Sex u Klub

to mi je fantazija,sa jednom odredjenom osobom ali uza zid cluba u hodniku,mracnom,namerno,jer prividno nema nikog a u stvari radis to pred nosom drugih a oni ne kontaju,a odmah su tamo,pali me to
 
Sex u klub je mnogo "hot hot hot" ali stvarno treba da bude specifican klub i osoba. Mislim malo mi je glupo negde ko Freestyler, ali negde de je malo vise "dark".

AHHHH I can't explain in Serbian..... the mood of the klub has to be right, you can't do it in every klub and with anyone you meet!! And alcohol helps too = )
 
Sex u klub je mnogo "hot hot hot" ali stvarno treba da bude specifican klub i osoba. Mislim malo mi je glupo negde ko Freestyler, ali negde de je malo vise "dark".

AHHHH I can't explain in Serbian..... the mood of the klub has to be right, you can't do it in every klub and with anyone you meet!! And alcohol helps too = )

nah,talk in english it's better :)

well duh ;)

thought I disagree though, I think it's not about the mood of the club,it's the mood from that person,and much more importanlt -you. When I have my blackouts I'm crazy I'd do anything
 
Treba da bude specifican klub - da bude tvoj licni i da bude prazan :mrgreen:
A ovo " heftamo se pred svima a da niko ne vidi" , to moze samo Kijano rivs da ti uradi u filmu point break( je l se tako zove aliens)

Upucali ga dvaput u prsa i digo se iz mrtvih u nanosekundi :)
 
Sex u klub je mnogo "hot hot hot" ali stvarno treba da bude specifican klub i osoba.Mislim malo mi je glupo negde ko Freestyler, ali negde de je malo vise "dark".

AHHHH I can't explain in Serbian..... the mood of the klub has to be right, you can't do it in every klub and with anyone you meet!! And alcohol helps too = )

Ej ajde prestani sa tim foliranjem i lepo piši.:manikir:
 

Back
Top