Зашто хрвати толико мрзе своју дражављанку која је водила љубав са Србином?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Da Marijana Čvrljak i te kako ima razloga za brigu zbog seksa sa Nemešom pokazuje reakcija u njenom gradu Šibeniku, u kojem je većina stanovnika besna na svoju sugrađanku.


nemes-v.jpg






Naime, kako nam je rekao izvor koji se sticajem okolnosti zatekao u tom gradu, pre dva dana na svim prometnim mestima osvanuli su transparenti i slike ukućanke Velikog Brata, ispod kojih je stajao natpis „*****!“.

- Ni meni nije bilo prijatno kada sam to video, a ne mogu ni da zamislim kako je njenoj porodici i prijateljima. Neki se čak nisu zadržali na tome, već su sprejom ispod postera napisali: „Ne vraćaj se kući!“. Ne znam da li im više smeta to što je prevarila muža pred kamerama ili što je to učinila sa Srbinom, ali deluje mi kao da neko pokušava da stvori atmosferu linča. Iskreno, mislim da Marijana ima razloga da se boji za bezbednost jer svuda ima agresivnih ljudi, a nisam sreo čoveka u Šibeniku koji je imao lepo mišljenje o njoj - rekao je naš izvor.


аман људи....па то је љубав..........поздравите двоје младих који се воле.
 
Otac Marijane Čvrljak, Ivo, je za hrvatski “Story” rekao da je njegova ćerka posle događaja od sinoć za njega zvanično mrtva. Ogorčen ćerkinim ponašanjem u kući “Velikog brata” gde je Marijana razmenjivala nežnosti sa Beograđaninom Nikolom Nemeševićem, iako je kod kuće čekaju ćerka i suprug, Ivo je razočarano konstatovao da ne želi više da čuje za nju.

- Njena majka to nije gledala, ja jesam. Alkohol joj nije nikakvo opravdavanje. Da se valjala po podu i da ju je netko odnio u krevet još bih to i shvatio, ali što trijezan misli – pijan radi. Nemeša nimalo ne krivim jer joj je sam rekao da nije u redu to što čine. Ona je sve to potencirala. Ne znam što misli njen suprug Ivan, ali bilo bi mi žao da prijeđe preko ovoga i na taj način pogazi svoje dostojanstvo, iako je Marijana moje dijete. On je prekrasan čovjek koji to nije zaslužio. Siguran sam da se nikad neće udaljiti od naše obitelji. Njezina svekrva voljela ju je isto kao i vlastita mama. Što da vam kažem – teško nam je svima, ali moramo funkcionirati. Znate li što je od svega najžalosnije? To što sam Marijanu volio najviše od sve svoje djece jer sliči na mene i mog je karaktera. Ali kao što sam rekao – od sinoć više nemam kćer i za mene je mrtva. Da vam iskreno kažem – neugodno mi je otići na kavu i javljati se ljudima da mi netko ne bi rekao nešto krivo. Znam da će se bura stišati, ali ovo nije lako zaboraviti – rekao je Ivo, dok je njena svekrva molila da bude pošteđena jer ne želi da komentariše novonastalu situaciju
 
Šibenik je primitivna i konzervativna sredina...

Није...........само су сада претерано острашћени....
Па одувек су београђани "харали" по далмацији само се сада неки труде да то на силу забораве.
 
Није...........само су сада претерано острашћени....
Па одувек су београђани "харали" по далмацији само се сада неки труде да то на силу забораве.

To je smešno... Beograđani su sise, a Nemeš je iz Požarevca...
 

зашто *****?
Девојка (жена) воли секс, свидео јој се Србин и то је то....хемија.

а шта ради њен муж морнар по лукама широм света?
Пише поезију?
 
Па у супротном би објашњавао форумашицама.

a jesi pegla covjece.
htio sam da se prijavim na audiciju za VB u Beogradu, i onda bih tamo mozda pozdravio sve forumase (pod tim se podrazumijevaju i forumasice) na krstarici. :D

Onda bi vidjeli ko se krije iza ovog nicka. :D
 
To je smešno... Beograđani su sise, a Nemeš je iz Požarevca...

Пожаревац?
ОК, не правим питање.........али остаде чињеница да је пола београда прво сексуално искуство имали на мору са локалним девојкама или загребчанкама
 
Da sam tamo, rekao bih ovom prilikom pozdravljam uvazene kolege sa foruma krstarica a posebno one sa politike.

a pod forumasima se podrazumijevaju i djevojke, ne samo muskarci.


ccccc
oko cega ti pravis frku. :mrgreen:

Ne razumeš... On se ponadao da si derpe... :per:
 
Пожаревац?
ОК, не правим питање.........али остаде чињеница да је пола београда прво сексуално искуство имали на мору са локалним девојкама или загребчанкама

To im je najlakše bilo da slažu, jer nije proverljivo...
 
Nije njima zasmetalo što se žena seksala javno,
već što je to uradila sa Srbinom !
To izaziva nagon linča u Šibeniku,pa i kod većine Hrvata,generalno....
Srbin je taj trn u "debelom mesu"! SRBOFOBIJA ČISTA.....

Mislis da je pao anal ?!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nesto je Ubode,
mislila je da je trava........
 
Poslednja izmena:
Da sam tamo, rekao bih ovom prilikom pozdravljam uvazene kolege sa foruma krstarica a posebno one sa politike.

a pod forumasima se podrazumijevaju i djevojke, ne samo muskarci.


ccccc
oko cega ti pravis frku. :mrgreen:

непрцизно се изражаваш.....то је великагрешка.
знаш ли ти ко је повереница за родну равноправност која би требала да реагује на твоје сексистичке ставова?
Г-ђица мићуновић

22.jpg
 
зашто *****?
Девојка (жена) воли секс, свидео јој се Србин и то је то....хемија.

а шта ради њен муж морнар по лукама широм света?
Пише поезију?


nismo se razumili,fucka mi se da li se prc-ila sa srbinom ili tunguzijancem.kad imas muza i obitelj,onda se tako nesto jednostavno ne radi.a ako vec "moras" onda sigurno ne na televiziji,di te pola svijeta moze vidit..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top