Zenske tachke zadovoljstva?

Koliko sam ja chuo, postoje 7 tachaka zadovoljstva na zenskom telu a ja znam samo da nabrojim 5-6 :P Jel moze neka ozbiljna devojka/zena da odgovori ovde da mogu da obradujem svoju devojku sutra?
Hvala unapred, volim vas sve puno :D

Sve je to u glavi. Kad si s djevojkom, ako si u takvom odnosu, igraj se po tijelu, ispituj i istražuj. Malo eksperimenta ne šteti, ali tih nekoliko važnih točaka na tijelu, sigurno je svakoj ženi neka druga ona prava.
 
8h,11h,15h,19h,23h,2h...nije bitno vreme Tuzna Milojka je uvek tu.
Kada bi trebalo da je radno vreme - Milojka je tu.
Kada bi trebalo da je kod kuce - Milojka je tu.
Kada bi trebalo da je van kuce - Milojka je tu.
Jadna Milojka je uvek tu.
Nesrecna Milojka se opasno osramotila sa prethodnim nalogom na forumu,ali se nada
da ce sa aktuelnim nalogom ispraviti sve prethodne greske i naci ljubav svog zivota.
Jadna nevidljiva Milojka ne sme da okaci fotografiju,ali postujem razlog,
na njenom mestu ni je na bih.
Milojka ima opasnu taktiku iznosenja opstih i nebitnih informacija,misleci da ce tako
privuci paznju na svoje postojanje.
Tuzna Milojka gresi,sve i da se samospali u direktnom prenosu na dnevniku RTS1,slabo ko bi je primetio.
Milojka koristi smajlije u svakom postu ne bi li sebe ubedila da je smesno to sto pise.
Smesno je,zaista,ali ne na taj nacin na koji bi Milojka zelela.
Milojka,Milojka...tuzna milojka,sta ce s' tobom biti?
Novi nik,novi forum...ciji ces zivot imitirati u sledecoj renikarnaciji?

Milojka,Milojka...osvesti se Milojka,zivot te je mimoisao,ali budi bez brige,sve ce biti u najboljem redu...ako se osvestis,naravno i shvatis da iz te koze pobeci ne mozes.
 
Koliko sam ja chuo, postoje 7 tachaka zadovoljstva na zenskom telu a ja znam samo da nabrojim 5-6 :P Jel moze neka ozbiljna devojka/zena da odgovori ovde da mogu da obradujem svoju devojku sutra?
Hvala unapred, volim vas sve puno :D

Najveca je glupost zadovoljavati zenu, ona je sretna cim joj udje kita. Ta koja trazi nesto dodatno te ustvari zayebava i pravi od tebe majmuna i smije ti se, jer vidi da nemas pojma.
 

Back
Top