Ko su oni???

  • Začetnik teme Qurios Boy
  • Datum pokretanja
Qurios Boy:
Pod sta se tacno podrazumeva kade se kaze fenseri.Na sta se misli kada se za nekog kaze da je fenser.
Answer Please :oops:
POtrazi u recniku :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
ja se ne stidim da kazem da sam ja fancy.mislim jednostavno volim da pratim modu i da nosim sve te nove krpice.volim nakit svakakav i sminku.ono uklapas sve da lepo izgleda i taj fazon.samo sto su to ljudi-neki(metalci i njima slicni) spricali kako je to lose kako ne umemo da pricamo o drugim stvarima i ozbiljnijim osim poziranja i odece.ali NIJE TACNO.
kiss :)
 
Ma fenceri su najveće face! :cool:
Nose one šarene majice koje idu uz telo, onda one crne naočare (uveče, kad je najveće sunce), obavezno imaju minđušu i eventualno jednu pederušu :D :D
Sve što nose je skupo i markirano (baš kao i oni sami...) :D
 
Biti fenci znaci isto sto i biti roker, panker.... Dakle fenseri se uglavnom ne odlikuju po tome koju muziku slusaju vec po nacinu oblacenja.
Uglavnom po meni su fenseri oni "normalni" znaci oni koji ne skrecu paznju na sebe da bi stavili do znanja da oni slusaju rok, pank itd.
 
neeee,oni skrecu paznju na svoje sljokice i cirkoncice,kao i naravno na tangice koje nekako uvek ispadaju :D i naravno ne zaboravite da je sve to jaaaaaako skupo i markirano pre svega.... :D
I sta njima fali?
Mozda........svoje JA.
 
Dovla:
Biti fenci znaci isto sto i biti roker, panker.... Dakle fenseri se uglavnom ne odlikuju po tome koju muziku slusaju vec po nacinu oblacenja.
Uglavnom po meni su fenseri oni "normalni" znaci oni koji ne skrecu paznju na sebe da bi stavili do znanja da oni slusaju rok, pank itd.


"normalni"??? Da ali mislim da kada se kaze fensi vecina ljudi (koji za sebe smatraju da to nisu) smatra da su to uglavno prenapirlitani likovi koji smatraju da je najvaznije da na svakia krpica na njima vristi "ovo je marka".Ipak bi trebalo naci neki drugi izraz za normalne.
 
Ja mislim da neko ovde prvo treba da da definiciju fensera. Al' zaista da je da. Neku zvanicnu, po Vujakliji, ako ima... znaci da se kaze stvar taka i taka. Kad se oko toga dogovorite onda discusion moze da se continuira. Ne mislite na isti tip ljudi.
 
Kad_LupimLupim:
Ja mislim da neko ovde prvo treba da da definiciju fensera. Al' zaista da je da. Neku zvanicnu, po Vujakliji, ako ima... znaci da se kaze stvar taka i taka. Kad se oko toga dogovorite onda discusion moze da se continuira. Ne mislite na isti tip ljudi.
Vidis ta rec ne postoji u Vujakliji (bas sam sad pogledao) jer je to ipak novopecena rec kod nas.

A koliko ja znam, to je eng. rec i oznacava nesto lepo.
E sad oni sto pljuju po njima su uglavnom reperi, metalci, rokeri, pankeri i njima slicni.
A sto se mene tice i njih treba svrstati u fensere je i oni uglavnom prate poslednju modu sto propagira njihov pravac (sve siroko se vezuje za repere, lobanje i ostale satanisticke stvari za metalce i sl.).
 

Back
Top