boli uvo, jer vecinu stvari ne dozivljavaju kao BIG deal....medjutim kad ih nesto boli i kad nije fer, kad se iznerviraju, ostaju hladnokrvni, pribrani i smireni...nema drame, ali iznutra im je veruj mi, ooooo veruj mi, daleko gore nego onima sto se isprazne odmah i za tren.....
 
pa izgleda kao da prichash iz lichnog iskustva:)ok.verujem pa i oni su ljudi...samo sam rekla da bih volela kad bih ja bila flegma... msm lakshe bih podnela mnoge stvari, poshto burno reaugujem i na dobro i na loshe,a posle sam ko izduvan balon...veruj mi da to iscrpljuje:)
 
da li je vaš karakter onakav kakav želite, da li vam pasuje
ili povremeno (ili stalno) želite da iskočite iz kože i budete drugačije naravi
koji je po vama najzgodniji karakter, koji biste želeli ili prirodno posedujete
(da uzmemo ovučuvenu kvatripartaciju)
kolerik
sangvinik
flegmatik
melanholik
(detaljniji opisi na http://predator.mojblog.rs/p-karakterologija-licnosti--uslovljava-nase-ponasanje-/135731.html)



Pa kakvih sve ljudi ima, zadovoljna sam, ali ponekad bih volela da sam više flegma. Najlakše me nepravda i netolerancija pogadja, kao i laži i prevare, a kao na inat najviše je toga oko mene.

Takođe nekad bi bilo zgodno da ne odustajem tako lako u raspravama, da za promenu ja nekog drugog izludim.
 
pa izgleda kao da prichash iz lichnog iskustva:)ok.verujem pa i oni su ljudi...samo sam rekla da bih volela kad bih ja bila flegma... msm lakshe bih podnela mnoge stvari, poshto burno reaugujem i na dobro i na loshe,a posle sam ko izduvan balon...veruj mi da to iscrpljuje:)


Oranz draga:) Iscrpljuje i jedno i drugo....samo na drugaciji nacin...nema tu pomoci, svima nam tesko pada...samo drugacije reakcije...ahhh sarenilo sveta, bilo bi bas dosadno da smo svi bas flegme:)....A ja sam recimo ljubomorna nekad na ove sto nisu flegmaticni...
 

Back
Top