Tomislav Nikolic pokazao svoje pravo lice !

Ја сам чуо да Тома ускоро прелази у ДС.Има ли неко више информација о том политичко-економском аранжману?
Kako da ne, kao sto ste danima ovde trubili da ce on glasati kao zuti, ali, nije.
Sad mozete da pljujete koliko hocete, niko vam vise ne veruje, a koliko mi je tesko sto su kvislinzi namakli omcu genocidnosti na srpski narod, toliko mi je drago sto u tome nije ucestvovala SNS, jer sam znala da nece. Nije bilo sanse da Nikolic stane na stranu izdajnika:cool:
 
- Ja sam sad kao u onom tamnom vilajetu: Ako uzmeš, kajaćeš se, ako ne uzmeš, kajaćeš se! Ako glasamo za deklaraciju koju su nam drugi servirali, možda bi nam neko iz EU rekao: „Bravo, sad nećemo da vam pravimo nikakve probleme, bićete ravnopravni sa DS-om u nekim segmentima približavanju EU". Ali, šta bi rekli građani? Rekli bi: „Kome vi to služite ako ništa vaše ne može da bude prihvaćeno!" Da smo glasali protiv, mnogi građani bi nam rekli bravo, ali bi neko iz Evrope mogao da nam kaže: „Kakva ste vi to stranka kad nećete da osudite zločin?!"
Шта ће рећу ЕУ....то је питање живота и смрти.Не може се живети без мишљења из ЕУ.
Тако је то кад се човек зарази еуропским вирусом.Онда је као ћурка у магли.

Da li ste o deklaraciji razgovarali sa Borisom Tadićem?
- Razmenjivali smo SMS poruke povodom deklaracije.
Ово је занимљив детаљ који доста показује о мудрости и озбиљности Томе Николића.
 
Мислим да се нећете тако смејати када вас СНС и ДСС-НС победе на изборима и смене са власти.
Мислим да ће правосудни органи имати пуне руке посла...

Prvo skoči pa reci hop :) Niti postoji čvrsta koalicija između SNS i DSS-NS (za sad samo saradnja) a još manje te dve stranke imaju većinu. Fali vam neko a plašim se da ni SRS ni SPS neće učestovati u toj igranki :lol:
 
Kako da ne, kao sto ste danima ovde trubili da ce on glasati kao zuti, ali, nije.
Sad mozete da pljujete koliko hocete, niko vam vise ne veruje, a koliko mi je tesko sto su kvislinzi namakli omcu genocidnosti na srpski narod, toliko mi je drago sto u tome nije ucestvovala SNS, jer sam znala da nece. Nije bilo sanse da Nikolic stane na stranu izdajnika:cool:

A što trošiš reči na ovakve teme?
Toma je ispoštovao sve što je rekao. Rekao je da neće glasati za rezoluciju i nije. Održao je obećanje.

Da su neki "patriJote" hteli koaliciju 2004 godine i da nisu javno pred izbore podržavali kandidaturu Tadića do svega ovoga ne bi došlo.
A sada se prve velike patriote u skupštini.

Svi smo znali da DSS-ovsko podržavanje Tadića 2000- do danas će dovesti do ovog sada i biće još gore.
 
Од свих наводно предвиђених будућих Томиних издаја, по правилу из тзв. добро обавештених извора, до сада се није остварило ни 5 %, као на пример ова за гласање о декларацији или резолуцији, шта ли је већ...
 
U pravu si, Sale, dokazao je da su ga lazno optuzivali, i malo im sto nije glasao ZA, nego opet nesto kriv!

Ne zanima me sta govore oni koji su izdali Srbiju i srpski narod veceras!

Niti oni koji Srbina salju u Hag, a kao protiv tog Haga se bore, i govore kako je to lazni sud, protiv Srba samo i sl.

Bravo, TOMO!!!

Pozdravce, Sale:)
 

Back
Top