Дадиља

Hehe, da, bila je dobra epizoda... Meni je jedna od najsmesnijih scena bila ona kad je Maksvel rekao: "To je moja zena u liftu!" (cuje se Frenin glas) a ovaj sto je dosao da popravi lift mu kaze:"Zaista mi je zao!" :lol: :lol:
 
Danas je sigurno poslednja epizoda, u pretprosloj je tako najavljeno ono kada se pojavila kao Fren Dreser.
Bas je bila sjajna serija, najvise zato sto je ona tako harizmaticna zena. Nego, jesam li ja jedina kretenka koja je bila srecna zbog Najlsa i Sisi?... :oops: :oops: :D
 
Bee:
Danas je sigurno poslednja epizoda, u pretprosloj je tako najavljeno ono kada se pojavila kao Fren Dreser.
Bas je bila sjajna serija, najvise zato sto je ona tako harizmaticna zena. Nego, jesam li ja jedina kretenka koja je bila srecna zbog Najlsa i Sisi?... :oops: :oops: :D

i meni je drago... sisi mi je bas zanimljiva (bilo bi doooosadno bez nje)
ylflower.gif
 
Bee:
Danas je sigurno poslednja epizoda, u pretprosloj je tako najavljeno ono kada se pojavila kao Fren Dreser.
Bas je bila sjajna serija, najvise zato sto je ona tako harizmaticna zena. Nego, jesam li ja jedina kretenka koja je bila srecna zbog Najlsa i Sisi?... :oops: :oops: :D

I meni je dragooo!
 
Serija je bila exstra samo mi je krivo sto nisam gledala prvih 70-ak epizoda. Znajuci b92 verovatno ce uskoro biti repriza, bar se nadam!
Inace znam da je ova glumica snimila seriju koja se zove Fren ali ne znam da li ima veze sa ovom ili se zove tako jer je ona ipak popularna komicarka pa se mozda tako zove zbog toga.
 
Meni je isto zao sto nisam gledala seriju odmah nego tek kada je trecu godinu radila kod Shefilda. Serija je super,nije bilo nijedne dosadne epizode. Jeta je car! Steta sto se zavrsila :cry:
 

Back
Top