Iz\vinjavam se forumasima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Dragi forumasi zeio bih da vas pozdravim jer dugo vremena se nismo culi.Zao mi je sto sam bio banovan duze vremena jer naslov je bio da sam optuzio Srpski narod da je fasizoidan sto to nije istina i nije mi bila namjera da napisem jer smisao je uzet iz konteksta i tako stcvoren zakljucak da su Srbi fasisti.Srbi nisu fasisti i niti je moj sadrzaj tako izgledao nego sam bnapisao da su se Srbi svrstali u redove Njemackih fasista zbog rata u BiH a to je znacilo da nisu svi Njemci fasisti ali su tako prozvani zbog svojih aktivnosti vldajuce strukture.Svi mi znamo da Srbi nisu fasisti i da su castan narod i da je tokom vladavine Milosevica bilo puno antiratnih organizacija koje su osudjivale granatiranje Sarajeva a jedan od glvanih licnosti tih pokreta je bio Vuk Draskovic i Zoran Djindjic.Nisu svi Srbi fasisti a neki od njih su zavedeni bili i podrzavali su pogresnu politiku Milosevica.

Molim clanove foruma da mi oproste ako su se osjetli uvrijedjenim jer ponavljam Srbi nisu fasisti nego dobar i castan narod.
 
Slushaj bre musliman , bole mene briga za tebe i za tvoje izvinjenje.Kao po obichaju lupash bez veze (nauchi prvo pojmove fashizam , nacional socijalizam....itd.). Sto se tiche mog odnosa na godine iza nas , a u pogledu vas muslimana , rvata i ostalih ja sam GIGA , ULTRA , MEGA nacionalista , fashista , nacional socijalista , shovinista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sada mozesh da odskakucesh u dzamahiriju!!!!!
 
Slushaj bre musliman , bole mene briga za tebe i za tvoje izvinjenje.Kao po obichaju lupash bez veze (nauchi prvo pojmove fashizam , nacional socijalizam....itd.). Sto se tiche mog odnosa na godine iza nas , a u pogledu vas muslimana , rvata i ostalih ja sam GIGA , ULTRA , MEGA nacionalista , fashista , nacional socijalista , shovinista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sada mozesh da odskakucesh u dzamahiriju!!!!!

Ma nije on tako losh...malo naginje ka vehabizmu i ne koristi znakove interpunkcije, pa predlažem da mu pružimo još jednu šansu:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top