mislio/mislila sam NIKAD više pjesma ljubavna ..

.. ma i mene pere neki emotivan qurac danas ( oprostite na prostotu, al baš je tako ) ..
I nešto si kontam, *** .. srce mi je ono KAOS .. ba te led kad ce to prolice..
Mislim, ja sam trenutno pažena .. al došlo mi opcenito da se pitam .. je ima tih slucajeva cesce nego što ja mislim.. da te netko IZLIJECI ..
 
.. ste se kad osicali toliko slomljenim dok vam duša luta .. i onda doživite drugo proliće , naidje NETKO ..

....da, naidje zbilja...i svet dobije topliju boju, osmeh vam postane glavni modni dodatak, misao o njemu luta do svakog dela vaseg tela, dodiruje vase bice na toliko nacina, sve izgubi smisao ako on ne cuje, ako mu ne ispricate, cudite se kako vam se usunjao ispod koze tako brzo, pitate se da li je moguce da ste patili za nekim drugim kada negde ON postoji na svetu, imate motivaciju da uradite sve sto je potrebno da biste makar setali sa njim pored reke:heart::heart::heart:...cudno ali istinito...
 
....da, naidje zbilja...i svet dobije topliju boju, osmeh vam postane glavni modni dodatak, misao o njemu luta do svakog dela vaseg tela, dodiruje vase bice na toliko nacina, sve izgubi smisao ako on ne cuje, ako mu ne ispricate, cudite se kako vam se usunjao ispod koze tako brzo, pitate se da li je moguce da ste patili za nekim drugim kada negde ON postoji na svetu, imate motivaciju da uradite sve sto je potrebno da biste makar setali sa njim pored reke:heart::heart::heart:...cudno ali istinito...
To dodje kao popunjavanje emotine praznine?:think:
 
....da, naidje zbilja...i svet dobije topliju boju, osmeh vam postane glavni modni dodatak, misao o njemu luta do svakog dela vaseg tela, dodiruje vase bice na toliko nacina, sve izgubi smisao ako on ne cuje, ako mu ne ispricate, cudite se kako vam se usunjao ispod koze tako brzo, pitate se da li je moguce da ste patili za nekim drugim kada negde ON postoji na svetu, imate motivaciju da uradite sve sto je potrebno da biste makar setali sa njim pored reke:heart::heart::heart:...cudno ali istinito...
i zatrpah forum danas... popeh se ljudima na.... glavu
 
Jesam . Cemu takvo raspolozenje ?
Ne , nije mi jasno kako mozes imat to SVE sto ja Vazda napisala a opet nemat ?:)

Mozes imati sve i preko svega..misliti da je on materijalizacija svega onoga ono o cemu smo kao devojcice sanjale i onda se desi, ni sama ne znas kada, da sve to sta ste imali pocne da tone...propada neumitno a ti ne mozes nista uciniti da to sprecis...ostajes sasvim sama, bilo u vezi bilo van nje i nakon svega pomislis kako su emocije bile previse jake da bi se ponovile, skoro se pomiris da za tebe nece biti ponovo tako velike ljubavi, da ces ostati u secanjima citavog zivota...sve u telu otupi i svet pomalo lici na kopiju lose fotografije, nijedna boja nije vise jasna...

...teku nedelje, ponekad meseci i onda sasvim slucajno upoznas osobu zbog koje se izostri objektiv i fotografija ponovo dobije preciznu sliku...krene sve nanovo, i osmeh i razgovor i zelja da se bude samo sa njim, i rumeni obrazi (kada se zaljubim uvek su mi rumeni obrazi, ne znam kako je to moguce) i smesak koji se stalno prikriva "da ga drugi ne vide"...ljubav je ciklicna stvar sve dok ne naidje neko zbog koga su nam "obrascici neprestano rumeni":mrgreen:, onda mozemo reci da smo pronasli ljubav naseg zivota...da li ste fizicki zajedno ili niste nije ni vazno - bicete jednog dana ako je on glavni stanovnik naseg bica...
 
.. ste se kad osicali toliko slomljenim dok vam duša luta .. i onda doživite drugo proliće , naidje NETKO ..

Prva asocijacija na ovaj post mi je refren dragog Massima Savića..
"Odjednom ti
odjednom ti u kapi kiše
ti
a činilo se,nikad više.."
To je lipa moja to..da,naiđe kad se najmanje nadamo,kad najmanje očekujemo i da,može da nam pomogne da zaliječimo rane koje zjape..ostalo moramo da uradimo sami..
 

Back
Top