Centar za prirodnjacke studije

Podrzavam g.dina doktora Miroljuba Petrovica u svemu osim po pitanju religije i vere. Jako pametan i inteligentan covek.
A svi znamo da je LGTB jaka organizacija svuda u svetu. Trazice dlaku u jajetu da bi ga unistila, mozda ce mu "namestiti" neku saobracajnu nesrecu ili sl samo da ga nema.
Takvi kao on su nepodobni svetskoj zdravstvenoj organizaciji i gay populaciji
 
Razumem coveka sta hoce i sta prica, ali ta prica prolazi kod generacije 50, 60 i 70 godiste. Od patrijarhata nema nista, zivimo u eonu dvopolne vodolije.

- - - - - - - - - -

Ne podrzavam ga. Ima pametnih izjava poput ove o gay populaciji ali mislim da je prevarant.
O veri sve sto prica je klasicna budala

Ima pameti, posejao je habanero papriku i zaradjuje vise od njegovih komsija koji svi od reda gaje klasicnu crvenu papriku.
 
Petrovic zivi u prirodi na svezem vazduhu,a ti se Neco gusi u oblakoderima :)

Kakav svež vazduh jbt, lik živi u nekoj memljivoj raspaloj selendri trista kilometara od Beograda. Pogledaj one kolumne koje snima za informer, sve se raspada oko njega, blato i memla, djubrište i smrad. A i da nije tako samo lud čovek bi voleo iz grada da ode na selo gde se nikad ništa ne dešava, gde mora da kopa i ore zemlju, gaji svinje i ovce i valja se u blatu. Ja obožavam samu ideju velikog prljavog grada, gde je sve užurbano, gde ima svega, gde se sve dešava.

 
Poslednja izmena od moderatora:
Podrzavam g.dina doktora Miroljuba Petrovica u svemu osim po pitanju religije i vere. Jako pametan i inteligentan covek.
A svi znamo da je LGTB jaka organizacija svuda u svetu. Trazice dlaku u jajetu da bi ga unistila, mozda ce mu "namestiti" neku saobracajnu nesrecu ili sl samo da ga nema.
Takvi kao on su nepodobni svetskoj zdravstvenoj organizaciji i gay populaciji

Pazi sad kako Egal, tj. lgbt populacija trazi da se Miroljub proglasi neuracunljivim:

Egal u krivičnoj prijavi predlaže Tužilaštvu da započne postupak prikupljanja potrebnih obaveštenja i shodno tome da nalog policiji da sasluša osumnjičenog, odredi njegovo sudsko-psihijatrijsko veštačenje na okolnost da li je u vreme izvršenja krivičnog dela njegova uračunljivost bila isključena ili smanjena usled duševne bolesti, duševne zaostalosti, privremene duševne poremećenosti, druge teže duševne poremećenosti, i ukoliko jeste podnese Prvom osnovnom sudu u Beogradu, kao stvarno i mesno nadležnom, predlog za izricanje mere bezbednosti obaveznog psihijatrijskog lečenja.

Ukoliko se sudsko-psihijatrijskim veštačenjem ne nađe da je u vreme izvršenja krivičnog dela uračunljivost Petrovića bila isključena ili bitno smanjena, podnosilac predlaže Tužilaštvu da podnese Prvom osnovnom sudu u Beogradu, kao stvarno i mesno nadležnom, Optužni akt protiv osumnjičenog.
 
Miki zna da su LGTB jaki pa je postao jos nervozniji.

Kaze, cak bi i decu i sve clanove porodice likvidirao bez problema?

Nisko je pao.

Mislim da ga situacija polako tera da pokaze svoju pravu prirodu.
Jeste da se on hvali Bogom i prica o tome.
Veruje on sve to sto prica u vezi sa Bogom.
Ali je sam napustio Boga.
To se ovde dole jos jasnije vidi.:(
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

M P
Vrh #37003 Stampaj Poruku
Odgovorio 29.05.2017 05:53

stefan6205 - poruka glasi:

Postovani Doktore,
Prva stvar, ja nisam nikakav satanista. Ja sam iskren covijek koji zeli znati APSOLUTNU ISTINU. I ja kao iskren covijek moram postaviti pitanja koja ne razumijem. Mozda su to vama debilska pitanja. Ali jeli vam palo na pamet da sam JA RETARDIRANI DEBIL. Sta ako jesam debil zasto me morate banovati, zasto jednostavno ne odgovorite moja pitanja.

Miki:
Vidi, ja nisam ratni zlocinac pa da me neko terorise sa debilskim i idiotskim pitanjima. Kad ratni zlocinac dodje u zatvor, onda mu tamo postavljaju razna pitanja tipa: "Zasto si klao nevine ljude, zasto si silovao zene?..." i prolazi kroz verbalnu torturu. Ne mozes ti da dodjes ovde i da trazis od mene da ti odgovaram na pitanja: "Zasto je Stepinac zlovinac? Zasto je Josio Broz zlocinac? Zasto su Nice i Marks retardirane budale?" To je azbuka pismenosti. Ako ne znas azbuku, ne mozes da mi postavljas pitanja o prosto prosirenim recenicama. Onda si nepismen.

Kada kao odrasla osoba postavljas pitanja: "Kako znamo da ovo sto pricamo nije fatamorgana?" onda ti ja, kao lekar, dajem dijagnozu da si mentalno retardiran i da treba da se lecis. Tu nema nikakve uvrede, nego samo lekarska dijagnoza.

A to da sam ja sotonista je najveca uvreda koju mozete nekom reci. Ako ne zelite nastaviti razgovor sa mnom, ja cu razumijeti. Ali TAKO DA jE ZIV GOSPOD ja nisam satanista.

Miki:
To uopste nije uvreda nego dijagnoza, A to sto kazes da nisi satanista, pa to je govorio i Juda Iskariotski, i Hitler... Nije vazno kako se mi deklarisemo, nego kako zivimo. To kako zivis, sta pricas, govori o tebi ko si i sta sim bez obzira na tvoje dobre namere.

Ponavljam jos jednom, ja vas ne zelim UVRIJEDITI, nemate potrebe da i vi mene vrijedate.

[Miki:
U]To sto ti kazes da ne zelis da me vredjas nije opravdanje za to sto me vredjas. Vredjas me jer neces da procitas forum od pocetka, neces da procitas dokaze za stvaranje, nego ovde dolazis kao pijanica iz kafane i pitas: "A zasto je alkohol stetan, zasto? Dajte mi samo jedan dokaz?" A mrtav si pijan i samo sto se ne srusis na pod. Tako si ti pijan od svakakvih droga kojima si se drogirao po satanskim sajtovima i ovde dolazis da me maltretiras. Ja ti samo kazem da si pijan i bolestan, dakle dajem ti dijagnozu, a ti se vredjas. Dakle, nisam ja dosao u tvoju kucu, nego ti u moju, i ne mogu ja tebe da vredjam u mojoj kuci. Ako dodjes u moju kucu onda moras da postujes moj kucni red, a to podrazumeva da se pristojno ponasas u smislu da se informises oko elementarnih stvari pre nego sto nesto pitas.
[/U]
Ja Doktore nisam vas trazio da posaljete video snimka od edenskog vrta niti nista takvo. Ja ne znam za tih bezbroj dokaza o kojima vi pricate, Ja samo postavljam pitanje jednostavo. BOG prvo stvori svijetlost a onda zvijezde i sunce. Sa aspekta nauke, svijetlost nastaje iz radioaktivnih procesa u plinovima, nakupine plinova su zvijezde, dakle da li je to ISTINA ili LAZ. Da li razumijete da moj DEBILSKI RETARDIRANI MOZAK to ne moze pojmiti, ako je BIBLIJA pisana za neuke pastire dajte jednostavno objasnjenje. U CEMU JE PROBLEM?

Miki:
Vec sam ti odgovorio na to pitanje, a ti me opet isto pitas. Sta da ti kazem nego da si bolestan. Evo da ti opet odgovorim, da ti nacrtam: "To sto si rekao je stav govedje, majmunske, sotonske, ateisticke nauke. To nema veze ni sa mozgom ni sa ozbiljnom naukom." Dokaze o tome imas na ovom sajtu. A retardirani debil, koji ne zna azbuku, ce da kaze: "Pa objasnite mi kako to tvrdite da ovde pise POSTOJI BOG, kada sam ja na sajtu www.sotona.com citao da NE POSTOJI BOG."

Doktore Miroljube, ja vam ne govorim o bubama i zoharima, ja vam govorim o djeci i dojencadima. Nadam se da kao naucnik razumijete razliku izmedju bube i djeteta. Mislim razlika je ocigledna. Ja nisam zastitinik zivotinja, ali za ubiti malo nevino djete koje jos ne zna govoriti, to je najodvratnija stvar koju neko od mene moze traziti. To se kosi sa mojom slikom o BOGU. To je isti BOG koji je polozio svoj zivot da ja budem spasen. To moj DEBILNI RETARDIRANI MOZAK ne moze pomiriti.

Miki:
Za takve kao ti postoji Dr Branislav Peranovic koji leci retardirane debile. Dovede ih na njivu i bastu da rade, i da vidis kako mozak pocne da im radi. Ali, evo da ti ponovo objasnim fenomen "dece satanista". Navescu ti jedan primer. U prethodnom ratu u Bosni, koji su izazvali satanisti da bi se obracunali sa preostalim Srbima koje nisu istrebili u Prvom i Drugom svetskom ratu, desio se slucaj da su srpski borci upali u jedno selo satanista, iz kojeg su satanisti izlazili i ubijali srpske civile. I ulete srpski borci da ciste satanise i udju u jednu kucu, a u kuci lezi u kolevci dete od osam meseci. Satanista koji je rodio to dete je pobegao i naravno, kao i svaki drugi satanista, ostavio dete da umre u kuci. Srpski borac je uzeo ovo dete, bila je devojcica, i odneo je u Srbiju da je sacuva. Devojcica je odraslo u Srbiji, usvojili su je neki Srbi, dobila je svu toplinu i obrazovanje koje je moglo da se dobije u trenutnim uslovima. Dakle, odrasla je medju Srbima, Srbi su je ucili i odgajali. I sta se desilo kad je odrasla? Njoj su iskreno rekli kao se zove (neko muslimansko ime i prezime) i kako je dosla u Srbiju, i Srbi su joj ispricali kako je doslo do rata i kako je prezivela. Kada je odrasla, ona se vratila u Sarajevo, da zivi u satanistickom brlogu iz kojeg su proterali sve Srbe (u Sarajevu danas nema nijednog Srbina, a u celoj BiH federaciji ima samo 2% Srba sa tendencijom da i oni nestanu).

Ime te devojcice stoji na onom skaradnom spomeniku u Srebrenice kao "zrtva srpskog genocida". Dakle, dzabe ti ucis i odgajas dete sataniste. Ta mucenica ce sutra da rodi decu i da ih salje da pod zastavom Bakira Izetbegovica kolje i ubija Srbe. Deca satanista koja se likvidiraju ce ocigledno jednog dana biti vaskrsnuta i spasena, verovatno nece imati status kao odrasli ljudi koji su spaseni, ali ce biti spasena.

Ja nikada ne bih mogao da ubijem kozu, ovcu, tele... ali bih mogao da likvidiram sataniste i clanove njihovih porodica. Razumem da neki to ne bi mogli, i zato u Bibliji postoji zapovest da se u rat ide samo dobrovoljno, dakle u rat ne idu oni koji iz bilo kog razloga ne mogu da ratuju. A rat podrazumeva istrebljenje satanista, "dezinsekcija i deratizacija", na isti nacin kao sto satanisti unistavaju Bozji narod. Ako ne znas sta su radili satanisti na ovim prostorima procitaj istoriju ustaskih i komunistickih zlocina nad Srbima.

E sad ces ti da kazes: "Pa ja to ne razumem, ne razumem sta pricate." Ja ti onda kazem da si retardirani debil (dijagnoza) i banujem te. Kraj price.

Da li to znaci da djeca genetski nasljeduju sototnizam. Znaci ako mi je tata sotonist, unaprijed je vec odrijedeno da sam i ja sotonist.

Miki:
Satanizam se genetski ne nasledjuje, ali se nasledjuje ljubav prema roditelju. Svako zeli da ima roditelja, i to onog koji ga je rodio, a ne nekog tudjeg, i svakome je njegov roditelj najbolji.

Mozete li doktore sa stanovista nauke reci sta je netocno od navedenih tvrdnji dati neke reference da se mogu obrazovati.

Miki:
Sve je nacrtano na ovom sajtu po svim pitanjima vezano za debatu "stvaranje ili evolucija", a sad da ja idem po satanistickom sajtu i da citam redom bljuvotine, i da ti objasnjavam stavku po stavku, pa nisam ja ratni zlocinac da me sa takvim stvarima terorises.

Ako ste osjetljivi na moja pitanja, ja cu sutra zaboraviti za ovaj sajt, I nikad necete vise u zivotu imati problema sa mnom, TAKO DA JE ZIV GOSPOD.

Miki:
Osetljiv sam na lenjost, bedu, prostakluk. Procitaj informacije na ovom forumu i sajtu, informisi se, pa onda dodji sa pitanjima.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pa ko je ovde demonizovan?

Nagradno pitan je za forumase...
 
Poslednja izmena:

Back
Top