Дадиља

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.783
Да ли неко прати ову серију?Даје се на б92 у 18:00 , уместо серије "Веселе 70-те".Ја сам одушевљена :) :) :) :)
Она глумица какав глас има ја цркавам од смеха сваки пут кад отвори уста.Смешна је само као појава :lol: :lol: :lol: :lol:

Серија је зачињена са доста доброг хумора,права породична :) :) :)
 
wild_child:
Serija je super :D Doduse zao mi je glumice jer ona i u prirodi ima takav glas :) :)

Стварно??јооој :) Ја сам мислила да она глуми.
Знаш на кога ме подсећа?На ону Џенис ис "Пријатеља" ..исти глас :lol: :lol: :lol: :lol: Можда је иста глумица :? :? :? :?
 
Bliznakinja:
wild_child:
Serija je super :D Doduse zao mi je glumice jer ona i u prirodi ima takav glas :) :)

Стварно??јооој :) Ја сам мислила да она глуми.
Знаш на кога ме подсећа?На ону Џенис ис "Пријатеља" ..исти глас :lol: :lol: :lol: :lol: Можда је иста глумица :? :? :? :?

nije ista glumica, ne lice..
i ja ponekad gledam ovu seriju na rtl-u..
super je!! :)
 
Ja sam pre samo cekala Will&Grace a tata je gledao dadilju pa sam pocela i ja s njim i bas mi s svidja! Kad se naviknes na novu seriju onda je sve epo i smesno!
ps Stvarno ona ima glas kao Dzenis iz Friendsa
 
Bliznakinja:
Да ли неко прати ову серију?Даје се на б92 у 18:00 , уместо серије "Веселе 70-те".Ја сам одушевљена :) :) :) :)
Она глумица какав глас има ја цркавам од смеха сваки пут кад отвори уста.Смешна је само као појава :lol: :lol: :lol: :lol:

Серија је зачињена са доста доброг хумора,права породична :) :) :)
Jeziva je serija
 
Pa to i nije engleska serija, već američka. Englezi imaju uglavnom mnogo siroviji smisao za humor (naravno sa izuzecima kao što su Mućke) kojeg teško prihvata veća publika.
Inače gledam Dadilju odavno na hrvatskom RTL-u. Nije mi bila nešto u početku ali na kraju ne naprosto obuzme.
A batler naravno i dalje najjači lik u seriji. :D
 
maniaccc:
Sinoc sam je prvi put gledao..serija je ok,ume dobro da nasmeje,ali ja ne volim te engleske serije..
Serija nije engleska već američka, a radnja se vrti oko engleza/britanaca u ny/usa pa ako nisi shvatio stalno ih :oops: na taj račun.
Batler se zove Najls i genijalan je zar ne?
 

Back
Top