Bolji Sex

zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A MOZDA i stignes na red.... :twisted:
zato i pevam jer sam stigao na red...ne jednom! :twisted:
:lol: Pa ti si moj idol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
hvala...70% devojaka je frigidno...sto javno, sto tajno... :wink:
:shock: Opet generalizujes :!: :roll:
Da li si se zapitao zasto su frigidne :?: Mozda sa tobom nesto nije u redu :?: Mozda ne umes da ih dovedes do orgazma :?: Mozda ne umes sa devojkama jer si zenomrzac :?: :!: :twisted:
A mozda nisi bas dobar yebac kakvim se izdajes :?: :twisted:
nije to problem koji nastaje tek tako...to je problem iz detinjstva, neki shok...silovanje...
a ti si matora devojka da bi lupetala javno...zar ne?
treba da se ide kod psihijatra...a to ni 5% devojaka ne uradi...za sta sluze sexolozi? zene ne znaju ....
zato sto smo primitivna zemlja...
Slazem se sa tobom sto se tice toga da zene jako slabo dozivljavaju orgazme..ZAMISLI :?: :!: SLOZIH SE SA TOBOM :!: :lol:
Ali mislim da si promasio temu.... :roll:
:shock: Matora devojka :?: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh,blago tebi.... :twisted:
a da dozivimo zajedno orgazam? u istom trenutku? zar to nije vrhunac? :wink:
 
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A MOZDA i stignes na red.... :twisted:
zato i pevam jer sam stigao na red...ne jednom! :twisted:
:lol: Pa ti si moj idol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
hvala...70% devojaka je frigidno...sto javno, sto tajno... :wink:
:shock: Opet generalizujes :!: :roll:
Da li si se zapitao zasto su frigidne :?: Mozda sa tobom nesto nije u redu :?: Mozda ne umes da ih dovedes do orgazma :?: Mozda ne umes sa devojkama jer si zenomrzac :?: :!: :twisted:
A mozda nisi bas dobar yebac kakvim se izdajes :?: :twisted:
nije to problem koji nastaje tek tako...to je problem iz detinjstva, neki shok...silovanje...
a ti si matora devojka da bi lupetala javno...zar ne?
treba da se ide kod psihijatra...a to ni 5% devojaka ne uradi...za sta sluze sexolozi? zene ne znaju ....
zato sto smo primitivna zemlja...
Slazem se sa tobom sto se tice toga da zene jako slabo dozivljavaju orgazme..ZAMISLI :?: :!: SLOZIH SE SA TOBOM :!: :lol:
Ali mislim da si promasio temu.... :roll:
:shock: Matora devojka :?: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh,blago tebi.... :twisted:
a da dozivimo zajedno orgazam? u istom trenutku? zar to nije vrhunac? :wink:

:roll: Suvisan bi bio bilo kakav odgovor... 8)
 
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A MOZDA i stignes na red.... :twisted:
zato i pevam jer sam stigao na red...ne jednom! :twisted:
:lol: Pa ti si moj idol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
hvala...70% devojaka je frigidno...sto javno, sto tajno... :wink:
:shock: Opet generalizujes :!: :roll:
Da li si se zapitao zasto su frigidne :?: Mozda sa tobom nesto nije u redu :?: Mozda ne umes da ih dovedes do orgazma :?: Mozda ne umes sa devojkama jer si zenomrzac :?: :!: :twisted:
A mozda nisi bas dobar yebac kakvim se izdajes :?: :twisted:
nije to problem koji nastaje tek tako...to je problem iz detinjstva, neki shok...silovanje...
a ti si matora devojka da bi lupetala javno...zar ne?
treba da se ide kod psihijatra...a to ni 5% devojaka ne uradi...za sta sluze sexolozi? zene ne znaju ....
zato sto smo primitivna zemlja...
Slazem se sa tobom sto se tice toga da zene jako slabo dozivljavaju orgazme..ZAMISLI :?: :!: SLOZIH SE SA TOBOM :!: :lol:
Ali mislim da si promasio temu.... :roll:
:shock: Matora devojka :?: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh,blago tebi.... :twisted:
a da dozivimo zajedno orgazam? u istom trenutku? zar to nije vrhunac? :wink:

:roll: Suvisan bi bio bilo kakav odgovor... 8)
 
MUDRICA:
Prvo sto se tice fantazija; posto verovatno svi imamo neke seksualne fantazije, moje pitanje je koliko radite na tome da mastanje sprovedete u delo u cilju poboljsanja vaseg seksualnog zivota?
Da li biste imali hrabrosti da podelite sa partnerom i vase najskrivenije fantazije?

Zatim, koliko ste otvoreni u seksu?
Mene je deprimirala cinjenica da jako mali procenat zena dozvljava orgazam. Dakle, sigurno vecina njih glumi. Nekoliko mojih drugarica upravo to rade, jer se stide da priznaju to svojim muskarcima... Jeste da je stvar malo problematicna, ali ni cutanjem nista ne postizu.

Vecina ljudi uopste ne prica sa svojim deckom/devojkom o seksu. U fazonu "glupo mi je da mu kazem da volim da mu pusim" i sl. Nije mi jasno, kako ih je "blam" da pricaju o tome, a nije ih "blam" da to rade?!

sta mislite o svemu ovome?

cinjenica je da svi fantaziramo i 'vrtimo' poze u nasoj glavi i svako ko kaze da to ne radi laze druge a i sebe,shto je najgore,
vrlo je zanimljivo,tesko izabrati 'termin' razgovora sa partnerom o tome,da li pre ili posle sexa,uz kaficu,SMS-om,... ali zasigurno svi imamo vreme kada smo i kada nismo raspolozeni za razgovor o tome(u mom slucaju non-stop,'mozda' sam opsednut :lol)ali svakako je najbolji lek delo,tj. u toku samog sexa raditi shta ti se svidja,u tom trenutku padne na pamet,jer ce tesko imati(vremena) shta da ti kaze a posle sexa razgovarati o tome i 'nabaciti' jos neku 'pikanteriju',najverovatnije da se 'to' partneru nece svideti ali vec pri nekom od sledecih odnosa nesto od vasih 'pikanterija' ce biti na meniju
a shto se tice zatvorenosti u sexu tipa "blam me","grozno mi je",sve to podpada pad pojam laznog morala
 
ako je nesto glupo ne radi se..valjda se provali, sta ima o tome da se prica..mozda se svidi jednog dana..kakve veze ima..ako mi se svidja da radim to i to, uzivam u tome, radicu i sta tu ima da se filozofira ili pretvara bljakkk.
 

Back
Top