sex prvo vece?

stefa013

Početnik
Poruka
11
skontas se sa frajerom u gradu,odete kod njega na gajbu,naravno krene predigra i taman kada se napalite oboje,on upali svetlo i saopsti ti da nevoli devojke koje lako namami u krevet! kako bi odreagovala!?
 
Sta bih mu napravila?
Nista, nije vrijedno. Neki ljudi nisu vrijedni ni da se posvadjas s njima.
Ne daj da te njegovo ponasanje sad rastura. Potrudi se da ga sto prije zaboravis, jer ti je pripedio neprijatnost. Ti imas svoj stil zivota, a zreo muskarac ti to ne bi nikad rekao ili ako tako misli ne bi te doveo u stan.
 
skontas se sa frajerom u gradu,odete kod njega na gajbu,naravno krene predigra i taman kada se napalite oboje,on upali svetlo i saopsti ti da nevoli devojke koje lako namami u krevet! kako bi odreagovala!?

kako bi odreagovala,pa rekla bi mu sta ti mislis fraeru da si odvojio ribu umecem a,pa sine zaebo sise,ja radim na sat,do sad mi dodjes 300e yebo il ne iebo a grmalj koji nas je dovezo nije taxi nego makro,cmok i stip za obrazcic
 
:zcepanje:

- - - - - - - - - -

kako bi odreagovala,pa rekla bi mu sta ti mislis fraeru da si odvojio ribu umecem a,pa sine zaebo sise,ja radim na sat,do sad mi dodjes 300e yebo il ne iebo a grmalj koji nas je dovezo nije taxi nego makro,cmok i stip za obrazcic

:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Bas bih ozenio takvu:malav:
Izvadio bih ga iz pantalona i tako izasao iz njenog stana, pa nek ljudi gledaju:hahaha:
Molila bi me da se vratim unutra:rotf:
Šta fali da ga malo prošetaš.
 
skontas se sa frajerom u gradu,odete kod njega na gajbu,naravno krene predigra i taman kada se napalite oboje,on upali svetlo i saopsti ti da nevoli devojke koje lako namami u krevet! kako bi odreagovala!?

Pa ja ne bih nikad otisla u njegov stan na prvom date-u, ali ajde recimo da pristanem i da mi to kaze, rekla bih dobro i otisla bih.

kako bi odreagovala,pa rekla bi mu sta ti mislis fraeru da si odvojio ribu umecem a,pa sine zaebo sise,ja radim na sat,do sad mi dodjes 300e yebo il ne iebo a grmalj koji nas je dovezo nije taxi nego makro,cmok i stip za obrazcic

opasan si ti georgi, ne treba se saliti sa tobom :zcepanje:
 
skontas se sa frajerom u gradu,odete kod njega na gajbu,naravno krene predigra i taman kada se napalite oboje,on upali svetlo i saopsti ti da nevoli devojke koje lako namami u krevet! kako bi odreagovala!?

Osjecala bih se ponizeno jer bih shvatila da me je toliko jako privukao manipulator (a morao bi me bas zamantati da odem odmah s njim u stan).
 

Back
Top