Underground 2 ...sporo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mirko65

Obećava
Poruka
98
Underground 1 ide lepo, kola lete ko luda, ima se utisak brzine, ali dvojka mi je cudna. Ucitava se lepo, uvodni delovi idu kako treba, ali kada krene trka, kao da nesto uspori. Brzina je npr. 220, auto se zanosi i sve je to ok, ali vizuelno se nema utisak brzine, prethodni NFSU je mnogo brzi. Da li je to takva igra, ili je nesto drugo. Nista ne koci, sve drugo je ok. Cak sam i smanjivao parametre igre misleci da ce se nesto promeniti, ali nista. Ako je sama igra takva, cudi me da je tolika razlika u dozivljaju brzine.
Inace, konfiguracija je AMD 64 3000+, 512 Mb, 5700le, etc.
 
Jeste da je malo sporije ali nije mnogo sporije , ustvar meni i malo koci posto igram u 1024x768 u mediumu na MX420 ,a li da je velika razlike , NIJE!!! , samo sto igra i nije nesto smoris se ziv od voznje po gradu bolji je NFSU 1. ovo samra tcis od jednog do drugog shopa pa od jedne do druge trke i onda kad trebas da se trkas nekako izgubis zelju , igrca je mnogo MONOTONA.
 
monte32:
Ako hoces dozivljaj brzine uzmi neki rally.Moja preporuka za FLATOUT(nije rally).Sjajna i zabavna igra(voznja)+ima fantastican soundtrack,bolji i od onog u Underground 2.
konacno nekoko igra FLAT OUT ....Igra je cool ali treba mi pomoc....Znas one bonus trke ....e sad neznam kako da predjem ono kada treba coveka da sto dalje izbacis kroz soferku...kako to ne kapiram nece dalje od 3 m da leti????? POMAGAJJJJJJJJJJJ
 
Te bonus zazancije i jesu bonus u smislu da netreba da se prelaze.Mozes da ih igras bezbroj puta,da obaras rekorde.Ja takodje sam los u svim tim longjump,highjump,bowling....Treba da potrefis ugao pod kojim izbacujes vozaca,ali meni opet ne uspeva.Samo odigraj sve tri kampanje(bronze,silver,gold)i svi bonusi ce se otkljucati,nezavisno jesi li uspeo da oboris rekord.Pozdrav
 
Ama ljudi ovo nesto stvarno kao da nije u redu? Ispocetka mi je bila malo frka da kazem, ali ovo je mnoooogo sporo. Po startu auto ide kao da je 20 km/h a u stvari pise 160, zidovi slabo prolaze, pokazivaci pravca na krivinama trepcu u jako sporim intervalima. Ukratko, razlika je , u odnosu na jedinicu nenormalna, pa se pitam , jos jednom, jel to stvarna brzina ili meni nesto nije u redu sa racunarom. Razumem ja argumente da igra nije neka, i sam mislim isto, ali ovo je preterano, mora da nesto nije u redu, al` ne znam sta?
 
krak:
monte32:
Ako hoces dozivljaj brzine uzmi neki rally.Moja preporuka za FLATOUT(nije rally).Sjajna i zabavna igra(voznja)+ima fantastican soundtrack,bolji i od onog u Underground 2.
konacno nekoko igra FLAT OUT ....Igra je cool ali treba mi pomoc....Znas one bonus trke ....e sad neznam kako da predjem ono kada treba coveka da sto dalje izbacis kroz soferku...kako to ne kapiram nece dalje od 3 m da leti????? POMAGAJJJJJJJJJJJ



Uoposte nije tesko imati bolji soundtrack od Underground 2. Muzika je uzas ali dobro sta ces...to je ipak njihova narodna muzika
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top