Pozar na automobilu skoda fabia 1.2 htp

djole9904

Početnik
Poruka
45
Imao sam problem s mojim autom pre mesec dana tačnije 17.02. i hteo bih podeliti moje iskustvo s vama a možda ste i čuli za slični problem ili mi možete pomoći u smislu mojih prava.Krenuo sam sa svojim prijateljem ka gradu automobilom u Beogradu i na Obrenovačkom putu kod Ade, a nakon 4 - 5 km od moje kuće, osetio sam neugodan miris u unutrašnjosti automobila.Zaustavio se i video plamen i vatru u levom prednjem delu ispod haube automobila ispod levog fara ispred akumulatora.Ugasio sam vatru nakon 3 do 5 minuta, ali je veći deo na prednjem levom delu automobila izgoreo.Najgore od svega je što je potrebno promeniti celokupnu instalaciju oko motora sve do putnog računara.Posle analize stručnjaka a s obzirom da se slučajno ili namerno i ja kao dipl.ing.el bavim zaštitom od požara, utvrdjeno je da je uzrok požara električna servo pumpa volana.Bez sumnje se radi o fabričkoj grešci gore pomenutog dela. Da li je neko imao nekih sličnih problema, neispravnosti servo pumpe ili čuo za ovakav ili sličan problem? Ako imate bilo kakve predloge za rešenje ovog problema možete me kontaktirati i na mail djole9904@yahoo.com.Hvala vam u napred.
 

Back
Top