Šest tajni ženskog orgazma...

Gagulence1

Obećava
Poruka
57
Orgazam je trenutak zadovoljstva koji se teško može opisati rečima. Muškarci imaju sposobnost da dožive orgazam tokom gotovo svakog seksualnog odnosa, međutim pripadnicama lepšeg pola nešto je teže da postignu taj užitak. Jedan od razloga je i negativno mišljenje o sebi.

Puno je veći broj žena koje imaju problema s postizanjem orgazama - to predstavlja problem za njih čak 26 posto dok tek 2,5 posto muškaraca ima taj problem.

Otprilike 10 odsto žena nije nikada postiglo orgazam, a čak 40 posto žena redovno glumi pred partnerom, pokazalo je istraživanje koje prenosi Cosmopolitan. Žene s visokim obrazovanjem, njih 62 posto, teže doživljava orgazam od onih sa slabijim obrazovanjem.

Čak 86 posto muškaraca priznaje da više uživaju u seksu s partnerkom koja je obrazovanija od njih, dok žene imaju veće šanse da dožive orgazam s partnerom koji ima niži stepen obrazovanja od njih.

Dok muškarci uživaju češće jer lakše postižu orgazam, žene uživaju duže. Ženski orgazam može potrajati duže od minuta dok muški traje tek par sekundi.

Pripadnice lepšeg pola koje imaju aktivan seksualni život i redovno doživljavaju orgazme smeju se 2 puta više.
 
prakticnio se uvek gleda naravno...:roll::roll::roll:

možeš sve knjige na svijetu o seksu i vagini da pročitaš, dok dosta toga ne pročačkaš dole nećeš znati da je dovedeš do orgazma... ima koliko hoćeš muškaraca (čak i starijih) koji pojma nemaju gdje je klitoris i koji misle da sa ženom nešto nije u redu ako ne svrši poslije 3 minute (običnog) seksa...
 
možeš sve knjige na svijetu o seksu i vagini da pročitaš, dok dosta toga ne pročačkaš dole nećeš znati da je dovedeš do orgazma... ima koliko hoćeš muškaraca (čak i starijih) koji pojma nemaju gdje je klitoris i koji misle da sa ženom nešto nije u redu ako ne svrši poslije 3 minute (običnog) seksa...

Da..bolje malo procitaj sta kazu o zenskom orgazmu..jedva da se pominje muskarac..sve je u njihovoj glavi
 
Da..bolje malo procitaj sta kazu o zenskom orgazmu..jedva da se pominje muskarac..sve je u njihovoj glavi

pa sad, iskreno, najiskrenije, ja mislim da veliku većinu riba mogu da dovedem do orgazma, osim ako nisu pod nekim žešćim stresom ili ne daj Bože nešto bolesne... možda se previše hvalim i možda je glupo o ovom pričati, ali stvarno to mislim...
 
Nema veze sto je laka bitno da poznaje svoje telo i da iskljuci mozak..a te tzv pametne ga ne mogu iskljuciti i to ih koci..necu se ni ja hvaliti da normalne vlaze u potocima i svrsavaju xxx puta u odnosu..isto tako se nisam potresao sto frigidna ne moze..znam da joj pronadjem erogene zone i sve je extra lozenje jednostavno ne ume..nema ni osecaj kako izgleda svrsiti..kaze da je mozda svrsila..pa joj objasnjavam kako to izgleda..pa je pitam da li se nekad samozadovoljavala i osetila razliku..ne zna..prosto kao da se plasi tog osecaja da ce joj oduzeti neki deo misticnosti..da je neko ne bi time kupio za sva vremena
 
http://muskimagazin.com/wp-content/...8569_jpg_4d82b6ace18632a6a7622e404a35e4fb.jpgPrema nekim istraživanjima čak 70% žena barem ponekad odglumi orgazam. Kako znati, da li je vaša draga jedna od njih? Iskreno, velika je verovatnoća da jeste, ali da ne bismo nagađali, evo 6 sigurnih pokazatelja koji će vam reći da li dobro svršava ili samo dobro glumi?Klitoris se smanjuje
Ovo se dešava nešto pre nego što žena doživi orgazam. Ako osetite da je klitoris skoro pa nestao, znajte da je ona blizu orgazma, a vi na pravom putu da je do njega dovedete. Samo nastavite!Disanje i otkucaji srca
Seks je mnogo više od jednostavnog hopa-cupa na brzaka, uđeš, izađeš i gotovo. Želiš li je dovesti do orgazma moraš obratiti pažnju na svaku promenu. Osluškuj njeno disanje, otkucaje srca… Kada disanje postane teže, a otkucaji srca ubrzani to je vaš znak da ste na dobrom putu. Grčenje, uzdasi i osmesi se mogu odglumiti, ali disanje i ubrzani rad srca teško.Proširene zenice
Činjenica je da će vam u mraku ovaj signal sigurno promaći, ali ako eventualno volite seks pod svetlom, eto razloga da je gledate pravo u oči. Osim toga što su ogledalo duše, oči vam mogu reći i da li laže da je doživela orgazam. Raširene zenice kažu da jeste, a ako su normalne… zaključite sami.Usne
I gornje i donje usne će joj prilikom orgazma postati crvene, jer će se usled uzbuđenja napuniti krvlju. Crvenilo je siguran znak da je orgazam blizu…Grčenje
Grčenje vaginalnih mišića najsigurniji je pokazatelj da ste vašu dragu doveli do izluđujućeg orgazma. Njihovo grčenje se ne može sakriti, jer je uobičajeno za ženski orgazam da bude od 3 do 10 takvih grčeva koji snažno stegnu penis, a to je nemoguće ignorisati.Znojenje
Ako se tokom seksa oboje niste oznojili kao da ste upravo izašli iz saune, ili što je još važnije ako nije ona, to znači da je orgazam izostao. Znoj je dokaz da mišići rade preko svojih mogućnosti, čemu u prilog idu i ubrzano disanje, puls, povišen pritisak. Kad spojite sve ovo budite sigurni da je svršila, i to dobro!
 
Nema veze sto je laka bitno da poznaje svoje telo i da iskljuci mozak..a te tzv pametne ga ne mogu iskljuciti i to ih koci..necu se ni ja hvaliti da normalne vlaze u potocima i svrsavaju xxx puta u odnosu..isto tako se nisam potresao sto frigidna ne moze..znam da joj pronadjem erogene zone i sve je extra lozenje jednostavno ne ume..nema ni osecaj kako izgleda svrsiti..kaze da je mozda svrsila..pa joj objasnjavam kako to izgleda..pa je pitam da li se nekad samozadovoljavala i osetila razliku..ne zna..prosto kao da se plasi tog osecaja da ce joj oduzeti neki deo misticnosti..da je neko ne bi time kupio za sva vremena

Te što kažu da ne znaju ili da su možda svršile, obično nisu svršile...;)
 
Nije ni bitno da li ce isfolirati to ce neka iskusna smor i pokusati...ova sto ne moze je pokusala da vidi reakciju,..meni je svejedno jer znam da nije do mene..bilo bi mi drago da jeste ali mislim da ce doci do toga ne samim cinom sexa i iskusnim muskarcem nego ce se nesto u njenoj glavi prelomiti..poludece za nekim ko je u mozgu dobro iziebe i izmaltretira..e tako su neke moje svrsavale za 2 min
 
Orgazam je trenutak zadovoljstva koji se teško može opisati rečima. Muškarci imaju sposobnost da dožive orgazam tokom gotovo svakog seksualnog odnosa, međutim pripadnicama lepšeg pola nešto je teže da postignu taj užitak. Jedan od razloga je i negativno mišljenje o sebi.

Puno je veći broj žena koje imaju problema s postizanjem orgazama - to predstavlja problem za njih čak 26 posto dok tek 2,5 posto muškaraca ima taj problem.

Otprilike 10 odsto žena nije nikada postiglo orgazam, a čak 40 posto žena redovno glumi pred partnerom, pokazalo je istraživanje koje prenosi Cosmopolitan. Žene s visokim obrazovanjem, njih 62 posto, teže doživljava orgazam od onih sa slabijim obrazovanjem.

Čak 86 posto muškaraca priznaje da više uživaju u seksu s partnerkom koja je obrazovanija od njih, dok žene imaju veće šanse da dožive orgazam s partnerom koji ima niži stepen obrazovanja od njih.

Dok muškarci uživaju češće jer lakše postižu orgazam, žene uživaju duže. Ženski orgazam može potrajati duže od minuta dok muški traje tek par sekundi.

Pripadnice lepšeg pola koje imaju aktivan seksualni život i redovno doživljavaju orgazme smeju se 2 puta više.

Znaci trebam da sam obrazovanija i uspjeh zagarantiran :think:
 
Nije ni bitno da li ce isfolirati to ce neka iskusna smor i pokusati...ova sto ne moze je pokusala da vidi reakciju,..meni je svejedno jer znam da nije do mene..bilo bi mi drago da jeste ali mislim da ce doci do toga ne samim cinom sexa i iskusnim muskarcem nego ce se nesto u njenoj glavi prelomiti..poludece za nekim ko je u mozgu dobro iziebe i izmaltretira..e tako su neke moje svrsavale za 2 min

e sto se ti ne kandidujes za nekog predsednika nije mi jasno uopste, znas kako bi odlicno prosao, nemoj da si skroman, vodi zemlju napred, nemoj da te mrzi znas da je trenutak kritican. i ne samo ti
!
 
pa valjda je umela da izdr.ka, ovako ko myself. onda se samo prepala da li je volish imala je paniku yato
nije umela prevse joj lutaju misli a u vezi mene nema nedoumica
e sto se ti ne kandidujes za nekog predsednika nije mi jasno uopste, znas kako bi odlicno prosao, nemoj da si skroman, vodi zemlju napred, nemoj da te mrzi znas da je trenutak kritican. i ne samo ti
!

fala mnogo mi znaci
 
Orgazam je trenutak zadovoljstva koji se teško može opisati rečima. Muškarci imaju sposobnost da dožive orgazam tokom gotovo svakog seksualnog odnosa, međutim pripadnicama lepšeg pola nešto je teže da postignu taj užitak. Jedan od razloga je i negativno mišljenje o sebi.

Puno je veći broj žena koje imaju problema s postizanjem orgazama - to predstavlja problem za njih čak 26 posto dok tek 2,5 posto muškaraca ima taj problem.

Otprilike 10 odsto žena nije nikada postiglo orgazam, a čak 40 posto žena redovno glumi pred partnerom, pokazalo je istraživanje koje prenosi Cosmopolitan. Žene s visokim obrazovanjem, njih 62 posto, teže doživljava orgazam od onih sa slabijim obrazovanjem.

Čak 86 posto muškaraca priznaje da više uživaju u seksu s partnerkom koja je obrazovanija od njih, dok žene imaju veće šanse da dožive orgazam s partnerom koji ima niži stepen obrazovanja od njih.

Dok muškarci uživaju češće jer lakše postižu orgazam, žene uživaju duže. Ženski orgazam može potrajati duže od minuta dok muški traje tek par sekundi.

Pripadnice lepšeg pola koje imaju aktivan seksualni život i redovno doživljavaju orgazme smeju se 2 puta više.

aham, nek si nam rekao z;)
 

Back
Top