Zasto?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemam pojma, ja mislim da se ljudi vishe "prze" na techno, trance, bobmone i ostalu teshku mashineriju.
(IGRAJ ZA ZIVOT DRAGANE!!!!)
Samo, takvi ne sede kuci za kompovima...

A sto se tice hopera, bilo bi lepo da ih ima toliko kao sto vi pricate, al sad je svako reper ako cuje 2 pesme od eminema i jednu od panjabi mc-a. TUZNOOOOOO!
 
blackground:
Nemam pojma, ja mislim da se ljudi vishe "prze" na techno, trance, bobmone i ostalu teshku mashineriju.
(IGRAJ ZA ZIVOT DRAGANE!!!!)
Samo, takvi ne sede kuci za kompovima...

A sto se tice hopera, bilo bi lepo da ih ima toliko kao sto vi pricate, al sad je svako reper ako cuje 2 pesme od eminema i jednu od panjabi mc-a. TUZNOOOOOO!
Slazem se sa tobom.Mozda i nisam upravu ali iz prakse znam se danas hoperom naziva svako ko zna 2-3 pesme od P.Diddy-a,Nelly-a,... Pa to je ustvari kao neka mutacija hip-hopa.Refren je u pop fazonu,muzika r'n'b,a ostali text je ''kao'' rap.
Nema puno pravih rappera! U MANJINI SMO!

P.S. Znate sta je pravi hip-hop? -Wu-Tang, Afu-Ra,Gravediggaz!
P.P.S Blackground sta ti slusas konkretno od hip-hopa?
 
JaH_G|rL:
Zasto na svim forumima koje citam i na koje odgovaram UVEK prednjaci rap i hop u odnosu na ostale zanrove?!
Pa valjda ima i neki drug svet osim tog?!
Hip hop muzika predstavlja zivot ali to ti je zivog zangstera kao 93 kad je bio Vozdovacki gang i bivsi Zemunski klan i toliko je bilo nasilja u proteklih 10 godina(u prvom redu ratovi,bombardovanja..) da su ljudi vise navikli na to a klincima su vodje klanova postale idol i sad su i oni poceli da "izigravaju" kriminal!!!
PS.Ako neko ne vjeruje nek uzme da pogleda film "vidimo se u citulji".To je film koji traje pola sata a sniman je tri god.Radnja se desava u Beogradu a povod je rat dva klana...(od Vozdovackog ganga danas je ziv samo Kristijan Golubovic koji je bio u Grcku u zatvor i skoro se vratio u BG.)
 
Rebel:
Mogu da ti kazem samo ovo:
DEBILU
Ti si debil ako se lozis na onog pedofila eminema.Samo ga je proslavila pesma without me a ostale su ziva sranja.Nikako mi nije jasno .Izadje neka debilna pesma od eminema kao na primer sing for the moment i svi su se napalili da je do jaja.Da ju je otpevao nelly ili neko drugi znas kada bi se napalili.Nikad.Rap ***** Metal rules.
___________________________
SlipKnoT 4e\/er




You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...



http://www.cs-centar.net
 
"Rap ***** Metal rules. " - slazem se. Ali ima nesto sto mi se svidja kod Eminem-a. Kao da ima neku mracnu boju glasa, prosto odudara...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top