Najbolji scenario raskida

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.952
Al da ne bude samo iz vaseg ugla nego sagledajte ko ostavlja i ko je ostavljen..i da nije poenta povrediti-postedeti osobu s kojom ste..nego kako je to bilo i dal bi nesto menjali..da olaksamo mladim narastajima..aj do ujutru ocu minimum 3 strane:lol:
 
Kao sto rekoh na ranijoj temi otisli ko ljudi na veceru, popricali otvoreno, zakljucili da ne ide i razisli se. Secam se cak da smo se nasmejali kada je jedno od nas reklo: Da nas neko sada vidi ne bi verovao da se razilazimo ovako posle ovoliko vremena. :)

I posle nam konobar doneo lavor da operemo ruke :mrgreen::lol::lol:
 
Nisam imala neku ustaljenu semu po kojoj sam ostavljala.Sve je zavisilo od toga koliko mi je nekada ta osoba znacila,kakav smo odnos izgradili..zavisilo je u stvari od trenutka.Desavalo mi se da naprasno odluci da ga ostavim i to sam i cinila.Ponekad bez reci.Nemam pojma sto sam to radila.
 
ja sam ostala u prijateljskim odnosima sa svima...
ne dopustim im da se posvadjaju sa mnom...
jer mi je glupo,da sutra treba da ignorisem nekoga i okrecem glavu kad ga vidim,to mi je totalno idijotski...
msm,niko me nije ni povredio nesto jako,jako,ali...i smatram da samo ako dopustis da te povrede onda ce to i uspeti...dignes glavu,budes na nivou,ne das da te dotakne to sto je neko ispao moron,sto bi te to vredjalo...to je njihov problem...ne tvoj...odradis taj raskid na finjaka i sa stilom,ostanete ok posle,svaki put posaljes osmeh...a on nek se oseca ko gov.no,jer zna da je kriv...
 
Al da ne bude samo iz vaseg ugla nego sagledajte ko ostavlja i ko je ostavljen..i da nije poenta povrediti-postedeti osobu s kojom ste..nego kako je to bilo i dal bi nesto menjali..da olaksamo mladim narastajima..aj do ujutru ocu minimum 3 strane:lol:

Poenta je da obe strane budu zadovoljne koliko je to moguće, dakle, ubediti suprotan tabor da nisi za njega/nju, da ima boljih, zgodnijih, lepših, pametnijih, tolerantnijih itd...
 
ja sam ostala u prijateljskim odnosima sa svima...
ne dopustim im da se posvadjaju sa mnom...
jer mi je glupo,da sutra treba da ignorisem nekoga i okrecem glavu kad ga vidim,to mi je totalno idijotski...
msm,niko me nije ni povredio nesto jako,jako,ali...i smatram da samo ako dopustis da te povrede onda ce to i uspeti...dignes glavu,budes na nivou,ne das da te dotakne to sto je neko ispao moron,sto bi te to vredjalo...to je njihov problem...ne tvoj...odradis taj raskid na finjaka i sa stilom,ostanete ok posle,svaki put posaljes osmeh...a on nek se oseca ko gov.no,jer zna da je kriv...

:ok: Pošteno.
 

Back
Top