Da li bi ste se udali za Crnca?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje za zenski pol.Da li bi ste se udali za pripadnika Crne rase koji ima izrazito crn ten i ako ne biste se udali zasto a ako bi ste se udali i opet pitanje zasto dali zbog vjere ili zbog neceg drugog.

rasno mešanje je genocid:)
koja god bi se udala il šo kaže sinnke torbala sa crncem neka ode u Sremčicu i dovati prvog roma le roma li i nek se uda....lepo je u Sremčici 511 ide na svakim 5 min...
 
mozda sam ja pichkopatnik, ali ti si jbni nacista i rasista, i svi vi koji spominjete srbe i srpkinje, znaci vi ste niza rasa za mene. a ne crnci, muslimani i pichkopacenici.

ne rise,svega ti...

ako sam rekla da nikada ne bih bila sa osobama druge nacije i vjere,da li je to moje mishljenje ili mozda ja njih s tim vrijedjam...ono kao uvreda je to shto ne bi bila s muslimanom....

izvini molim te,moje pravo je da biram sebi partnere kako ja hocu...naravno da ni jednom od njih nisam rekla tako direktno...
 
mozda sam ja pichkopatnik, ali ti si jbni nacista i rasista, i svi vi koji spominjete srbe i srpkinje, znaci vi ste niza rasa za mene. a ne crnci, muslimani i pichkopacenici.

skroz si promašio, a i čini mi se da ne umeš da čitaš...

...nit si me čito šta sam ranije pisao na temu rasa i nacija, pa te molim da ne lupetaš gluposti...

...a to da si pichkopatjenik, stoji...i pri tome nisam mislio na to kako možeš da pomisliš da ****** drugu rasu, nego malo drugačije al nisi ukapirao...šta ću ti...:lol:
 
ne rise,svega ti...

ako sam rekla da nikada ne bih bila sa osobama druge nacije i vjere,da li je to moje mishljenje ili mozda ja njih s tim vrijedjam...ono kao uvreda je to shto ne bi bila s muslimanom....

izvini molim te,moje pravo je da biram sebi partnere kako ja hocu...naravno da ni jednom od njih nisam rekla tako direktno...

zena koja je zatucana nece biti nikad dobro tucana... :) kad bi znala kako crnci kresu, progutala bi ono sto si rekla.

kakve veze ima da li je neko musliman ili zut, crven ili beo? mislim stvarno ste grozni.
 
zena koja je zatucana nece biti nikad dobro tucana... :) kad bi znala kako crnci kresu, progutala bi ono sto si rekla.

kakve veze ima da li je neko musliman ili zut, crven ili beo? mislim stvarno ste grozni.

kreshu kao i svi ostali..ku*cem...koliko ja znam...ali vidim ti si bolje upucen od mene....shta? manje te boli dupe kad te crnac ebe?

ima veze....zbog velike navale takvih kao shto si ti,shto se plode kako stignu i znaju...zbog toga....shto bi ste sve radije primili nego Pravoslavlje,shto vam je sve draze i blize nego nasha istorija....zbog toga....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top