Teba mi pomoc kako da prepoznam tumor

VALL

Početnik
Poruka
3
Molim vas treba mi savet. Moj suprug ima problem sa ocima vidi nesto kao dlaku cas na levom cas na desnom oku ali ja ne vidim nista, ima mnogo jake glavobolje, godinama koristi olint kapi za nos,(kad je bio mali davio se i bio je u hiper baricnoj komori) imao je povrede glave, godinama je radio sa racunarima da li postoji mogucnost da ima tumor? :sad2:
 
Ode kod čika doce, on ga turi u ovo....i sve se sazna. :bye:
334pa9.jpg
 
Vall, mislim da tvog supruga treba da pregleda cika doktor. Tesko je ovako nagadjati, a i ne treba da gubite vreme sa problemom. Mozda nesto nije kako treba, a mozda su uzroci banalni. Zasto da zivite u brizi bez potrebe ili, daleko bilo, ne odreagujete na vreme ?

Slazem se, neka ode kod lekara, objasni sve sta se desava i on ce ga upititi sta da radi dalje, ne mora da znaci da je tumor, on ne nastaje tek tako.Ali opet ako nedaj Boze jeste nesto maligno ako je u pocetnoj fazi moze se dosta "lakse" izleciti.....Samo bez straha i sikiracije, i prvom prilikom kod lekara i sve ce biti u redu.Srecno.:D
 
mozda je u pitanju samo lakrimalna zlezda koja izaziva glavobolje, znam da je moj decko jednom imao jake glavobolje i sve moguce analize su radili i bilo je sve ok, jer se na kraju lekar setio da ga pita da li na kompjuteru provodi dosta vremena (a u njegovom slucaju je bilo i previse vremena-igrice, sta cete deca...:) ) i rekao mu je da mora da smanji vreme koje provodi za kompjuterom, mislim da je dobio i neke kapi, ali nisam sigurna i posle toga je sve bilo ok :)
 
Molim vas treba mi savet. Moj suprug ima problem sa ocima vidi nesto kao dlaku cas na levom cas na desnom oku ali ja ne vidim nista, ima mnogo jake glavobolje, godinama koristi olint kapi za nos,(kad je bio mali davio se i bio je u hiper baricnoj komori) imao je povrede glave, godinama je radio sa racunarima da li postoji mogucnost da ima tumor? :sad2:


...prvo kod oftalmologa...On će mu :

1. propisati (oftalmološku) terapiju
ili
2. ga uputiti dalje neurologu/neurohirurgu...
Treće nema...
 
Molim vas treba mi savet. Moj suprug ima problem sa ocima vidi nesto kao dlaku cas na levom cas na desnom oku ali ja ne vidim nista, ima mnogo jake glavobolje, godinama koristi olint kapi za nos,(kad je bio mali davio se i bio je u hiper baricnoj komori) imao je povrede glave, godinama je radio sa racunarima da li postoji mogucnost da ima tumor? :sad2:

Dobar dan.Procitao sam vasu poruku u vezi zdravlja vaseg supruga.Mogao bih mu pomoci tj. preporuciti sta mu treba za njegov problem.Kontaktirajte me na sledeci broj telefona 064/1710143 ili mi posaljite poruku na sledecu mejl adresu miconi82@gmail.com.;)
 

Back
Top