Ženski orgazam

O iskustvima neću...lične je prirode
O statistici mogu reći da nije u pitanju "veoma mali borj žena" ali ejste određen broj...i žao mi je, iskreno zbog toga
Mislim da za te žene treba obavezno organizovati neke kurseve, edukacije...al fine, suptilne...
možda osnujem agenciju ako kad ostanem bez posla:cool:
 
Skoro sam čitala da veoma mali broj žena uspije doživjeti orgazam, a vaginalni skoro nikada (pa čak i da je to izmišljena priča). Mišljenje? Iskustva?

mnogo se velika fama pravi oko toga
nekad mislim da tu famu prave upavo aseksualne žene kako bi napakostile drugim ženama..
stvara se ambijent u kome se očekuje od muškarca da "zadovolji ženu", te da je njeno samo da legne i čeka da se čudo desi.
što dodatno frustrira muškarce (koji dabome nemaju pojma i nikad ne mogu da daju ruku da li je žena svršnula ili nije)
izlaz iz cele situacije je upravo orgazam - kada ga budeš osetila, znaćeš.
Kao što znaš i kada si kinula, pa ne pitaš ljude da li je to bilo pravo kijanje ili kosmičko ili dubinsko..ili postoji i neko kijanje posle koga padaš u nesvest.

istražuj, opusti se, i..okreni na igru.
 
Свака жена може да доживи оргазам, само је питање да ли знаш знање, и да ли ти је стало до тога или само да се ти испразниш.. И што је најзанимљивије уопште није тешко да девојка доживи оргазам, само ако знаш како и шта.
 
Свака жена може да доживи оргазам, само је питање да ли знаш знање, и да ли ти је стало до тога или само да се ти испразниш.. И што је најзанимљивије уопште није тешко да девојка доживи оргазам, само ако знаш како и шта.

sve je reko :D
 
Свака жена може да доживи оргазам, само је питање да ли знаш знање, и да ли ти је стало до тога или само да се ти испразниш.. И што је најзанимљивије уопште није тешко да девојка доживи оргазам, само ако знаш како и шта.

to kao prvo - nije tačno
ima žena koje (iz raznih razloga) ne mogu.
Kao drugo - sama složenica "da doživi" upravo ilustruje ono što pričam, a to je da se oko orgazma previše drami.
Šta bre da "doživi"? Pa nije to let na mesec ili ronjenje u batiskafu na tri iljade metara pa da ga "doživi".
Negde sam čuo i "da iskusi" što je tek bzvz.
Primerenijje i manje zastrašujuće (ili čak obavezujuće) je kada se kaže "da svrši", isl, ali da doživi - nikako.

U tim nijansama leži dosta ključeva.
Kao kada neki moron kaže "imao sam seks"..
još samo fali da iza toga kaže - ura.
Zamisli kada bi za nešto tako normalno( kao što je seks) kao što je hrana, rekli - imao sam hranu ! ura..

Naučite se da demistifikujete stvari
A i to "da zna znanje" takođe zvuči malo seljački..
 
ima muškaraca (a i žena) koji žele da su toliko dominanti, toliko neophodni i fatalno famozni - da žena jednostavno ne može da se odupre..
kad je on dovati, ona ima da provrišti pa taman da joj je ćale umro 2 sata pre toga..
e pa dal će baš biti tako?
naravno da neće.

Isto tako ima i čuraka koje očekuju da "budu zadovoljene" (pošto već same ne umeju jelte)
I ne samo da ne umeju, već smatraju da je bzvz da same brljaju kad već imaju penisoidnog partnera jeltakotakoje.

Sve su to budalaštine i trzaji seksualnih ego izopačenih frustraća.
Seks je pre svega komunikacija, pa sve ostalo.
Može da bude u pogledu, dodiru, mirisu i ne mora nužno da je baja (koji zna znanje) iznabada iz 14 poza
 
Зоро бре пријави се за скупштину, овде се воде опуштени разговори о свакодневном животу, за сваку могућу реч изводиш нека лудила. Ја причам о ономе о чему и ми причамо, она која не може да доживи оргазам неће се ни жалити на то, причамо о онима које знају да могу али нико не може да их задовољи на тај начин. Ја ти кажем да свака која може, кад знаш како и шта треба да радиш, доживеће оргазам лагано, и сваки пут, и ко зна колико пута заредом.
 
Зоро бре пријави се за скупштину, овде се воде опуштени разговори о свакодневном животу, за сваку могућу реч изводиш нека лудила. Ја причам о ономе о чему и ми причамо, она која не може да доживи оргазам неће се ни жалити на то, причамо о онима које знају да могу али нико не може да их задовољи на тај начин. Ја ти кажем да свака која може, кад знаш како и шта треба да радиш, доживеће оргазам лагано, и сваки пут, и ко зна колико пута заредом.
poenta je da svaka i MOŽE
 
Зоро бре пријави се за скупштину, овде се воде опуштени разговори о свакодневном животу, за сваку могућу реч изводиш нека лудила. Ја причам о ономе о чему и ми причамо, она која не може да доживи оргазам неће се ни жалити на то, причамо о онима које знају да могу али нико не може да их задовољи на тај начин. Ја ти кажем да свака која може, кад знаш како и шта треба да радиш, доживеће оргазам лагано, и сваки пут, и ко зна колико пута заредом.

opet ti "doživi"
slušaj batice..sto godina sam na forumima i iz tvog posta se vidi da samo hoćeš da se očešeš o neku svršku ovde
kao ti si pažljivi i tolerantan, strpljiv..(a i znaš de da pipneš) ma cvećka..ma zdravko čolić.
provaljen si.
upravo se žale one koje ne mogu da svrše )što bi se inače žalile?)
A to skupština, opušteno..forget.
ovo su najvažnije stvari o kojima ljudi mogu da pričaju.
skupština je crtani film za ovo.

čuj ti njega.."i ko zna kolko puta za redom"...
e na ovo ako ne upecaš neku sad, nikad nećeš..

obećaj im i kako si tata mata za fimejl ejakulejš'n,
muškarci prokleti, kako vas mrzim..
 

Back
Top