kako

psy

Primećen član
Poruka
620
pre dva dana sam raskinuo sa devojkom koju sam mnogo voleo pa bih vas molio za savet-da li da se obesim ili da se upucam?ili mozda da probam da se otrujem ili predoziram(nekako mi ovo poslednje zvuci najbolje).
Hvala unapred
 
Nemoj tako radikalno!!!!
Moj savet ti je da se dobro isplaces, tugujes par dana, daj sebi malo vremena, pa onda u akciju.
Srce leci vreme i nova ljubav!
 
pravo da ti kazem,sa ubistvima, nemam neka pojma :lol:
ako pokusas da se obesis moze neko da te nadje,
ako pucas mozes da pogresis, pa da postanes ,ne daj boze, invalid.
lekovi i doza...isto sve moze da se spasi.
nisam pametna.
idi sa drustvom,provedi se.
a mozda se i ona predomisli?
GLAVU GOREEEEE :twisted:
 
pustite ga da radi sta hoce.a sto vise on razmislja to su manje sanse da stvarno uradi.ej ajde nam dokazi da ces stvarno to da uradis.ostavi podatke pa da posle gledamo u novinama.imamo vezu da izadje u politici
 
psy:
pre dva dana sam raskinuo sa devojkom koju sam mnogo voleo pa bih vas molio za savet-da li da se obesim ili da se upucam?ili mozda da probam da se otrujem ili predoziram(nekako mi ovo poslednje zvuci najbolje).
Hvala unapred
Mislim da bi hitno trebao da se obratiš stručnjaku... ako te zanima, mogu ti dati par brojeva telefona.

Priča se da čak i kada umreš muke ne prestaju... tako da ti to neće rešiti problem. Uskoro će proleće...
 
Devilishgirl:
nemoj da je slusas..jesi normalna..
kad meni dodje da se ubijem nikako ne idem na forum,nego lezim u mraku i razmisljam..a kad dodjem na forum to samo znaci da mi je dosadno ili sam sama kod kuce(sto opet znaci da mi je dosadno).laze bre,treba da imas 12 god da bi se ubio zbog raskida!
uvek kad raskinem pomislim kako nece biti vise tako divnog,neznog,duhovitog,strasnog,zgodnog ali jbt zamisli uvek naidje neko drugi za koga posle raskida isto pomislim.i jos dosao da pita kako.pa znas najbolje da skocis u dunav nocu.oni koji piju pilule obicno traze da budu spaseni,pistolj-moze da ti zadrhti ruka pa ostanes invalid i nesposoban da se konacno ubijes,mozda da se obesis,mislim da je smrt momentalna kad ti pukne vrat
 
hanibal77:
Devilishgirl:
nemoj da je slusas..jesi normalna..
kad meni dodje da se ubijem nikako ne idem na forum,nego lezim u mraku i razmisljam..a kad dodjem na forum to samo znaci da mi je dosadno ili sam sama kod kuce(sto opet znaci da mi je dosadno).laze bre,treba da imas 12 god da bi se ubio zbog raskida!
uvek kad raskinem pomislim kako nece biti vise tako divnog,neznog,duhovitog,strasnog,zgodnog ali jbt zamisli uvek naidje neko drugi za koga posle raskida isto pomislim.i jos dosao da pita kako.pa znas najbolje da skocis u dunav nocu.oni koji piju pilule obicno traze da budu spaseni,pistolj-moze da ti zadrhti ruka pa ostanes invalid i nesposoban da se konacno ubijes,mozda da se obesis,mislim da je smrt momentalna kad ti pukne vrat
potpuno se slazem sa konstatacijom hanibalke. vec bi se roknuo da si naumio, i pritom da si uspeo u tome ispao bi konjina najveca. videces za par meseci, kada se osvrnes i prisetis sadasnjih tugaljivih momenata koliko je sve vezano za ovu temu jedna velika za'bancija, i da si se ovde zesce nalupetao.
smuvaj novu cicu, ili bolje pet novih i ne paranoisi!
 
a sto si raskidao s njom ako je volis?! :shock:
jao,i ja svasta pitam...a i ja uradih nesto slicno nedavno... :cry:
ma,proci ce to...pomisli samo na razlog(e) zbog kojih niste vise zajedno i bice ti lakse! da je sve bilo 100% ne biste se razisli. :roll:
i kakvo ubijanje i trovanje,ti nas malko z? :lol:
mlad si ti! znas koliko ce njih jos tebe ostaviti...i koliko njih ces ti...izmedju ostalog,ostaviti :lol:
glavu gore :!:
za pocetak,koncentrisi se na neki posao,ucenje,otkud znam.izadji s drugovima,opusti se,ignorisi zenske,idi na utakmicu,pljuj,psuj...placi...i to pomaze...ma,sto bi rek'o oliver:bobaneeee,napij se! :wink:
VREME SVE LECI 8)
 
A joj covjeka,ubiti se zbog ribe,pa i da je jedna jedina na svijetu nije vrijedna toga!Daj,glavu gore,samo misli pozitivno i svijet ce ti biti pod nogama,a budes li takav pesimista,svi ce gaziti po tebi!
 
psy:
pre dva dana sam raskinuo sa devojkom koju sam mnogo voleo pa bih vas molio za savet-da li da se obesim ili da se upucam?ili mozda da probam da se otrujem ili predoziram(nekako mi ovo poslednje zvuci najbolje).
Hvala unapred

odseci ga! tako ces da budes kompletna pi*chka!!!!
 
Predoziraj se !!! Definitivno nemoj da razmisljas uopste....
Ma jesi li ti normalan pa sto nerazmislis ovako:
"koja je to devojka koja je vredna toga da sebi oduzmem zivot, sta je ona, ima ih na ovom svetu 4 milijarde , u nasoj zemlji bar 2 miliona i ja zbog ove curke da oduzmem sebi zivot idi bre u q"
Da oduzmes zivot ajde bre pa to samo oni koji nemaju m*da to rade.
:twisted:

p.s.

Bolje nju sacekaj negde u mraku :D
 

Back
Top