Zene vole da cuju od muskarca...

Devilishgirl:
..ako je on pre toga ne polize :( , mislim slag :)

8) 8) 8) Tako je, Vragolanko moja nedolizana, to se ne guta, nego u slast lizucka i nezno srche. Toliko od velemajstora kunilingusa ! Sto ce reci, ako decko ume da prione sistemom usne na us(mi)ne, i zamisli da mu je jezicak kao grejac u (njenom) "bojleru", onda pod njom ne mora joj ni vaditi glavu ispod suknje, ona ima na cemu da sedi, a on ima sta da ruchka... Idealna sexSIMBIOZA ! A-JE !!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Žene vole da čuju od muškarca samo odgovor na postavljeno pitanje. :!:
Sve drugo je gubljenje vremena kao i ovaj topic. Ako te muškarac ne voli izgovara sve same laži( laže oboje) a ako vole onako kako oni znaju, tada su najslađi, ni oni sami ne znaju šta sve izgovore ali godi ušima. I tako u krug sve dok je sveta i veka.
 
tako je :D neka mi kaze istinu,a posle cu ja utvrditi zasto je tako-pozitivno ili negativno.Recimo,ja sam 1 pitala mog decka da li sam se "prenaglaseno obukla",on je razmisljao,razmisljao i rekao "da!",ja sam se izbezumila,pitala ga,on rekao da su to eto,jake boje pa da sam UPADLJIVA :oops: :wink: a po meni to je ono "najgore obuceno,ku*vinski itd...) NESPORAZUM@
 

Back
Top