San ili java

TheWexy7

Primećen član
Poruka
689
Pre nekoliko dana smo u skoli radili "Don Kihota" i pricali o realnom svetu i izmisljenom svetu. To me podstaklo da napisem novu temu. Da li mislite da je dobro imati neki svoj izmisljeni svet ili izmisljenog prijatelja? Cula sam da mnogi imaju. :think: Sta vi mislite o tome? Da li vi imate neki svoj svet? Ja iskreno nemam, ali mislim da tu nema nista lose, samo sto neki ne znaju da izadju iz njega.:think::bye:
 
Izmisljeni svet?
Svako zivi u nekom svom svetu, kreira ga po nekim sopstvenim zeljama, prohtevima, pravilima. Imam svoj svet u koji ponekad zavirim, kad zelim da se osamim. To je neka moja mala oaza, koja mi pruza osecaj spokoja, mira, tisine.
Ne vidim nista lose u tome, sve dok se u potpunosti neko ne preda tom imaginarnom svetu i zaboravi na ovaj.
 
Ja imam svoj zamisljeni svet i tamo zivim ko i ovde samo nekako drugacije hahaha posto ionako volim da mastam proslog leta sam pocela da stvaram neki svoj svet u glavi i tako da idem tamo pred spavanje ali tamo nije ko ovde tamo sam smislila svoj zivot u narednih 10 godina ovo zvuci ko da sam neki ludak ali je stvarno zabavno imas sve sto zelis i sve je savrseno...:D Sad neidem toliko cesto tamo (ovo zvuci ko da putujem negde xD) mrzi me nekad mi i dosadi ali uvek smislim nesh zanimljivije...
 
Poslednja izmena:
imala sam izmišljene prijatelje kao mala :lol:
a svet? pa da... ako se to može tako nazvati, onda da...to je ono o čemu maštam, na šta mislim... ne bukvalno svet. svaki umetnik ima svoj svet :)
 
Pre nekoliko dana smo u skoli radili "Don Kihota" i pricali o realnom svetu i izmisljenom svetu. To me podstaklo da napisem novu temu. Da li mislite da je dobro imati neki svoj izmisljeni svet ili izmisljenog prijatelja? Cula sam da mnogi imaju. :think: Sta vi mislite o tome? Da li vi imate neki svoj svet? Ja iskreno nemam, ali mislim da tu nema nista lose, samo sto neki ne znaju da izadju iz njega.:think::bye:

1 RL svet
1 Moj imaginarni svet
X Imaginarnih svetova for the fun of it .
 
pa svačiji svet je u neku ruku projekcija njegove psihe

šta su objektivna merila

kako bi bilo dosadno žieti samo po objektivnim normama i shvatanjima


bili bismo sekvoje


imam milijardu svetova, milijardu lica koja želim da budem i koja se okreću često

al naravno radim bilans stanja redovno i vidim šta sam i ko sam i gde sam stvarno... i šta fantaziram

i to deprimira

tj deprimiralo bi da ja imam cvrstu zelju da budem u nekoj od tih izmastanih dimenzija a nemam muda za to

ovako samo graditi sklad između tih dvaju
 
Pre nekoliko dana smo u skoli radili "Don Kihota" i pricali o realnom svetu i izmisljenom svetu. To me podstaklo da napisem novu temu. Da li mislite da je dobro imati neki svoj izmisljeni svet ili izmisljenog prijatelja? Cula sam da mnogi imaju. :think: Sta vi mislite o tome? Da li vi imate neki svoj svet? Ja iskreno nemam, ali mislim da tu nema nista lose, samo sto neki ne znaju da izadju iz njega.:think::bye:

ne, ali često razmišljam "kako bi bilo kad bi"...?
 
Imam svoj svet, ali od dana do dana on je nekako drugaciji. U svojoj glavi imam 10 alter ega. To je zato sto sam prilicno neodredjena licnot. Ono sto me privlaci danas sutra cu da bacim u kantu za djubre.
 

Back
Top