U CEMU STE PROFESIONALAC?

Profesionalan sam da otvorim/reasklopim sve el. aparate sto postoje samo sto nisam prof. da ih opet vratim onako kako su bili,takodje sam profesionalni zabusant i profesionalno se drzim podalje od bilo kakvog posla kolko god to bilo moguce i sto je najbolje uspeva mi,takodje sam prof u svim igrama gde se voze auti,a da ne kazem u real life-u. 8)
 
joGooOOD:
Moon Child:
i to sto kazes...<----ovo se odnosi na to da se mnogo hvalimo,samo mi se Jo ubacila u post

setila sam se-ja sam profi u sirenju dobrog raspolozenja :D

cek cek,ja ti se ubacila u post? 8)

a poruka nocash je bio komentar na moj post i dodatak na to po cemu si profesionalac
ma 'i to sto kazes' se odnosilo na Lupimov( :lol: :lol: :lol: ) post,ali je izgledalo kao da se odnosi na tvoj :wink:
 
Ja sam profesionalac u "unishtavanju" knedli sa shljivama :lol:Toliko ih mrzim da mi bude lakshe tek kad potamanim pola tepsije 8) Shta cu kad imam brz metabolizam,a i troshim kalorije k'o lud :twisted: Uh,umalo da zaboravim,volim i LAZANJE...
 
ja sam profesionalac u telefoniranju. znaci mogla bih ceo dan da pricam telofonom, ali bukvalno ceo dan. :D sto uglavnom i radim tako da su racuni.....bip. ne usudjujem se ni da pitam kad stigne racun ja se samo onako misteriozno izgubim....puf..nema me. lol
profesionalac sam u ne umenju da sakrijem kada mi se nesto ne svidja nego uvek napravim takvu facu da reci nisu ni potrebne, ali navikli su svi na mene tako da se niko vise ne ljuti. :oops:
 

Back
Top