Prevoz

Sta pomislite kada pored vas u gradskom prevozu sedne zgodan decko vasih godina ili za nas forumase kada sedne neka zgodna cica? Da li buljite u njega ili nju?
ne..mrzim buljenje. bash mi bude neprijatno..
proshle godine sam prvi put buljila u nekog, bio je prazan bus, a tip je bio na drugom kraju istog i nekoliko puta me pogledao..onda sam ja koncentrisala svoju glavu na njega i gledala ga..auffff kako mu je bilo..samo se neshto pomerao..
eto da me nije gledao, ne bi bilo neprijatne situacije :mrgreen:
inache retko idem busem..
 
dešavalo mi se da tako yebavam ale po svetu
i ono posle 6 meseci ili godinu vratim se opet u BG
bem ti suntze ala po gradskom prevozu ljudi bulje jedni u druge
ono, ne gledaju, ne merkaju...već bulje ko telad u šarena vrata
ala je to meni smetalo u početku
posle se čoek navikne, nek bulje ko ih yeb :lol:
 
pa zavisi to dosta od raspolozenja... ako sam nervozan ili nesto smoren,na sredinu,glavu kroz prozor,sluske u usi,i coolianna... a ako udje neka bas dobra riba,j.b.g. nekako ti reflexno ode poglrd na nju... i da,veoma mi je neprijatno kada neko bulji u mene,sto se cesto desava,i sto je najgore,to cesto i muskarci rade,sto je jos neprijatnije... :( majku mu,zar nisu ljudi culi da lepota nije prelazna,pa dzabe bulje... :P
 
pa zavisi to dosta od raspolozenja... ako sam nervozan ili nesto smoren,na sredinu,glavu kroz prozor,sluske u usi,i coolianna... a ako udje neka bas dobra riba,j.b.g. nekako ti reflexno ode poglrd na nju... i da,veoma mi je neprijatno kada neko bulji u mene,sto se cesto desava,i sto je najgore,to cesto i muskarci rade,sto je jos neprijatnije... :( majku mu,zar nisu ljudi culi da lepota nije prelazna,pa dzabe bulje... :P

bravo lepi :D
 
i jos da dodam,najgori su oni sto ceo put bulje u nekoga ntremice,a nista ne urade,vec prosto fixiraju pogled i ne micu ga... msm,bar pridji,pitaj nesto,nzm... jeste da nikad ne bih startovao nekog u gsp-u,ali kazu da ima takvih scena... je li to neko doziveo ili uradio nesto slicno,ili mozda takvo nesto video???
 

Back
Top