Žene

oduvek me je zanimalo zašto muškarci kad nešto hoće da pitaju žene, temu obavezno naslove sa "žene"?

ako bi moglo da se ne zaključa dok mi se to ne objasni

evo ja cu ako nece niko :roll:

radi se o tome ...da postavljac teme pokusava da izdramatizuje celu pricu, pa sa onim "zene ..bla bla bla..." tema dobije na tezzini ,on jasno i glasno naglasava razliku , hiljade i hiljade godina neravnopravnosti i tako dalje.... eto sad vidim da ta sitna provokacija uspesno moze dodigra svoju ulogu :mrgreen:
 
evo ja cu ako nece niko :roll:

radi se o tome ...da postavljac teme pokusava da izdramatizuje celu pricu, pa sa onim "zene ..bla bla bla..." tema dobije na tezzini ,on jasno i glasno naglasava razliku , hiljade i hiljade godina neravnopravnosti i tako dalje.... eto sad vidim da ta sitna provokacija uspesno moze dodigra svoju ulogu :mrgreen:

da
ali svaki postavljač?
svaki prokleti put?
=I
 
Nije mi jasan ovaj Dogface duppe.lizac, papuchar,
i nisu mi jasne žene koje gledaju šta se piše na forumu, pogledajte u RL u okruženju,
ko se zaebbava, a ko prevrće očima, ili ko je ozbiljniji.

Ova tema inače nije provocirajuća prema ženama, mene to zaistta interesuje,
ali neki su previšše opterećeni nekakvim nepostojećim provokacijama da bi videli dalje od svoje guzze.

p.s. Parka, tvoj komentar - parafraziram: molila bih da se tema ne zaključa dok ne dobijem odgovor -> omfg koja pileća pamet... wtf?! kakvo zaključavanje teme, šta je s tobom, svoja predubeđenja zadrži za sebe.
 
Nije mi jasan ovaj Dogface duppe.lizac, papuchar,
i nisu mi jasne žene koje gledaju šta se piše na forumu, pogledajte u RL u okruženju,
ko se zaebbava, a ko prevrće očima, ili ko je ozbiljniji.

Ova tema inače nije provocirajuća prema ženama, mene to zaistta interesuje,
ali neki su previšše opterećeni nekakvim nepostojećim provokacijama da bi videli dalje od svoje guzze.

p.s. Parka, tvoj komentar - parafraziram: molila bih da se tema ne zaključa dok ne dobijem odgovor -> omfg koja pileća pamet... wtf?! kakvo zaključavanje teme, šta je s tobom, svoja predubeđenja zadrži za sebe.

da :lol:.... koliko mozga treba imati da bi postavio pitanje koje si ti postavio i jos posle reci da si ozbiljno mislio i da te "stvarno zanima" ..sta si ti? naucnik koji se bavi socioloskim fenomenom "zaebancije" medju ljudima ?:lol:
kao.... zene sto se vi ne zajebavate kao ja ?"muskarachina" .. ?pfffff :lol:
ti mu dodjes kao neki veliki zaebant ? funny gay :hahaha:
ja sa parkom inace imam poseban odnos :heart: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Jednostavno nisu duhovite,ochequju da njih neqo zabavlja.To je taqo,nemoj da te chudi aqo uqapiraju i pochnu da se smeju posle 3 ure,to je realnost.

Dakle, svašta rečeno u dvije rečenice. Rekla sam na jednoj drugoj temi da je generaliziranje zlo. Ti Prolaznik, kao i onaj koji je temu postavio, očito, ne da
ne poznajete žene, nego o njima nemate pojma
 
Dakle, svašta rečeno u dvije rečenice. Rekla sam na jednoj drugoj temi da je generaliziranje zlo. Ti Prolaznik, kao i onaj koji je temu postavio, očito, ne da
ne poznajete žene, nego o njima nemate pojma
Qaqve veze ima poznavanje zzena i zzensqa duhovitost?Zzene ne poznaju ni zzene.Evo,recimo ovde su Cruella i Lilu duhovite,bila je i Linda doq se zvala Hanibal ali to su izuzeci qoji potvrdzuju pravilo.
 
Dakle, svašta rečeno u dvije rečenice. Rekla sam na jednoj drugoj temi da je generaliziranje zlo. Ti Prolaznik, kao i onaj koji je temu postavio, očito, ne da
ne poznajete žene, nego o njima nemate pojma

pa čitali su nekad o tome kakve su žene, pa misle da je teorija isto što i praksa:zcepanje:
 
Qaqve veze ima poznavanje zzena i zzensqa duhovitost?Zzene ne poznaju ni zzene.Evo,recimo ovde su Cruella i Lilu duhovite,bila je i Linda doq se zvala Hanibal ali to su izuzeci qoji potvrdzuju pravilo.

mislim da je toliko diskutabilno čija nam duhovitost odgovara da je uopšte apsurd i praviti ovakvu temu. a još manje na osnovu manjeg broja žena koje je neko sreo a koje su nekim slučajem bile ozbiljne, generalizovati i reći da su sve takve.
ja sam shvatila ovu temu kao šalu, ne znam da li je postavljač to mislio ozbiljno, ako jeste onda nemam šta više da komentarišem:)
 
pa čitali su nekad o tome kakve su žene, pa misle da je teorija isto što i praksa:zcepanje:
Qaqva teorija?Chinjenica je da je vechina dosadna,to qazze praqsa.

mislim da je toliko diskutabilno čija nam duhovitost odgovara da je uopšte apsurd i praviti ovakvu temu. a još manje na osnovu manjeg broja žena koje je neko sreo a koje su nekim slučajem bile ozbiljne, generalizovati i reći da su sve takve.
ja sam shvatila ovu temu kao šalu, ne znam da li je postavljač to mislio ozbiljno, ako jeste onda nemam šta više da komentarišem:)
Ozbiljne ili ne isto se 'vata.Govorim o vechini qoju svaqodnevno vidzam,bez iqaqve namere.Taqodze,vechina zzena u Srbiji su stalno nadrndane i quqaju,valjda pate shto mushqarci u Srbiji nisu qonji ili sheici.:hahaha:
 

Back
Top