Mamini sinovi

pa ne znam nisam imala bas nekih ljs kontakta sa njima
:think:
al nesto mi smrdi da to ne moze na dobro da izadje jer sam videla takve na delu ovako kroz zivotarenje i znam da ja takve ne bih mogla da trpim, ne zbog mame ko mame ona je tek pod br dva, nego zbog njih samih, ne trpim nesposobne muskarce
a mama bi isto bila problem br 2 ko sto rekoh jer ne valja nista kad je previse
ja ne vodim svoju mamu kad sam sa deckom (uopsteno misleci) pa ocekujem isto za uzvrat
 
pa ne znam nisam imala bas nekih ljs kontakta sa njima
:think:
al nesto mi smrdi da to ne moze na dobro da izadje jer sam videla takve na delu ovako kroz zivotarenje i znam da ja takve ne bih mogla da trpim, ne zbog mame ko mame ona je tek pod br dva, nego zbog njih samih, ne trpim nesposobne muskarce
a mama bi isto bila problem br 2 ko sto rekoh jer ne valja nista kad je previse
ja ne vodim svoju mamu kad sam sa deckom (uopsteno misleci) pa ocekujem isto za uzvrat

mame od sinova se povuku kad počne veza, mame od ćerki samo što ne udju u krevet...
 
Sta mislite o maminim sinivima? Kakvi su takvi muskarci prema suprotnom polu u braku u vezi? :mazi:
Svi smo mi nekad bili mamini slinavi, i sad mi se čini da, bilo da neko navikne da mu mama briše sline il nauči da to radi sam, da l rukavom ili maramicom, za svakog se nađe žena(muškarac) sa kojom će završiti i kojoj će u nekom trenutku zasmetati baš takav, i poverovat će svima koji joj objasne da je to krivica njegove majke.
 
mame od sinova se povuku kad počne veza, mame od ćerki samo što ne udju u krevet...

To je prirodno da mamu zanima šta ćerka radi.Mama vaspitava žensko dete,otac muško.Mamin sin je nastajući fenomen kada mama počne da vaspitava batu.Što reče jedan lik -dok sam bio klinac imao sam više dana odsustva iz škole ,nego dana u školi ,jer je moja mama mislila da ću umreti od prehlade.Onda kad sam napunio 10 godina,otac me je uzeo pod svoje i upisao u džudo školu,otada ne znam šta je prehlada.Jednom rečju ,ne može majka od sina napraviti muškarca,niti otac od ćerke ženu .Ali nekim posesivnim ženturačama to ne ulazi u glavu .
 

Back
Top