Veran Matic vlasnik b92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
urospo:
Kelis:
Pobunjenik:
Буди срећан ако ти не буду слали вирусе или чепркали по компјутеру. Надам се да имаш добру заштиту!

Okrenite se mozda vas prati neki paranoik...
:lol:


Idi na forum B92 pa da vidis sta su paranoici i bolesnici... :lol: A kad neko postuje nesto sto se ne slaze makar u jednoj recenici sa njihovom "politikom" odmah zakljucavaju i brisu cele teme....nema sta, tipicno "demokratski" :lol: :lol:

To su oni koji su se u Miloševićevo vrijeme kleli u slobodu govora i stava :roll: A ispadoše najbolje Mirini učenici po pitanju demokratije!
 
analiticar:
urospo:
Kelis:
Pobunjenik:
Буди срећан ако ти не буду слали вирусе или чепркали по компјутеру. Надам се да имаш добру заштиту!

Okrenite se mozda vas prati neki paranoik...
:lol:


Idi na forum B92 pa da vidis sta su paranoici i bolesnici... :lol: A kad neko postuje nesto sto se ne slaze makar u jednoj recenici sa njihovom "politikom" odmah zakljucavaju i brisu cele teme....nema sta, tipicno "demokratski" :lol: :lol:

To su oni koji su se u Miloševićevo vrijeme kleli u slobodu govora i stava :roll: A ispadoše najbolje Mirini učenici po pitanju demokratije!

Da, bas u duhu tolerancije i postovanja ljudskih prava i sloboda....dokazali su se maksimalno.....ali zato sada takvo njihovo ponasanje uopste ne smeta demokratama, nema ni reci kritike....a za vreme Slobe su kukali na sav glas i bili protiv toga....kakva dvolicnost u sluzbi vlastitih interesa.....i oni ce posle nesto da pricaju...glodari... :twisted:
 
Ko kaze da se mi bunimo protiv stanja ljudskih prava pod Milosevicem? Jeste da mi podrzavamo legalizaciju gej prava, a bas je to Milosevic uradio 1994. brisanjem clana 110 krivicnog zakona. Dakle nije ni Milosevic bio skroz crn.

urospo:
analiticar:
urospo:
Kelis:
Pobunjenik:
Буди срећан ако ти не буду слали вирусе или чепркали по компјутеру. Надам се да имаш добру заштиту!

Okrenite se mozda vas prati neki paranoik...
:lol:


Idi na forum B92 pa da vidis sta su paranoici i bolesnici... :lol: A kad neko postuje nesto sto se ne slaze makar u jednoj recenici sa njihovom "politikom" odmah zakljucavaju i brisu cele teme....nema sta, tipicno "demokratski" :lol: :lol:

To su oni koji su se u Miloševićevo vrijeme kleli u slobodu govora i stava :roll: A ispadoše najbolje Mirini učenici po pitanju demokratije!

Da, bas u duhu tolerancije i postovanja ljudskih prava i sloboda....dokazali su se maksimalno.....ali zato sada takvo njihovo ponasanje uopste ne smeta demokratama, nema ni reci kritike....a za vreme Slobe su kukali na sav glas i bili protiv toga....kakva dvolicnost u sluzbi vlastitih interesa.....i oni ce posle nesto da pricaju...glodari... :twisted:
 
ta ti znaci isto ili slicno desava? Legalizovano je 1994. A niko se nije bunio jer je uradjeno tiho i bez ikakve javne rasprave. Nadji mi i jedan glas koji j ebio protiv? Dakle ne lupetaj. Jos uvek cekam da kazes ista pametno.

urospo:
pa nisi ti svi.....mnogo ih je bilo koji su se bunili protiv toga, a sada kad se to isto ili slicno desava - nema ni reci....pa gde ces vecu dvolicnost...
 
ne znam sto sam ocekivao da ti bilo sta shvatis :lol: ......otisao ti mokri brat, pa si sad u bunilu....nedostaje ti a?....pa cimni ga na mob. :lol: :twisted:

I ubuduce bolje zaobidji komentare i teme koje ne razumes, shvatili smo svi ovde odavno u kakvom si ti losem tripu.. 8)
 
urospo:
ne znam sto sam ocekivao da ti bilo sta shvatis :lol: ......otisao ti mokri brat, pa si sad u bunilu....nedostaje ti a?....pa cimni ga na mob. :lol: :twisted:

I ubuduce bolje zaobidji komentare i teme koje ne razumes, shvatili smo svi ovde odavno u kakvom si ti losem tripu.. 8)

Cuo sam da Kazanova - gej mashina pravi grupnjak, rekao mi je da te obavestim, kaze pozvan je samo gej-patriotski blok. Pobroja on sve poze iz kama sutre, i kaze nedostaje mu njegov "mokri" pobratim Uros iz Po...?
A jel ste vas dvojica gej ljubavnici ili samo gej-patriote? Hm... :oops: :oops: :oops:
 
A tu su oba "mokra brata"....sad je valjda obojici lakse...al cete da uzivate veceras, mnogo vise nego sto ste zajedno DOPUNJUJUCI SE uzivali na forumu...


A sad poceo da krade i moje fore za "mokru bracu"....ajde neka ti...shvatam da tvoj mentalni sklop ne moze da smisli nesto drugo i svoje... :lol: :twisted:
 
urospo:
A tu su oba "mokra brata"....sad je valjda obojici lakse...al cete da uzivate veceras, mnogo vise nego sto ste zajedno DOPUNJUJUCI SE uzivali na forumu...


A sad poceo da krade i moje fore za "mokru bracu"....ajde neka ti...shvatam da tvoj mentalni sklop ne moze da smisli nesto drugo i svoje... :lol: :twisted:

Ne, najozbiljnije - ja ne kradem "foru" o mokroj braci- nego sam pricao o tebi tvom vrelom ljubavniku Kazanovi. :oops: :oops: :oops:
Kazem zajedno ste napravili "mentalni sklop" koji furate na ovom forumu, i "DOPUNJUJETE SE"... pa reko da ti prenesem njegovu pozivnicu, mislim tog tvog "mokrog" brata :lol: :lol:

Ko o cemu Kazanova i urospo o pederima , gej ljubavi, mentalnom sklopu i raznim guz-oral pozama.

Stvarno vam svaka cast "mokra braco" :lol: :lol:
 
Dzaba ti sve...haha...a bas ste smesni

Znaju vec svi ljudi na ovom forumu ko su ovde "mokra braca", cak su mi i na pp neki cestitali na nadimku koji sam vam dao....a to sto sad pokusavas na drugog da prebacis taj epitet ti je uzalud, ali nastavi slobodno-pa da vam se ljudi jos vise smeju...ogadicete se ovde i onima koji su za politicku opciju koju zastupate...




Dakle "mokra braco"....nastavite kao sto rekoh, vase "druzenje" negde u mraku...
 
urospo:
Dzaba ti sve...haha...a bas ste smesni

Znaju vec svi ljudi na ovom forumu ko su ovde "mokra braca", cak su mi i na pp neki cestitali na nadimku koji sam vam dao....a to sto sad pokusavas na drugog da prebacis taj epitet ti je uzalud, ali nastavi slobodno-pa da vam se ljudi jos vise smeju...ogadicete se ovde i onima koji su za politicku opciju koju zastupate...

Dakle "mokra braco"....nastavite kao sto rekoh, vase "druzenje" negde u mraku...

Ko o mokroj braci - taj je mokar do svojih ljubicastih sokni :lol:

(dakle pricam o tebi i tvom vrelom ljubavniku Kazanovi.
Kazem zajedno ste napravili "mentalni sklop" koji furate na ovom forumu, i "DOPUNJUJETE SE"... pa reko da ti prenesem njegovu pozivnicu, mislim tog tvog "mokrog" brata

Ko o cemu Kazanova i urospo o pederima , gej ljubavi, mentalnom sklopu i raznim guz-oral pozama. :shock:

Stvarno vam svaka cast "mokra braco") :lol:
 
Dzaba ti sve...haha...a bas ste smesni

Znaju vec svi ljudi na ovom forumu ko su ovde "mokra braca", cak su mi i na pp neki cestitali na nadimku koji sam vam dao....a to sto sad pokusavas na drugog da prebacis taj epitet ti je uzalud, ali nastavi slobodno-pa da vam se ljudi jos vise smeju...ogadicete se ovde i onima koji su za politicku opciju koju zastupate...




Dakle "mokra braco"....nastavite kao sto rekoh, vase "druzenje" negde u mraku...

:D :D :D :D :D :D grcaj se, grcaj... :lol:
 
urospo:
Dzaba ti sve...haha...a bas ste smesni

Znaju vec svi ljudi na ovom forumu ko su ovde "mokra braca", cak su mi i na pp neki cestitali na nadimku koji sam vam dao....a to sto sad pokusavas na drugog da prebacis taj epitet ti je uzalud, ali nastavi slobodno-pa da vam se ljudi jos vise smeju...ogadicete se ovde i onima koji su za politicku opciju koju zastupate...

Dakle "mokra braco"....nastavite kao sto rekoh, vase "druzenje" negde u mraku...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: grcaj se, grcaj... :lol:

Ko o mokroj braci - taj je mokar do svojih ljubicastih sokni :lol:

(dakle pricam o tebi i tvom vrelom ljubavniku Kazanovi.
Kazem zajedno ste napravili "mentalni sklop" koji furate na ovom forumu, i "DOPUNJUJETE SE"... pa reko da ti prenesem njegovu pozivnicu, mislim tog tvog "mokrog" brata

Ko o cemu Kazanova i urospo o pederima , gej ljubavi, mentalnom sklopu i raznim guz-oral pozama. :shock:

Stvarno vam svaka cast "mokra braco") :lol:
 
• Горе него за време Хитлера • Бираним најлошијим речима говорио о Србији • Како у страшној земљи није хапшен ни робијао, није смршао, није емигрирао, није му каријес дошао главе • Да ли је опањкавање Србије само уобичајени начин да се у САД затражи веће коферче



“Замислите у каквом страху живе људи у Србији, под терором и сталном пресијом свих тих дешавања, кад ја не смем да одем ни код зубара, јер се плашим да ми уместо инјекције не убризга отров!”
Ове речи је недавно у САД изговорио, описујући стање у Србији, главни уредник и главни власник РТВ Б92 Веран Матић. Према изворима београдског дневника “Национал”, “господин Матић је с толико ироније, с толико бираних лоших речи коментарисао стање у Србији да су његови саговорници били просто шокирани!”
УМЕ ОН ТО
Говорио је да стање у Србији “горе него у време Хитлера”, како “фашизам надире”, у пуном је јеку фашизација, а “ови су гори од Милошевића”.
“На овакав начин је Матић, између осталог, опањкавао своју земљу”, пише београдски дневник са јаким изворима у САД. “Зашто им није рекао шта он уопште тражи у тако опасној земљи где се ,једу жива деца’, или се он то само жалио менторима колико је његов задатак опасан и тежак.”
Лист не наводи да је Веран Матић тежину своје ситуације доцније исказивао у цифрама, али, судећи по досадашњим постигнућима, уме он то.
Једна од већ отрцаних техника манипулисања јавним мнењем отворено рачуна на заборав публике. Подсећања су, стога, увек корисна. Човек који у мрачној Србији не сме ни зуб да поправи је само неколико дана пре одласка преко океана у Скупштини престоног града примио званичну највишу награду Београда. Пре доделе награде није смео да сврати код зубара, тако да се на церемонији није осмехивао, што су аналитичари изгледа погрешно протумачили.
ОПАСНЕ ВЕЗЕ
Човек који је толико прогањан управо се у мрачној Србији, време “мрачног режима” домогао једне државне куће и — уз отворено финансирање истих оних који су остатку земље заводили тешке санкције — направио од ње велику информативну кућу. Чинио је то на стотинак метара од резиденције “диктатора”. Није чак ни хапшен, није смршао, није емигрирао. Није му зубе појео каријес. Није му одузимано коферче које је редовно стизало из Будимпеште, иако је то, технолошки, било лако.
Уживао је нечију заштиту од морбидних зубара?
Ако бисмо питали чију, била би то пука реторика.
Уосталом, можда се целој овој ствари у београдским медијима придаје превелика пажња. Можда је оваква изјава Верана Матића, укључујући и драматургију котрррљајућег “Р”, само начин да се затражи веће коферче? Или повишица? Донација? Национална фреквенција? Помоћ угроженим слободарским медијима? Или како се то већ зове, та позајмица сопственом рачуну?




Ovo je sramota.....i posle se pricaju price da je b92 realna, demokratska TV, prosrpska ali da im je u cilju da se cuje i druga strana i slicne gluposti....pa bas je to dokazao Matic ovakvim postupkom i ovakvim blacenjem i brukanjem Srbije....


KRETENA VERANA MATICA TREBA UHAPSITI A B92 ZABRANITI ZAKONOM...

TREBAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
To je opredeljenje ljudi koju će tv-program da gleda kao i opredeljenje tv-stanica kojoj je političkoj opciji naklonjena.Što gledate B92 pa se nervirate.Sećate li se kineske tv stanice Mire Marković u 90-im i da li je to neko pratio.Pogledao sam na 5 min. ispiranje mozga i nikad više prebacio na taj kanal.
 
To je opredeljenje ljudi koju će tv-program da gleda kao i opredeljenje tv-stanica kojoj je političkoj opciji naklonjena.Što gledate B92 pa se nervirate.Sećate li se kineske tv stanice Mire Marković u 90-im i da li je to neko pratio.Pogledao sam na 5 min. ispiranje mozga i nikad više prebacio na taj kanal.

ma u redu ispiraje mozga,onda treba sve tv i reklame izbaciti,pa zar nisu 100% reklama ispiranje mozga...tipa-ovo vam treba i to morate da kupite.......
nego ovi rade protiv drzave i to tako drsko i slobodno da je za neverovati,,,,,,,,,,,:rtfm:
 
ma u redu ispiraje mozga,onda treba sve tv i reklame izbaciti,pa zar nisu 100% reklama ispiranje mozga...tipa-ovo vam treba i to morate da kupite.......
nego ovi rade protiv drzave i to tako drsko i slobodno da je za neverovati,,,,,,,,,,,:rtfm:
To sa komercijalizacijom tv-stanica je u redu,pa i b92 je postao dosadan,ali je reč da li neko gleda rasprave,emisije pa i vesti koje objavljuju a da pomalo podržavaju neku od pol.stranaka ili opcija pa se nervira zašto ne komentarišu kako bi on hteo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top