Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

pozdrav drugari, novi i stari :)
vidim da ne pisete, ali ja znam da malo privirite kad stignete, pa da vas pitam gde ste, kako ste?
kod mene ima i svasta i nista. ono sto je zanimljivo za pisanje je npr. da bolesnog nastavnika matematike u skoli menja studentkinja italijanskog jezika.
ima sto sta za pisanje, ali eto, toliko sam se sokirala da sam sve drugo zaboravila :lol:
 
pozdrav drugari, novi i stari :)
vidim da ne pisete, ali ja znam da malo privirite kad stignete, pa da vas pitam gde ste, kako ste?
kod mene ima i svasta i nista. ono sto je zanimljivo za pisanje je npr. da bolesnog nastavnika matematike u skoli menja studentkinja italijanskog jezika.
ima sto sta za pisanje, ali eto, toliko sam se sokirala da sam sve drugo zaboravila :lol:

kad se setiš, a ti dopiši :D
 
Auuuuuuu Zoljo,pa kako to da matematičara menja profesor italijanskog? Nema veze s vezom. Svašta. Imala bih i ja reći što šta na ovu temu,ali hajde da prvo čujemo kako se razvija ova situacija kod vas,pa onda da opletemo.
Ja sam izuzetno zadovoljna profesorima u našoj školi. Jesu poneki veoma strogi ali su i pravedni,i to mi se jaaaaaaaako sviđa. Nema čašćenja ocena,pokušaćeš drugi put, popravljaćeš prvi,drugi stoti put. Ali onaj ko sluša na času,taj će i da nauči. Čista petica za profesore. Sve neki mladi,ambiciozni,puni ideja iz metodologije kako da ćas bude zanimljiv,i kako da učenici obrate pažnju? Zaista sam fascinirana. Za sada. Da ne ureknem.
 

Back
Top