Ухапшен Никола Алексић!

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
побуниo против тровања нације!дакле сатанизам показује своје право лице:"...има да вас трујемо,има да нам плаћате *лекове* да вас лечимо и на крају има да вас нема!ко се дрзне да се пообуни против тога биће ухапшен и горе"...где су вести о томе на РТСу?докле ће нас затрпавати турским серијама и разним насмејаним дијаболама i кловновима?или боље...докле ћемо им то ми толерисати?

 
Poslednja izmena od moderatora:
Тадићевски жути марионетски олош је ухапсио јединог човека који се дрзмуо да се побуни против тровања нације!дакле сатанизам показује своје право лице:"...има да вас трујемо,има да нам плаћате *лекове* да вас лечимо и на крају има да вас нема!ко се дрзне да се пообуни против тога биће ухапшен и горе"...где су вести о томе на РТСу?докле ће нас затрпавати турским серијама и разним насмејаним дијаболама i кловновима?или боље...докле ћемо им то ми толерисати?

"Vest" ti je bajata mesec dana.
Uhapšen je pa pušten.
 
A jel su mu stavili i masku ili smo košulju?

images
 
Тадићевски жути марионетски олош је ухапсио јединог човека који се дрзмуо да се побуни против тровања нације!дакле сатанизам показује своје право лице:"...има да вас трујемо,има да нам плаћате *лекове* да вас лечимо и на крају има да вас нема!ко се дрзне да се пообуни против тога биће ухапшен и горе"...где су вести о томе на РТСу?докле ће нас затрпавати турским серијама и разним насмејаним дијаболама i кловновима?или боље...докле ћемо им то ми толерисати?


Ovom čoveku skidam kapu, kreativniji je i luđi od Salvadora Dalija. Samo da se latio četkice čudo je mogao da napravi.
 
Vidite, coveka stalno hapse i pustaju. Mnogi se cude njegovom ponasanju i podsmevaju se a inace sami nemaju muda ni za deo toga. Jeste covek malo energicniji ali sad da to ostavimo malo po strani, da cujemo ima li istine u tome sto kaze.
1. Dozvoljeni nivo radijacije u vocu i povrcu se zakonski podize, da podize a ne smanjuje se !!! Ovamo sebi gase atomske elektrane iz "zelenih razloga" a nama povecavaju dozu radioaktivnosti pri konzerviranju, sterilizaciji hrane.
2. U pripremi je zakon koji zabranjuje samostalno uzgajivanje i promet lekovitog bilja, mislim i meda ali nisam siguran. Samo onaj ko ima blizu 200. 000 $ za licencu to moze (nije problem, postoji uvoz iz USA) Znaci li to da ce izjednaciti marihuanu i kamilicu ?!
3. Na jednom aero forumu sam procitao izjavu jednog naseg pilota o primecivanju i pracenju jednog nemackog NATO avio -transportera, koji je rasipao "nesto" iznad Srbije. Nazalost vreme je izbrisalo iz secanja detalje pa ovu informaciju primite sa rezervom.
4. GM hrana i Monsanto aktivnosti su ne nasa svakodnevica, vec kosmar.
Slucajno ovo znam i to me bas ne raduje. Nikola, kakav je - takav je, ali jedini on za sada sme da nesto kaze i da protestuje. Mi ne radimo nista. Lakse nam je otici u Merkator i kupiti Nestle od GMO sastojaka, za "istocno trziste" ( podatak iznet od 2 nutricionistkinje iz Swice )
Mislim...**bi ga sad...
 

Back
Top