Pitam se, pitam...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahaha pusti ti te price imam decka i volim ga......zadnja od koje sam to cuo sad stoji pored puta i ceka da je neko pokupi......treba tebi jedan dobar forumaski od 22+ pa se neces mnogo brinuti o tome sta ko misli o tebi.....e strasan ti decko kad si jos nevina ... c c c nisi ti za ljis..e da kontam da si musko......da sam pored tebe nasadio bih te na stub da prokrvaris ono posteno,spameru ruzni
 
hahaha pusti ti te price imam decka i volim ga......zadnja od koje sam to cuo sad stoji pored puta i ceka da je neko pokupi......treba tebi jedan dobar forumaski od 22+ pa se neces mnogo brinuti o tome sta ko misli o tebi.....e strasan ti decko kad si jos nevina ... c c c nisi ti za ljis

a ja ću da iskoristim priliku i pohvalim tvoj izgled, baš si za LJiS...:rumenka:

videh te slučajno:whistling:
 
... ko je Moderna Pevacica?

Primetila sam da razni ljudi imaju raznorazne predstave o meni. Ja sam jedno nezno i naivno bice, koje se ne snalazi bas najbolje u ovom svetu. Ljubazna sam i nezna. Imam decka, kog mnogo volim i za kog cu se udati. Moja pojava izaziva kontoverze na svim poljima.

Sta vi mislite, ko je ta samo vasa drugarica Moderna Pevacica?

Rasisticka gnjida . :heart:
 
E ako ti nemas pojma ,ko onda ima?Znas ti sve price i pricice........a inace ne razumem temu,nekako sve mi je totalno debilno........ne znam nista o MP,niti zelim da znam........:roll:
Koliko god mi ne verovala, ali mene to ne zanima. Ko je sa kim sada, bio, povremeno, viđa se, druži se i sl. Nešto stigne do mene, ali nikada ne kopam... ne unosim se baš toliko u virt život :neutral:
Svasta.a ja se celo vreme pitam,zbog cega je kurir zove Mile.na kraju mene svrstase u njene-njegove izvore.mozda zato sto sam nova,pa im sumnjivo

Veruj mi pojma neam, furaj svoj fazon kao i ona njen i boli te uvce ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top